شناسه فولکس واگن Buzz EV تبدیل کمپر را در آلمان دریافت می کند

مستقر در آلمان کمپر آلپاین جدیدترین ساخته خود را بر اساس فول، واگن ID استاندارد به نمایش گذاشته است. Buzz Cargo در نمایشگاه کاروان و موتورخانه که از 14 تا 22 ژانویه در اشتوتگارت برگزار می شود.

فول، واگن نسخه کمپر کالیفرنیایی خود را معرفی نخواهد کرد شناسه. وزوز ون برقی تا سال 2025، بنابراین در حال حاضر برای شرکت‌های تخصصی تبدیل رایگان است.

همچنین دارای “داخلی اختصاصی، رنگ های جدید بیرونی و برخی ویژگی های اضافی” خواهد بود.

  • شناسه فول، واگن  Buzz EV تبدیل کمپر را در آلمان دریافت می کند
    شناسه معمولی Buzz (سمت چپ) و ID. Buzz Cargo (سمت راست)

فول، واگن در حال برنامه‌ریزی برای معرفی دومین گزینه چهار چرخ متحرک با قدرت کمتر بدون نام تجاری GTX در برخی بازارهای خارج از کشور است.

از آنچه که در ع،‌های ارسال شده توسط این شرکت در فیس‌بوک می‌بینیم، این شناسه تبدیل شده به اردوگاه است. Buzz دارای یک صندلی نیمکت سه نفره در جلو با یک محفظه سفارشی در عقب است. همچنین یک چادر سقفی پاپ آپ وجود دارد که به افراد اجازه می دهد بایستند.

  • شناسه فول، واگن  Buzz EV تبدیل کمپر را در آلمان دریافت می کند

علاوه بر این، آقای گرونیتز به نشریه بریت،ایی شناسه اسپرت آینده را تایید کرد. Buzz GTX دارای یک پیشرانه 250 کیلوواتی دو موتوره تمام چرخ متحرک خواهد بود که قدرتمندتر از تنظیم 220 کیلوواتی در ID است. 4 کراس اوور GTX.

این اولین بار نیست که یک شناسه. Buzz توسط یک شرکت متخصص به کمپر تبدیل شده است، زیرا Ququq مستقر در آلمان در سپتامبر سال گذشته در یک نمایشگاه کارو، متفاوت به نمایش گذاشته شد.

  • شناسه فول، واگن  Buzz EV تبدیل کمپر را در آلمان دریافت می کند

در محفظه عقب یک صندلی نیمکت وجود دارد که به نظر می رسد تبدیل به تخت می شود، و همچنین یک آشپزخانه کوچک مجهز به سینک، اجاق القایی، یخچال، قفسه ها و مکان های ذخیره سازی.

بیشتر: همه چیز فول، واگن ID. وزوز
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-id-buzz-ev-gets-camper-conversion-in-germany

کای گرونیتز، رئیس بخش تحقیق و توسعه فول، واگن اخیراً گفت اتوموبیل شناسه. Buzz California از سال 2025 به فروش جه، می رسد.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

شناسه استاندارد موجود در فاصله بین دو محور. Buzz است 4712 میلی متر طول، و سوار بر یک 2989 میلی متر فاصله بین دو محور، در حالی که نسخه شاسی بلند 250 میلی متر اضافی بین چرخ ها خواهد داشت.

ما مطمئن نیستیم که چه زم،، یا اگر، این گونه های آینده در آینده نزدیک عرضه شوند، اما فول، واگن امیدوار است که ID را داشته باشد. Buzz و ID. Buzz Cargo در نمایشگاه های استرالیا از اواسط سال 2024.

این شناسه درک شده است. کمپر Buzz California بر اساس نسخه شاسی بلند آینده ساخته خواهد شد تا از فضای اضافی استفاده کند.

  • شناسه فول، واگن  Buzz EV تبدیل کمپر را در آلمان دریافت می کند

Alpin Camper هیچ تغییری در شناسه تبدیل شده خود ذکر نکرده است. سیستم انتقال قدرت یا باتری Buzz. در حال حاضر، شناسه Buzz منحصراً با a موجود است موتور الکتریکی نصب شده در عقب تولید 150 کیلو وات از قدرت و 310 نیوتن متر از گشتاور و الف 77 کیلووات ساعت بسته باتری.

شناسه قوقوق تبدیل کمپر Buzz چادر سقفی پاپ آپ را حفظ کرد، اما یک تخت تاشو بزرگتر و یک آشپزخانه کمپ کشویی داشت.