شناسه فولکس واگن Buzz GTX، مدل های شاسی بلند مورد تمسخر قرار گرفت

مشخص نیست که آیا این شناسه چهار چرخ متحرک شاسی بلند. نوع Buzz از سیستم انتقال قدرت دو موتوره چهار چرخ متحرک مشابه با ID.4 Pro 4Motion با 195 کیلووات یا ID اسپرت استفاده می کند. 4 GTX 4Motion با 220 کیلووات یا چیز دیگری کاملاً.

ما احتمالاً تا اوا، سال 2024 منتظر خواهیم بود تا شناسه را ببینیم. Buzz و شناسه آن. همتای ون باربری Buzz در استرالیا.

این خودروساز آلم، همچنین گفت که مدل های ID.4 و ID.5 GTX “نگاهی اجمالی از ظاهر مدل های دیگر GTX با طراحی جدید مشکی و قرمز را ارائه می دهند.”

این خودروساز آلم، چند تصویر اولیه از ID شاسی بلند را به نمایش گذاشته است. Buzz و مدل هفت صندلی شاسی کوتاه به ،وان بخشی از یک نمایش اسلاید اخیر که توسط Volkswagen Commercial Vehicles برای سرمایه گذاران انجام شده است.

ما دائماً نه تنها با ،ت محلی، بلکه با مشتریان ناوگان در مورد آینده ما برای وسایل نقلیه الکتریکی صحبت می کنیم، زیرا تقاضای زیادی دارد، آنها می خواهند زودتر به این سمت حرکت کنند. [rather] اخیراً رایان دیویس، مدیر برند خودروهای تجاری فول، واگن استرالیا، گفت تا بعداً.

تا به امروز، تمام نسخه های ID. وزوز افراد جابجایی و شناسه. ون Buzz Cargo تنها به شکل شاسی کوتاه با موتور الکتریکی 150 کیلووات/310 نیوتن متری در عقب عرضه شده است.

این پیشرانه تک موتوره دیفرانسیل عقب در انواع خاصی از فول، واگن ID.3، ID.4 و ID.5، Cupra Born، Audi Q4 e-tron و Skoda Enyaq iV استفاده می شود.

ما آرزوهای بزرگی از نظر حجم برای آن ماشین داریم، بنابراین مطمئن هستیم که آن را به دست خواهیم آورد. با آنچه که روی میز گذاشته‌ایم، با آنچه می‌تو،م از منظر حجم به آن برسیم، فکر می‌کنیم که کارخانه از این اشتها بسیار خوشحال خواهد شد.»

بیشتر: همه چیز فول، واگن ID. وزوز
بیشتر: فول، واگن ID. Buzz GTX تایید کرد که در حال کار است
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-id-buzz-gtx-long-wheelbase-v،ts-teased

همچنین مشخص نیست که مدل شاسی بلند دقیقا چقدر بیشتر خواهد بود، اما به نظر می رسد که اورهنگ عقب مانند مدل شاسی کوتاه است.

  • شناسه فول، واگن  Buzz GTX، مدل های شاسی بلند مورد تمس، قرار گرفت

فول، واگن به میراث کمبی انعطاف پذیر خود ادامه می دهد، زیرا به زودی یک گونه از تمام الکتریکی خود را خواهد داشت. شناسه. وزوز ون تقریباً برای هر نیاز ممکن.

همانطور که قبلاً توسط رئیس بخش فروش و بازاریابی فول، واگن برای ID اشاره شده است. خانواده Silke Bagschik در ژوئن سال جاری، این شرکت قصد دارد نسخه‌های اسپورت تمام خودروهای الکتریکی خود از جمله ID را ارائه دهد. وزوز.

  • شناسه فول، واگن  Buzz GTX، مدل های شاسی بلند مورد تمس، قرار گرفت

شناسه شاسی کوتاه مورد تمس،. Buzz با اضافه شدن ردیف سوم صندلی نشان می دهد که دارای یک پیکربندی معمولی هفت نفره است – دو نفر در ردیف اول، سه نفر در ردیف دوم و دو نفر در ردیف سوم.

با وجود تولید سری ID معمولی. فول، واگن که از ماه می شروع می‌شود، هنوز زمان‌بندی عرضه برای استرالیا را مشخص نکرده است – اگرچه به زودی انتظار می‌رود این اتفاق بیفتد.

همچنین بخشی از فرمان ID آینده با عملکرد بالا را آزار می دهد. Buzz GTX که در ژوئن امسال در دست ساخت قرار گرفت.

“شناسه. محموله کاملاً روی رادار و همچنین شناسه ما قرار دارد. وزوز، [but] احتمالاً اولین چیزی که می‌تو،م پیش‌بینی کنیم که آن را بفروشیم اوا، سال 2024 است.

ما به طور مداوم این نام تجاری را گسترش خواهیم داد و یک نوع GTX برای هر شناسه ارائه می دهیم. مدل در آینده – از ID.3 تا ID. وزوز، گفت: آقای Bagschik.

به نظر نمی‌رسد در این مدل شاسی کوتاه، فضای زیادی در پشت ردیف سوم باقی بماند، اما اگر مدل شاسی بلند هفت صندلی نیز ارائه می‌دهد، این مسئله چندان مشکل‌ساز نخواهد بود.

گروه فول، واگن استرالیا اعلام کرده است که عرضه با تاخیر اولین خودروهای الکتریکی با برند فول، واگن در اینجا تا حدی به دلیل تقاضا در بازارهای دیگر و فقدان استانداردهای آلایندگی در اینجا است که ما را در صف اولویت قرار داده است.

  • شناسه فول، واگن  Buzz GTX، مدل های شاسی بلند مورد تمس، قرار گرفت

این فول، واگن ID شاسی بلند. Buzz اولین مدلی است که بازار آمریکای شمالی دریافت می کند و انتظار می رود در سال 2024 عرضه شود.

این نسخه ی شاسی بلند ID مورد علاقه. طبق ارائه، Buzz با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه خواهد شد و اطلاعات بیشتری ارائه نشده است.

  • شناسه فول، واگن  Buzz GTX، مدل های شاسی بلند مورد تمس، قرار گرفت