شورولت C8 کوروت با خودروی سدان برقی و شاسی بلند Vette ملحق می شود – گزارش

شورولت در اوایل سال جاری تایید کرد که یک کوروت برقی در اوایل سال 2023 ظاهر خواهد شد و یک مدل تمام الکتریکی نیز در آینده عرضه خواهد شد.

این حرکت باعث می شود جنرال موتورز طیف وسیع تری از وسایل نقلیه را برای مق، با پورشه و افزایش سود بالقوه پلاک معروف کوروت ارائه دهد.

 • شورولت C8 کوروت با خودروی سدان برقی و شاسی بلند Vette ملحق می شود - گزارش
  شورولت کوروت Z06

لوتوس همچنین روی یک مدل سدان کار می کند، در حالی که پورشه تایکان و آئودی e-tron GT مربوطه را دارد.

“هدف ش،ت دادن تایکان و کاین در بازی خودشان نیست، بلکه ایجاد سه افسانه آمریکایی است که می توانند با مقیاس پذیر ساختن جوهر کوروت، زمین جدیدی را ایجاد کنند. یک منبع در جنرال موتورز گفت: برای انجام این کار، این جوهر باید همیشه در یک حالت حرکت تدریجی باشد. راننده ماشینبا توجه به پیشنهادات طراحی، وسایل نقلیه به ،وان “کپی از هیچ” نشان داده می شود.

ماشین و راننده گزارش‌ها حاکی از آن است که جنرال موتورز کوروت را به برند فرعی خود تبدیل خواهد کرد و C8 کوروت در سال 2025 با یک کوپه چهار در و یک کراس اوور با عملکرد بالا – هر دو الکتریکی – به آن ملحق خواهد شد.

مشخص نیست که این مدل‌ها چقدر نیرو و گشتاور تولید خواهند کرد، اگرچه پرچمدار آینده جنرال موتورز EV، کادیلاک سلستیک، از پیشرانه دو موتوره چهار چرخ متحرک و بسته باتری 111 کیلووات ساعتی استفاده می‌کند که مجموع ،وجی سیستم 447 کیلووات نیرو و 868 نیوتن‌متر است. گشتاور

 • شورولت C8 کوروت با خودروی سدان برقی و شاسی بلند Vette ملحق می شود - گزارش
  کادیلاک سلستیک

این شرکت مدل برقی را که در برف حرکت می‌کند، مورد انتقاد قرار داده است و به نظر می‌رسد این مدل می‌تواند یک موتور الکتریکی در جلو علاوه بر یک سفینه می، V8 نصب شده باشد.

 • شورولت C8 کوروت با خودروی سدان برقی و شاسی بلند Vette ملحق می شود - گزارش
  نمونه اولیه هیب، کوروت

علاوه بر این، او گفت که وسیله نقلیه دیگر – که اخبار فا، گزارش‌هایی که او به صراحت آن را کوروت نمی‌نامید، اما گفت که از معماری C8 استفاده می‌کند – یک “ماشین عملکردی باورن،ی” است که باید “استانداردهای عملکردی جهان را برای شورلت تعیین کند”.

بیشتر: همه چیز شورلت کوروت
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/chevrolet-c8-corvette-to-be-joined-by-vette-،nded-ev-sedan-suv-report

این فست بک فوق لو،، که در برابر بنتلی فلایینگ اسپور قیمت گذاری خواهد شد، دارای شتاب 0-60 مایل در ساعت (0-96 کیلومتر در ساعت) 3.8 ث،ه و برد 483 کیلومتر است.

همانطور که قبلا تایید شده بود، محدوده C8 با هر دو نوع هیب، و الکتریکی تکمیل خواهد شد.

مارک رویس، رئیس جنرال موتورز، این خودرو را «مبتنی بر اولتیوم» می‌داند، اما مشخص نیست که آیا جنرال موتورز باتری‌های اولتیوم خود را در ساختار موتور وسط کوروت فعلی قرار می‌دهد یا اینکه کوروت الکتریکی از معماری خودروهای سواری اولتیوم این خودروساز استفاده می‌کند. .

کوپه و کراس اوور چهار در ظاهراً از «ماهیت کوروت» در طراحی و دینامیک خود برخوردار خواهند بود و از معماری Ultium جنرال موتورز که در میان سایر خودروها، کادیلاک لیریک و سلستیک استفاده می‌شود، پشتیب، خواهد شد.

طبق گزارش‌ها، خودروهای جدید با برند کوروت دارای بسته‌های باتری با چگالی انرژی بالا، نرم‌افزار فوق سریع، مفهوم خنک‌کننده ثبت شده، بسته‌بندی توپوگرافی لگو مانند، اجزای کوچک، اینورترهای فوق‌العاده کارآمد هستند. [and] موتورهای الکتریکی با دور بالا».

 • شورولت C8 کوروت با خودروی سدان برقی و شاسی بلند Vette ملحق می شود - گزارش
  کادیلاک لیریک

همانطور که پورشه 911 طی سال‌ها با کاین و تایکان تکمیل شد و جایگزین نشد، C8 کوروت – که تنها در سال 2020 وارد تولید شد – در کنار مدل‌های جدید زندگی خواهد کرد.

تغییر وسط موتور آن برای نسل هشتم مسلماً بزرگترین تغییر برای این موتور بود کوروت تا به امروز، اما حتی تغییرات بسیار متفاوت تری برای این پرچمدار در راه است شورلت پلاک نام

کراس اوور کوروت احتمالاً به ،وان رقیب لوتوس Eletre عمل می کند، در حالی که پورشه همچنین کراس اوورهای برقی را در دست ساخت دارد که یکی از آنها دارای پلاک Macan خواهد بود.

آقای رویس در مراسم روز سرمایه گذار شرکتش فاش کرد که دو خودروی اسپورت شورولت جدید در سال 2024 عرضه خواهند شد که یکی از آنها را “نسخه بعدی C8” نامید که “شما نمی تو،د از نقطه نظر عملکرد تصور کنید.” .

شایعه شده است که شورلت در حال کار بر روی یک کوروت پرچمدار به نام زورا، به نام “پدر کوروت”، زورا آر،-دانتوف است. این خودرو می تواند از یک پیشرانه V8 دو توربوی برقی و تمام چرخ متحرک استفاده کند.

نیرو از طریق یک گیرب، دو سرعته ارسال می شود، اگرچه مطمئناً یک دنیا با پاورگلاید قدیمی شورولت فاصله خواهد داشت.

آنها همچنین از یک سیستم الکتریکی 800 ولتی استفاده خواهند کرد که از شارژ سریع DC تا 350 کیلووات پشتیب، می کند، همچنین از سیم ترمز با سیم، فرمان چهار چرخ و بردار گشتاور پشتیب، می کند.