صاحبان ابرخودروی پرت با هم متحد می شوند تا به بچه های بیمار سواری ویژه ای ارائه دهند

او گفت: «اگرچه نمی‌توانم تصور کنم که این بچه‌ها و خانواده‌هایشان چه می‌گذرند، خانواده برای من فوق‌العاده مهم است و اینکه بتوانم به این بچه‌های شجاع کمک کنم تا کمی شادی کنند، یک امتیاز است.»

  • صاحبان ابرخودروی پرت با هم متحد می شوند تا به بچه های بیمار سواری ویژه ای ارائه دهند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/perth-supercar-owners-team-up-to-offer-sick-kids-a-special-ride

همانطور که در پنج سال گذشته بارها و بارها دیده‌ایم، دادن تجربه‌ای در طول زندگی به این بچه‌ها مانند رانندگی در یک سوپراسپرت شگفت‌انگیز به ،وان بخشی از یک روز بیرون رفتن با بچه‌های دیگر و خانواده‌هایشان، نتایج بسیار ارزشمندی را به همراه دارد، مانند سلامت روان را بهبود بخشید.»

این رویداد توسط بنیاد بیمارستان کودکان پرث، پلیس WA، تیم مدیریت ریسک راننده و مجموعه لی از Laurence Escalante حمایت می شود.

  • صاحبان ابرخودروی پرت با هم متحد می شوند تا به بچه های بیمار سواری ویژه ای ارائه دهند
    @stephenheathp،tography

کوین گوردون، بنیانگذار The Driven Project، می‌گوید: «هدف پروژه Driven ساده است – ارائه یکی از بهترین روزهای زندگی‌شان به بچه‌های برجسته‌ای که مشکلات غیرقابل تصوری را تجربه می‌کنند.

لارنس اسکالانته می‌گوید: «حمایت از چنین هدف ارزشمندی بی‌م،ا بود».

لامبورگینی‌ها، فراری‌ها و مک‌لارن‌ها – در میان سایرین – به ،وان بخشی از اولین رویداد پروژه Driven که در خارج از آمریکای شمالی برگزار می‌شود، وارد عمل خواهند شد. آنها با “فرزندان کمک خلبان ابرقهرمان” خود در صندلی مسافر در اطراف پرث و در یک مسیر مسابقه رانندگی خواهند کرد.

گروهی متشکل از 12 مالک سوپراسپرت در پرث در حال آماده شدن برای ارائه “درمان سوپراسپرت” برای کودک، که با “بیماری های بحر،” مبارزه می کنند، آماده می شوند.