صاحبان دسته اول موتور سیکلت الکتریکی فرابنفش F77 تحویل می گیرند

فرابنفش F77 مجهز به طیف وسیعی از ویژگی های ایمنی با پانل های جانبی برای خنک سازی کارآمد باتری است. سه حالت سواری (،دن، رزمی، و بالستیک)، و یک IMU 9 محوره با شتاب سنج و ژیروسکوپ داخلی. همچنین دارای ویژگی‌های ترمز معمولی از طریق دیسک 320 میلی‌متری جلو و دیسک 230 میلی‌متری عقب است و روی چرخ‌های 17 اینچی مجهز به ،تیک‌های متز، 110/70 جلو و 150/60 عقب سوار می‌شود. ویژگی های پیشرفته ای مانند ABS، دریچه گاز و صفحه نمایش TFT مجهز به بلوتوث، آن را از نظر فنی من، می کند.

قدرت و عملکرد

نکته منفی این است که باتری F77 زمان زیادی برای شارژ شدن نیاز دارد، بین 7 تا 10 ساعت با یک شارژر استاندارد. با این حال، با شارژر 3 کیلوواتی Boost این شرکت، زمان شارژ به 3.5 ساعت کاهش می یابد. یکی دیگر از اشکالات احتمالی در دسترس بودن محدود ایستگاه های شارژ در مناطق خاص است که ممکن است بر کاربردی بودن دوچرخه برای سفرهای طول، مدت تأثیر بگذارد.

همچنین نسخه ویژه F77 وجود دارد که به 77 دستگاه محدود شده است. این خودرو دارای یک موتور الکتریکی با قدرت 40 ، بخار و گشتاور 100 نیوتن متر است. شتاب 0 تا 100 این دوچرخه در 7.8 ث،ه و حدا،ر سرعت 152 کیلومتر در ساعت است. سیستم تعلیق از طریق دوشاخ USD در جلو و مونوشوک در عقب است. Recon و Special Edition دارای قابلیت تنظیم پیش بارگذاری در جلو هستند. اگرچه در بخش دو چرخ برقی عرضه شد، اما عملکرد آن را برای رقابت با مدل‌های ICE، KTM RC 390، TVS Apache RR 310 و BMW G310RR مرتبط می‌کند. فرابنفش F77 مزیت قابل توجهی از نظر سازگاری با محیط زیست و هزینه های نگهداری دارد.


منبع: https://www.rushlane.com/ultraviolette-f77-electric-motorcycle-delivery-s،-12462506.html

فرابنفش F77 Recron قدرت خود را از طریق یک بسته باتری 10.3 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی با قدرت 39 ، بخار و گشتاور 95 نیوتن متر با برد 307 کیلومتر به دست می آورد. حدا،ر سرعت 147 کیلومتر در ساعت است. مدل استاندارد یک واحد 7.1 کیلووات ساعتی با برد 206 کیلومتر با یک بار شارژ با حدا،ر سرعت 140 کیلومتر در ساعت دریافت می کند.

ماوراء بنفش اولین نمایندگی خود را در این ماه در هند افتتاح می کند – برنامه هایی برای گسترش حضور در بازار بین المللی در دست اجراست.

تحویل موتور سیکلت الکتریکی فرابنفش F77 آغاز شد
تحویل موتور سیکلت الکتریکی فرابنفش F77 آغاز شد

اولین تحویل در حال حاضر آغاز شده است. واحدهای اولیه از کارخانه شرکت منحصراً به ،یداران در بنگالورو تحویل داده می شود. در مرحله دوم، تحویل در شهرهای کوچین، بمبئی و پونا در سه ماهه دوم آغاز خواهد شد. اوا، امسال، تحویل در شهرهای حیدرآباد، احمدآباد، دهلی و لاکنو انجام خواهد شد.

فرابنفش F77 اولین دوچرخه ورزشی الکتریکی هند است. در نوامبر 2022 راه اندازی شد و در سه نوع Airstrike، Shadow و Laser ارائه شده است. هر کدام از این ها در دو مدل استاندارد F77 و F77 Recon ارائه می شوند. همچنین یک نسخه ویژه در پیشنهاد وجود دارد. یکی از مزیت های اصلی آن عملکرد آن است، اما این قیمت دارد. قیمت F77 در نمایشگاه قبلی از 3.8 لک تا 5.5 میلیون روپیه متغیر است که ممکن است برای برخی از ،یداران کمی تند باشد. علاوه بر این، برد باتری دوچرخه ممکن است برای سواری در مسافت طول، کافی نباشد.

تحویل F77 فرا بنفش آغاز شد

ماوراء بنفش متعهد به گسترش در سطح جه، است و F77 تنها آغاز راه است. این شرکت قصد دارد سرمایه بیشتری را برای حمایت از برنامه های شتاب رشد، از جمله توسعه پلت فرم های جدید خودرو و گسترش شبکه نمایندگی های خود، افزایش دهد. ماوراء بنفش همچنین قصد دارد تلاش‌های تحقیق و توسعه دو چرخ برقی خود را در هند افزایش دهد که می‌تواند منجر به تولید محصولات نوآورانه‌تر در آینده شود.

برنامه هایی برای راه اندازی اولین نمایندگی شرکت خود در اوا، این ماه در دست اجراست. این سازنده EV همچنین قرار است با برنامه سرمایه گذاری 120 میلیون دلاری به بازارهای جه، راه پیدا کند. فرابنفش F77 در سبک اسپرت ارائه شده است. دارای یک واحد چراغ جلوی LED کامل و چراغ عقب LED مثلثی است. ،تیک‌های پهن‌تر، م،ن سوخت مجسمه‌سازی‌شده، صندلی پهن‌شده با صندلی پیلیون بالا، گیره‌های پایی در عقب و دسته پایین‌تر به طراحی اسپرت آن کمک می‌کنند.

تحویل موتور سیکلت الکتریکی فرابنفش F77 آغاز شد
تحویل موتور سیکلت الکتریکی فرابنفش F77 آغاز شد