صادرات Maruti Grand Vitara از بندر کاماراجار

اکنون با یک کانال اضافه شده، شرکت می تواند به دنبال رشد بیشتر باشد. راه های تجاری خارج از کشور که در حال حاضر خود را به ،وان یک فروشنده برتر در بازار داخلی سال به سال معرفی کرده اند، تازه شروع به گسترش برای MSIL کرده اند. دامنه آن، اگرچه نامشخص، می تواند کانال رشدی باشد که باید مراقب آن بود.

MSIL در حال گسترش عملیات صادرات

هیساشی تاکوچی، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Maruti Suzuki India Limited گفت: «ماروتی سوزوکی به ابتکار «ساخت هند» ،ت هند اختصاص دارد. گسترش عملیات صادرات ما نشان دهنده تعهد ما به ارائه خودروهای قابل اعتماد، با کیفیت بالا و از نظر فناوری پیشرفته به مشتریان جه، است.

بندر کاماراجار مسیرهای صادراتی به آفریقا، خاورمیانه، آمریکای لاتین، آسه آن، اقیانوسیه و مناطق سارک را تامین خواهد کرد. از دسامبر 2022، قرارداد امضا شده برای مدت 5 سال است. برای تامین صادرات خودرو، یک ،ه باری عمومی با خودرو برای جابجایی واحدهای خودرو در بندر کامارجار ایجاد شده است.

شرکت بندر کامارجار سالانه مسئولیت صادرات حدود 20 هزار خودرو را بر عهده خواهد داشت. ماروتی سوزوکی در حال حاضر از بندر بمبئی، بندر موندرا و بندر پیپااو برای صادرات استفاده می کند. این چهارمین امضای او برای تقویت تجارت بین‌المللی است.

چهارمین بندر ماروتی برای صادرات خودرو

مشارکت بین سوزوکی موتور و شرکت تویوتا موتور باعث می شود که ماروتی سوزوکی گرند ویتارا در کارخانه بیدادی تویوتا Kirloskar موتور در کارناتاکا تولید شود. قبل از حمل، خودروهای صادراتی تحت بازرسی پیش از تحویل (PDI) در بندر کاماراجار قرار خواهند گرفت.

ماروتی سوزوکی با لیمیتد بندر کاماراجار قرارداد امضا کرد
ماروتی سوزوکی با لیمیتد بندر کاماراجار قرارداد امضا کرد

صادرات سوزوکی ماروتی از بندر چهارم پس از قرارداد 5 ساله با بندر کاماراجار آغاز می شود.

ماروتی گرند ویتارا
ماروتی گرند ویتارا

بندر کاماراجار در حال حاضر به ،وان دوازدهمین بندر بزرگ هند شناخته می شود. و ظرفیت پارک 14000 خودرو را دارد. قبل از بارگیری محموله، وسایل نقلیه صادراتی بررسی و تمیز می شوند.

در چند وقت اخیر، صادرات سوزوکی ماروتی بهبود یافته است. این تلاش از طریق توافق نامه ای که اکنون با شرکت Kamarajar Port Limited (در گذشته Ennore Port Ltd)، در نزدیکی چنای امضا شده است، تقویت بیشتری می یابد. در نمودار صادرات نوامبر 2022، Maruti Suzuki Baleno و Dzire هر دو عملکرد خوبی دارند و هر دو خودرو قادر به عبور از مرز 5k واحد در یک ماه معین هستند.

ماروتی سوزوکی تجارت صادرات خود را در سال 1986 آغاز کرد و پیشرفت آن در سال های اخیر سریع بوده است. MSIL بالاترین میزان صادرات خود را در سال مالی 2021-22 گزارش کرد. بیش از 2.38 میلیون واحد در سال مالی گذشته به بیش از 100 کشور اعزام شد.

شروع صادرات از بندر کامارجار به ما کمک می کند تا به پایگاه گسترده تری از مشتریان دسترسی پیدا کنیم. این ابتکار همچنین به کاهش تراکم بندر بمبئی، بندر موندرا و بندر پیپاوو که در حال حاضر توسط شرکت برای صادرات وسایل نقلیه استفاده می‌شود، کمک خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-grand-vitara-exports-from-kamarajar-port-12455650.html