صرافی کوینکس ، آموزش و مقایسه 🏛️ -ایران ارز دیجیتال

در واقع صرافی های ارز دیجیتال برای اینکه کاربران را نسبت به احراز هویت تشویق نمایند و همچنین مانع از بروز چالشها و مشکلاتی مانند حمله هکرها گردند، امکان استفاده از خدمات خود بدون نیاز به احراز هویت را محدود مینمایند. یکی از نکات جالب درباره کوینکس اینه که با توجه به قوانین خاص این اکسچنجر، شما میتونید بدونن اینکه احراز هویت کنید و شما رو بشناسه تا سقف ۱۰هزار دلار واریز و برداشت داشته باشید. از این رو یکی از ویژگی های اصلی و جذاب صرافی های متمرکز امکان حضور در این دو بازار برای کاربران تعریف شده است. همین دو مزیت و دو ویژگی تاثیر بسیار زیادی روی روند معاملات کاربران دارد. تنظیم کد دو مرحله ای. پلتفرم کوینکس تمرکز اصلی خود را بر روی کاربران و سهولت استفاده آنها گذاشته است به گونه ای که حتی افراد تازه کار نیز می توانند به سادگی در این پلتفرم ترید کنند.

برخی از مهمترین ارزهای دیجیتالی که کابران می توانند در کوینکس ترید کنند عبارتند از اتریوم، تتر، بیت کوین، بیت کوین معرفی کامل صرافی کوینکس coinex کش و … شاید جالب باشد بدانید که برخی از صرافی ها به جای اینکه از بازار اسپات کار خود را آغاز نمایند، از بازار فیوچرز ارائه خدمات خود را آغاز کرده و سپس بازار اسپات را نیز به خدمات خود اضافه کردند که البته کوینکس این گونه نیست. اما این موضوع باعث شد تا برخی از افراد سودجو از حساب کاربری خود سوءاستفاده کرده و تهدیداتی را برای صرافی و ارز دیجیتال های نگهداری شده در آن ایجاد نمایند.

بررسی صرافی کوینکس را با ارزیابی توکن بومی این صرافی در بازار ادامه میدهیم. در صورتی که کارمزدهای صرافی کوینکس را با توکن CET پرداخت کنید 30% تخفیف خواهید گرفت. همه اعضای تیم پایه گذاری کوینکس، دارای زمینه های فن آوری قوی، که پایه فن آوری های امنیتی عالی هستند. ملاحظه میکنید که در این زمینه کوینکس شرایط مناسبی داشته و میتوان به آن امتیاز خوبی داد. با این تفاسیر ملاحظه میکنید که حجم معاملات کوینکس چندان قابل توجه نیست و در این آیتم نمیتوانیم امتیاز خیلی بالایی به این صرافی بدهیم. ملاحظه میکنید که کوینکس در این رده بندی شرایط ایدهآلی ندارد و یک صرافی متوسط است. به گفته یک تحلیل گر رمزارزها در زبان فارسی، اگر چنین اتفاقی برای صرافی کوینکس هم در آینده رخ دهد، بدون تردید، ابعاد آن بسیار بزرگ تر از صرافی بیترکس خواهد بود زیرا در حال حاضر و نسبت به چند سال قبل، درصد بالایی از مردم وارد بازار کریپتوکارنسی شده اند و همچنین کاربران ایرانی کوینکس بسیار بیشتر از بیترکس میباشند؛ پس احتیاط کنید داستان بیترکس دیروز، فردا در ابعاد وسیع تر توسط کوینکس تکرار نشود!

حتی شما برای برداشت رمز ارزها از حساب کاربری در صرافی های داخلی نیز با این چالش روبرو هستید. این موضوع در تعداد بسیار زیاد جفت ارزها و رمز ارزها اهمیت بیشتری پیدا مینماید. برای کاهش کارمزدها و تشویق کاربران بهبود کردن توکن بومی این موضوع اهمیت پیدا میکنید. خیلی از تریدرها از این روش برای انجام معاملات خود استفاده مینمایند، به همی دلیل اهمیت زیادی دارد. واقعیت این است که با وجود این که بازار مارجین و بازار فیوچرز خطرات بسیار زیادی دارند اما با این حال مورد توجه اکثریت کاربران قرار گرفته و خیلی از افراد ترجیح میدهند تا با پتانسیل این بازارها به سودهای بسیار کلان در معاملات خود برسند.

یکی از این لول بندی ها که بر روی میزان کارمزد معاملات و تخفیفات تاثیر دارد، بر اساس مقدار توکن CET است که کاربران در کیف پول خود هولد کرده اند. در بازار مارجین کوینکس شما میتوانید بر اساس میزان دارایی خود در حساب کاربری صرافی، مقدار مشخصی وام دریافت کرده و با استفاده از این وام با نسبت ۳ تا ۱۰ برابر در بازار معامله کنید. برای مثال در صورت هولد کردن و سهام گذاری آن میتوانید در بخشهای مختلف این صرافی سرمایه گذاری کنید و سود کسب کنید. البته تکته قابل تامل در معاملات لوریج این است که اگر در همین شرایط ارزش بیت کوین 10% کاهش پیدا کند شما به جای از دست دادن 10 دلار، مبلغی معادل 1000 دلار ضرر می کنید. این توکن در بلاک چین اتریوم تعریف شده و ارزش بازار فعلی آن ۴۴ میلیون دلار است.