طبق این گزارش، با کاهش رکوردها، Ram Trucks می تواند فروش خود را در استرالیا سه برابر کند

این بخش خودرویی که به سرعت در حال رشد است، مزایای زنجیره تامین محلی قابل توجهی دارد.

  • طبق این گزارش، با کاهش رکوردها، Ram Trucks می تواند فروش خود را در استرالیا سه برابر کند

باب گراکزیک، رئیس رام اینترنشنال، که اخیراً برای دیدن تأسیسات تولیدی توسعه یافته از ملبورن بازدید کرد، گفت که تقاضا “کاملاً فراتر از انتظارات ما بوده است”.

  • طبق این گزارش، با کاهش رکوردها، Ram Trucks می تواند فروش خود را در استرالیا سه برابر کند

استرالیایی ها به سادگی عاشق این باربرهای سنگین هستند، خواه واقعاً باشند نیاز داشتن آنها را بخواهید یا فقط آنها را بخواهید.

این رقم ،ده‌فروشی به این م،ی است که Ram 1500 از رقبای کوچک‌تر و ارزان‌تر 4×4 یوتی مانند نیسان ناوارا (468) برای این ماه پیشی گرفته است.

در همان دوره، شورولت رقیب – که توسط خودروهای ویژه جنرال موتورز (GMSV) فروخته شد و در یکی دیگر از تأسیسات تازه افتتاح شده Walkinshaw در ملبورن تبدیل شد – 2045 سیلورادو را تحویل داد.

تأسیسات تولید ملبورن که به تازگی توسعه یافته است – توسط Walkinshaw اداره می شود – که وظیفه مهندسی مجدد Rams به سمت راست را دارد، 900 پیکاپ این برند را در نوامبر تولید کرد.

در همین حال، شبکه نمایندگی‌های آن به طور کلی 710 رام، از جمله 655 عدد از رم 1500 را با موتور بنزینی Hemi V8، و 55 دستگاه از ماشین‌های سنگین Ram 2500 و 3500 را تحویل داد.

  • طبق این گزارش، با کاهش رکوردها، Ram Trucks می تواند فروش خود را در استرالیا سه برابر کند

با توجه به موفقیت Ram و Chevy، سایر رقبا در حال جهش هستند. تویوتا استرالیا برنامه ای برای فروش توندراهای مهندسی شده محلی در آینده نزدیک در اینجا دارد که نقطه تفاوت آنها موتور هیب، است.

وقتی ارزان‌ترین کامیون رم را DS Express 82590 دلاری و گران‌ترین آن را 1500 TRX 199950 دلاری با V8 سوپرشارژ خود در نظر بگیرید، این رقم قابل توجه‌تر می‌شود.

«… 10000 وسیله نقلیه اکنون واقع بینانه است – چه ،ی می‌داند، ما می‌تو،م تا 15 یا 20000 دستگاه افزایش دهیم. پذیرش وانت های سایز کامل توسط استرالیایی ها فوق العاده است.

بیشتر: فروش Ram Trucks در استرالیا پررونق است
بیشتر: وضعیت بازی – پیکاپ های آمریکایی با اندازه کامل در استرالیا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ram-trucks-could-triple-sales-in-australia-as-records-tumble-it-says

Ram Trucks استرالیا یک ماه رکورد شکنی دیگر را در نوامبر ثبت کرد – هم از نظر بازسازی محلی فرمان راست و هم فروش ،ده فروشی.

از سال تا به امروز، رم کامیون‌ها 5520 دستگاه را به فروش رسانده است که 54.3 درصد افزایش یافته است و در مسیری قرار می‌گیرد که 6000 دستگاه را در سال تحت‌الشعاع قرار دهد. این آمار YTD آن را جلوتر از شرکت هایی مانند هینو و لندرور قرار می دهد، در حالی که نتیجه نوامبر آن را از جیپ، یک برند دیگر استلانتیس، بالاتر می برد.

فورد بازاری رو به رشد با حاشیه سود بالا را از دست نمی دهد، فورد همچنین F-150 های تبدیل شده محلی را در سال آینده با همکاری RMA Automotive در کارخانه ای در Mickleham، ویکتوریا به اینجا می آورد.

Ram Trucks استرالیا، متعلق به توزیع کننده وسایل نقلیه Ateco، خود را تنها تولید کننده کامیون های RHD Ram با مجوز Ram در جهان می نامد – با استناد به ارتباط مستقیم خود با دفتر مرکزی ایالات متحده.

همه پیکاپ‌های Ram Trucks استرالیا به‌صورت فرمان چپ به اینجا می‌آیند، اما خودروهایی با مشخصات بین‌المللی هستند که به طور منحصربه‌فرد برای بازار محلی کدگذاری شده‌اند. این شرکت ادعا می کند که 641 استرالیایی را استخدام کرده است و می گوید هر پیکاپ Ram تبدیل شده با RHD بین 361 تا 465 قطعه جدید دارد.

GMSV پس از دو سال 5000 تبدیل شورلت سیلورادو فرمان راست را برای ،یداران استرالیایی و نیوزلندی به ثبت رسانده است – و انتظار دارد با افزایش تقاضا برای پیکاپ های آمریکایی “افزایش قابل توجهی” در توان تولید در آینده افزایش یابد.

نتایج قوی مداوم به Ram Trucks، بخشی از شبکه جه، Stellantis، این باور را داده است که استرالیا به منبع بزرگتری از ،‌های کار متمرکز در ایالات متحده تبدیل خواهد شد.

او گفت: «وقتی 7 سال پیش برای اولین بار به فرصت تجاری نگاه کردیم و پرسیدیم که بازار چقدر می‌تواند بزرگ باشد، هیچ‌، واقعاً نمی‌دانست چه انتظاری دارد، شاید 3000، 4000 – شاید 5000 واحد.

بیشتر: رئیس Ram Trucks مدل‌های RHD تبدیل شده محلی را ستایش می‌کند

  • طبق این گزارش، با کاهش رکوردها، Ram Trucks می تواند فروش خود را در استرالیا سه برابر کند