طبق گزارش ها، نسخه الکتریکی تویوتا اینووا هیکراس در دست ساخت است

پس از برقی شدن کریستا، ،ت به نمونه اولیه Innova Hycross الکتریکی می رسد و در یک رندر تیز به نظر می رسد.

Toyota Innova HyCross Electric - Render
Toyota Innova HyCross Electric – Render

تویوتا بر این باور است که خودروهای هیب، بهتر از خودروهای الکتریکی هستند. با این حال، این شرکت دارای خودروهای الکتریکی کامل در خط تولید خود تحت سری BZ است. تویوتا نمونه اولیه Innova Crysta الکتریکی را به نمایش گذاشته بود که بعداً در حال آزمایش در جاده‌های عمومی مشاهده شد. احتمال زیادی وجود دارد که تویوتا در حال آزمایش امکان سنجی خودروهای الکتریکی با شاسی نردب، باشد.

نمونه اولیه تویوتا اینووا Hycross Electric

Innova Hycross تنها وسیله نقلیه ای است که به طور مداوم علاقه زیادی را در بین ،یداران خودرو در هند ایجاد می کند. این گوشی چند روز پیش رونمایی شد و قرار است ماه آینده عرضه شود. HyCross جدید اینووا دیزل را برای گزینه‌های بنزین سالم و پیشرانه هیب، قوی کنار می‌گذارد.

ارائه دادن، منبع
منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-electric-version-in-the-works-12454578.html

در میان آنهایی که در اندونزی هستند، یکی در TAM (تویوتا آسترا موتورز)، جاکارتا، و دیگری برای نمایشگاه ها و نمایش ها آورده شده است. آنهایی که در تایلند هستند در پایگاه تحقیق و توسعه منطقه ای آسیا و اقیانوسیه از طریق تولید مهندسی تویوتا دایهاتسو هستند. یکی برای Hycross (Zenix) برچیده شد زیرا برنامه ساخت نسخه الکتریکی Hycros (Zenix) بود.

استودیوی دامنیک یک رندر خوشمزه از نمونه اولیه Innova Hycross ایجاد کرده است. این طرح فلسفه‌های طراحی را که تویوتا هنگام ایجاد نمونه اولیه الکتریکی Innova Crysta به کار برد، القا می‌کند. نمونه اولیه الکتریکی Innova Hycross دارای نمای جلویی جدید با جلوپنجره بسته می شود. لوگوی تویوتا یک محیط آبی رنگ دارد و در نمای جانبی پاشش های رنگ آبی وجود دارد.

Hycross از نظر ساخت تقریباً مخالف کریستا است. موضوع موجود در این انجمن نشان می دهد که به غیر از نمونه اولیه الکتریکی Innova Crysta که در نمایشگاه بین المللی خودرو اندونزی در جاکارتا به نمایش گذاشته شد، دو نمونه اولیه دیگر در اندونزی و دو نمونه دیگر در تایلند وجود دارد.

نمونه اولیه مفهومی Toyota Innova Crysta Electric
نمونه اولیه مفهومی Toyota Innova Crysta Electric

در ادامه این گزارش آمده است که این نمونه اولیه در حال ساخت، ،یداران خصوصی را هدف قرار نمی دهد. در عوض، اپراتورهای ناوگان ،تی و خصوصی را هدف قرار داده است. در کنار آن، GSO و شرکت هایی که می خواهند سبز شوند، مشتریان مورد نظر هستند. گفته می شود یکی از این شرکت ها یک شرکت معدنی است که خطرات ایمنی ناشی از استفاده از اتومبیل های ICE را دارد.

Innova Hycross Electric – Render

هنوز به طور رسمی مشخص نشده است که آیا تویوتا در حال ساخت یک نمونه اولیه الکتریکی بر اساس Innova Hycros است یا خیر. حتی اگر وجود داشته باشد، خبری نیست که چه زم، و در کجا به نمایش گذاشته شود. می توان انتظار داشت که باتری آن به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند 300 کیلومتر استفاده در دنیای واقعی را با یک بار شارژ پوشش دهد.

گزارش های جدید حاکی از آن است که تویوتا به دنبال برقی سازی اینووا هایکراس است. این اطلاعات در یکی از موضوعات در انجمن توسط محمد جوند فاش شد. اما یک گرفتاری وجود دارد. این احتمالاً فقط به صاحبان ناوگان ارائه می شود. برخلاف Innova Crysta، Innova Hycross مبتنی بر شاسی مدرن مونوکوک است که معماری چرخ‌های جلو دارد. اولی با یک شاسی نردب، و دارای ساختار محرک چرخ عقب بود. این به ،وان یک وسیله نقلیه قوی مورد احترام بود و با موتور دیزلی عرضه شد که بسیار مورد توجه بود.