طراحی عقب اکستر هیوندای رسما معرفی شد

هیوندای ا،تر روی خودروی کوچک جدید خود شرط بندی بزرگی کرده است. نامیدن آن یک وسیله نقلیه کوچک یا CUV این روزها بسیار غوغا است زیرا این شرکت از آن به ،وان یک SUV زیر 4 متری مانند Venue یاد می کند. ممکن است در مورد اندازه Exter شگفتی‌هایی در انتظار انجمن خودروسازی باشد. با این حال، چیزی که جای تعجب نیست این است که Exter با ویژگی‌هایی بارگذاری می‌شود.

رینگ های آلیاژی بد بو هستند و برای جمعیت ،یدار مورد نظر جذاب خواهند بود. عقب دارای امضای چراغ LED H شکل عقب است که شبیه به DRL جلو است. درب عقب نسبتاً مسطح است و شبیه آنهایی است که با MPV های 3 ردیفه ارائه می شوند. با این حال، حدا،ر فضای داخلی را تضمین می کند. ریل های سقفی وجود دارند که ارتفاع ا،تر را بیشتر برجسته می کنند.

طراحی عقب ا،تر هیوندای
طراحی عقب ا،تر هیوندای

ایمنی در اولویت است

از آنجایی که هیوندای است، دارای ویژگی بارگذاری خواهد بود. سانروف، دزدگیر دزدگیر، دوربین‌های دوگانه با عملکرد داش‌کم و دزدگیر دزدگیر اولین‌ها هستند. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به کنترل آب و هوای خودکار، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با یکپارچه‌سازی تلفن هوشمند، کنترل‌های نصب‌شده روی فرمان، دریچه‌های AC عقب و موارد دیگر اشاره کرد.

طراحی عقب ا،تر هیوندای
طراحی عقب ا،تر هیوندای

Exter دارای امضاهای LED DRL H شکل به همراه جلوپنجره طراحی پارامتریک است. مدل های برتر دارای یک چراغ جلو پروژکتور گرد هستند که در محفظه چراغ جلوی مربع قرار گرفته است. درست مانند Venue، چراغ های جلوی Exeter زیر LED DRL های آن قرار دارند. یک ،صر مشکی براق در زیر کاپوت تاشوی آن وجود دارد که زیبا به نظر می رسد.

هیوندای ا،تر دارای شش سطح تریم EX، EX (O)، S، S (O)، SX و SX (O) خواهد بود. این تریم ها دارای 15 نوع با انتخاب بین پیشرانه بنزینی و بنزینی + CNG هستند. موتور 4 دیگ 1.2 لیتری 82 ، بخار و 114 نیوتن متر در هنگام کار با بنزین و 68 ، بخار و 95 نیوتن متر هنگام کار با CNG تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 5 سرعته MT و 5 سرعته AMT است. هیوندای 9 انتخاب رنگ نیز ارائه می دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-exter-rear-design-officially-revealed-first-look-12469800.html

اینها شامل برنامه پایداری الکترونیکی، مدیریت پایداری خودرو، دستیار سربالایی، کمربند ایمنی سه نقطه‌ای و یادآور کمربند ایمنی برای همه صندلی‌ها، هشدار سرقت، ABS، EBD، دوربین پارک عقب، TPMS، عملکرد داش‌کم، چراغ‌های جلوی خودکار، عملکرد اسکورت چراغ‌های جلو و بسیاری از این موارد هستند. بیشتر.

پیشنهادی پر از ویژگی در فضای SUV زیر 4 متری

به نظر می رسد برند کره ج،ی بر ایمنی تاکید زیادی دارد. هیوندای ا،تر با پیش بینی دستورات شش کیسه هوای آتی ،ت هند، از روز اول از آن پیروی خواهد کرد. این شش کیسه هوا به صورت استاندارد در خط تولید قرار می گیرند. نه فقط این، هیوندای تا 26 ویژگی ایمنی را در تمام انواع به جز تریم های E و S وعده داده است.

طراحی عقب ا،تر هیوندای
طراحی عقب ا،تر هیوندای

جدیدترین پیشنهاد این برند کره ج،ی برای هند دارای طرح پسر بلند قد است که از تصاویر رسمی مشهود است. خط سقف به سمت عقب در ارتفاع بالا می رود و در انتها به شدت باریک می شود. هیوندای آن را به ،وان یک محصول کراس اوور سبک زندگی برای نسل هزاره و ژنرال Z همراه با اولین ،یداران خودرو معرفی می کند.

هیوندای ا،تر دارای طراحی الهام گرفته از کراس اوور است

طراحی عقب ا،تر هیوندای
طراحی عقب ا،تر هیوندای

برخلاف رقبایی مانند پانچ، سیتروئن C3 و امثال آن، هیوندای ا،تر بسیار پریمیوم‌تر و دارای امکانات بیشتری خواهد بود.