طراحی مجدد عقب، ویژگی های بیرونی، و انواع

در مقایسه با طرح چراغ‌های عقب H شکل که در النترا دیده می‌شود، به نظر می‌رسد چراغ‌های عقب ورنا 2023 تیزتر و پرانتزتر هستند. این به لطف تکامل دسته‌های چراغ‌های عقب است که باریک‌تر شده‌اند. به نظر می رسد چراغ های راهنما و چراغ های مع، از هم جدا هستند. واحد چراغ مع، سه خطی درست در زیر قرار دارد.

عقب نیز از چراغ عقب متصل بهره می برد. یک هم افزایی متصل ورنا در اصل یک سدان نه چندان بزرگ است اما بی،ه‌ای دارد. و بزرگتر از آنچه در نگاه اول است تصور می شود. شبح کشیده، فرم لاغر، و خطوط براق، لحن را تنظیم می کند.

رزرواسیون هیوندای ورنا 2023 باز است
رزرواسیون هیوندای ورنا 2023 باز است

یکی از قابل توجه ترین تغییرات، پیکربندی چراغ های جلوی 3 ،متی برای یک واحد براق و پیچیده است. این به فلسفه طراحی چراغ عقب نیز گسترش می یابد. لبه جلو بسیار تیز است، ممکن است آن را با یک تیزر برای یک ماشین بسیار اسپرت اشتباه بگیرید! نوار LED DRL مانند یک پرتو تابشی کامل از نور به عرض می رسد. اشاره ای به تعهد هیوندای به فناوری و نوآوری پیشرفته.

هیوندای ورنا 2023: یک دگرگونی خیره کننده با طراحی ورزشی حسی

ساخته شده برای ایجاد اولین تاثیر ماندگار. و تمام آن خطوط، پانل های اسکنه، خطوط روان، منحنی ها و نمایه ها در رقص سایه و نور گرد هم می آیند. هیوندای کاملاً آن را با فلسفه طراحی زبان طراحی Sensuous Sportiness خود پیوند می زند. و آن چرخ های آلیاژی بزرگ هستند. اما چیزی که بیش از هر چیز جذابیت دارد، روکش من، آن است که از نزدیک شکل قوس چرخ ها را دنبال می کند. طراحی شده برای تن، با منحنی ها و خطوط برای نمایه کناری سریع و منظم و براق. و نه، انتظار نمی رود این آلیاژهای شیک با همه انواع عرضه شوند.

انواع هیوندای ورنا 2023، رزروها باز است

تکامل طراحی هیوندای در تصاویر جاسوسی جدید از ،مت عقب ورنا 2023 که اکنون به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است، به طور کامل به نمایش گذاشته شده است. سدان جدید آینده که در کره ج،ی در طول فیلمبرداری TVC کاملاً پنهان نشده بود، مارک Accent را بر تن می کند. در هند با نام ورنا عرضه خواهد شد.

دو تریم دیگر به موتور قابل اعتماد 1.5 لیتری تنفس طبیعی بنزینی مجهز خواهند شد. هنگام آزمایش جاسوسی قبلی، قاطر آزمایشی دارای ADAS بود. نسخه برتر با ویژگی های ایمنی فعال شده ADAS عرضه خواهد شد. عاقلانه است که منتظر راه اندازی باشید. اما برای ،، که فروخته می شوند، هیوندای هند رزروهای ورنا 2023 را با مجموع 25 هزار دلار باز کرده است.

با زبان طراحی پرانرژی و سازگار و ویژگی های آینده نگر، نسل جدید Verna به طور کامل متحول شده است. اما حرف ما را قبول نکنید – فقط نگاهی به جلوپنجره پارامتریک بزرگ و باورن،ی بیندازید که توجه کامل را در نمای جلوی سدان جلب می کند. این ،صر نمادین به سرعت مترادف با امضای برند شده است. این تنها یکی از بسیاری از ویژگی های هیجان انگیزی است که ورنا جدید را از رقابت متمایز می کند.

هیوندای ورنا 2023
هیوندای ورنا 2023 – رندر جلو

یک آرایش نور نقطه‌دار بالای پرتو متصل وجود دارد. بازتابنده های عقب نیز به صورت سه خطی در کناره های صفحه اسکید مصنوعی همرنگ بدنه نصب شده اند. زاویه های پنل کناری عقب درست بالای بالاترین نقطه چراغ عقب همگرا می شوند و طراحی شیک و مدرنی را ایجاد می کنند.

هیوندای ورنا 2023 عقب
هیوندای ورنا 2023 عقب

هیوندای ورنا 2023 در جدیدترین ع،‌های جاسوسی از کره، ،مت عقب متصل کاملاً بازطراحی شده را نشان می‌دهد.

هیوندای ورنا 2023 عقب
هیوندای ورنا 2023 عقب
این اولین ع، جاسوسی بدون ظاهر از ورنا جدید 2023 است که در رنگ سفید دیده می شود. در حالی که هیوندای قبلا طرح هایی از جلو و کنار ورنا جدید منتشر کرده بود، علاقه مندان مشتاقانه منتظر نگاهی دقیق تر به طراحی عقب بودند. این خودرو دارای طراحی باریک و مشخص چراغ عقب است که به پشت خودرو متصل می شود.

طراحی عقب هیوندای ورنا 2023

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-verna-led-tail-light-new-alloys-features-12461508.html

ورنا جدید موردانتظار قرار است با خوشی وارد بازار شود. روز راه اندازی 21 مارس 2022 است. هیوندای ورنا 2023 برای یک سفر راحت برای رفت و آمد روزانه شما در 4 تیپ EX، S، SX، و SX(O) در دسترس خواهد بود. از تریم های برتر SX و SX (O) که دارای موتور قدرتمند 1.5 لیتری توربو بنزینی هستند، انتظاری جز بهترین ها نداشته باشید.

چراغ عقب LED هیوندای ورنا 2023
چراغ عقب LED هیوندای ورنا 2023

به طور کلی، آ،ین تصاویر جاسوسی از ،مت عقب هیوندای ورنا 2023، طراحی مجدد قابل توجهی را نشان می دهد که تعهد هیوندای را به طراحی شیک و مدرن نشان می دهد. ورنا جدید با چراغ‌های عقب باریک و مشخص و طراحی متصل خود، مطمئناً علاقه‌مندان به خودرو را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در ماه آینده در بازار هند به میراث طراحی شیک و پیچیده هیوندای ادامه می‌دهد. مشخص نیست که آیا طرح دقیقی که در واحد مشاهده شده در کره دیده می شود برای بازار هند استفاده خواهد شد یا خیر.