طرح مفهومی موتور سیکلت برقی رویال انفیلد به بیرون درز کرد

این نوع نصب معمولاً فقط یک فنر و دمپر دارد. اما به نظر می رسد در Electrik01 دو چنگال وجود دارد. ما هیچ تمهیدی برای تنظیم دمپرها نمی بینیم. با ،بیدن به اولین دوچرخه برقی رویال انفیلد، این گزارش همچنین بیان می‌کند که «ناسازگار»، «تغییرگر بازی» و «گرگ تنها» در خلاصه محصول آن حضور داشتند. این احتمال وجود دارد که RE به تنظیمات معمولی پایبند باشد تا قطعات را با چندین محصول به اشتراک بگذارد. یا چنگال های تیر را نیز در آغوش بگیرید.

طرح

موتورسیکلت مورد بحث اولین محصول الکتریکی Royal Enfield است. نام داخلی آن “Electrik01” است و به احتمال وجود نسخه های آینده از این مفهوم اشاره می کند. اگرچه این یک افشای کامل نیست، اما می‌تو،م از زیبایی‌شناسی رویال انفیلد مطلع شویم. برای شروع، چشم گیر اصلی چنگال تیر جلو آن است که در استانداردهای امروزی تکنولوژی قدیمی است.

مولی مقدس! این همان تعبیری بود که وقتی برای اولین بار به این زیبایی چشم دوختم، ذهنم را تحت تأثیر قرار داد. سیذارتا لال، مدیرعامل Eicher Motors در رویداد معرفی Hunter 350 نکات ظریفی در مورد اینکه چه نوع خودروهای الکتریکی ممکن است در سال‌های آینده از اصطبل‌های رویال انفیلد تولید شوند، ارائه کرده بود. او اشاره کرد که اولین خودروی الکتریکی رویال انفیلد تا چند سال دیگر رونمایی خواهد شد.

با نگاهی به بازه زم، که این برند بریت،ایی به طور کلی برای عرضه یکی از محصولات خود در نظر می گیرد، می توان به جرات گفت که اولین دوچرخه برقی رویال انفیلد هنوز هم سال ها در راه است. از آنجایی که این اولین خودروی الکتریکی آنهاست، احتمالاً این بازه زم، حتی فراتر خواهد رفت. رویال انفیلد عجله ای ندارد و زمان شیرین خود را برای عرضه یک خودروی الکتریکی خوب و همچنین برآورده ، انتظارات صرف می کند.

می دانستیم که RE چیزی می پزد که ربطی به موتورهای آی سی ندارد. اکنون اولین ع، از اولین موتورسیکلت برقی آنها در فضای مجازی به بیرون درز کرده است. آنچه می بینیم آنقدر رادیکال است که توانسته است ما را به گذشته برگرداند. این بر خلاف هر چیزی است که در دهه های گذشته از اصطبل های رویال انفیلد بیرون آمده است.

مفهوم موتور سیکلت برقی رویال انفیلد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-electric-motorcycle-concept-leaks-electrik-01-12453710.html

از آنجایی که تنها یک پیوند وجود دارد، به همان اندازه که موتورسیکلت‌ها در پیچ‌ها سریع‌تر می‌رفتند، ناکارآمد تلقی می‌شد. چنگال های تلسکوپی این مزیت را دارند که گیره و استحکام دو برابری ایجاد می کنند. امروزه، چنگال‌های USD به‌،وان بهتر در نظر گرفته می‌شوند، زیرا مزیت عمده‌ای در کنده کاری گوشه دارند، زیرا ،مت چاق‌تر در بالا قرار دارد و سطح بیشتری را برای بستن و در نتیجه دست‌کاری تیزتر ارائه می‌دهد.

برای توضیح اینکه چند سال سن دارد، من یک مهندس خودرو هستم و هرگز در طول دوره تحصیلم در مورد آن چیزی نخوانده ام. از آنجایی که من از علاقه مندان به ماشین های قدیمی و موتور سیکلت های قدیمی هستم، از چنین آثاری با خبر هستم. از دو بازوی تیر تشکیل شده است که دو طرف چرخ را نگه می دارند. یک سگک بالایی وجود دارد که این دوشاخه را به قاب موتورسیکلت متصل می کند.

مفهوم موتور سیکلت برقی رویال انفیلد
مفهوم موتور سیکلت برقی رویال انفیلد

ما می تو،م انتظار داشته باشیم که اولین دوچرخه برقی رویال انفیلد حدود 100 تا 150 کیلومتر برد داشته باشد و عملکرد کافی برای مطابقت با نمونه 350 سی سی آنها داشته باشد.

مفهوم موتور سیکلت برقی رویال انفیلد
مفهوم موتور سیکلت برقی رویال انفیلد

علیرغم اینکه الکتریک01 یک وسیله نقلیه الکتریکی است، یک م،ن سوخت دارد که احتمالاً صرفاً زیبایی است. این نشان می دهد که RE به ریشه های خود پایبند خواهد بود و موتورسیکلت هایی به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل یا یک موتورسیکلت به سبک نئورترو ارائه می دهد. ،اصری مانند چراغ جلوی گرد، سرعت مینیمالیستی و خطوط منحنی در Electrik01 وجود دارند. این کانسپت دارای یک شاسی آینده نگر است و خودروهای با مشخصات تولیدی احتمالاً دارای شاسی معمولی خواهند بود.