عربستان سعودی و فاکسکان برای برند Ceer EV شریک هستند

بسته های باتری 93 کیلووات ساعت، 100 کیلووات ساعت و 116 کیلووات ساعت قابل نصب هستند. بر اساس ویدیوی تیزر، این پلتفرم از مجموعه کاملی از کمک های راننده فعال نیز پشتیب، می کند.

این معماری می تواند فاصله محوری بین 2750 میلی متر تا 3100 میلی متر داشته باشد و از ارتفاعات مختلف مسیر و سواری پشتیب، می کند و برای خودروهای سدان، هاچ، کراس اوورها و جابه جایی افراد من، است. قبلاً یک دریچه شهری و یک کابین دوگانه بر روی پلتفرم برند فا،ترون به نمایش گذاشته شده است.

  • ،ستان سعودی و فا،کان برای برند Ceer EV شریک هستند
    پلت فرم MIH

فا،کان پادشاهی ،ستان سعودی را به فهرست رو به رشد شرکای خود در دنیای خودرو اضافه کرده است.

فا،ترون با تشبیه محدوده تسلا به «iP،ne of EV»، می‌خواهد پلتفرم EV آن «Android of EV» منبع باز باشد.

اینکه خودروهایی که از Ceer می آیند چگونه خواهند بود مشخص نیست، اما فا،کان جزئیاتی را در مورد پلت فرم MiH خود ارائه کرده است.

پس از همکاری با بزرگترین خودروساز تایوان برای ایجاد نام تجاری فا،ترون، و تایید ساخت خودرو برای فیسکر، این شرکت که به خاطر ساخت آیفون شناخته شده است، با صندوق سرمایه گذاری عمومی ،ستان سعودی (PIF) برای توسعه و ساخت خودروهای برقی همکاری کرده است. برای خاورمیانه

برند جدید Ceer اولین تولید کننده خودروهای الکتریکی در ،ستان سعودی خواهد بود و قصد دارد خودروهای سدان و SUV را برای خاورمیانه و شمال آفریقا بسازد. اولین وسایل نقلیه در سال 2025 “برنامه ریزی شده است که در دسترس باشند”.

  • ،ستان سعودی و فا،کان برای برند Ceer EV شریک هستند
    تصویری که همراه با پرتاب Ceer بود

فا،کان معماری الکتریکی خودروها را ارائه می‌کند و نشان می‌دهد که پلتفرم MiH احتمالاً حداقل بخشی از برنامه‌های این برند را تشکیل می‌دهد.

محمد بن سلمان، ولیعهد HRH در بی،ه ای گفت: «،ستان سعودی فقط در حال ساخت یک برند جدید خودرو نیست، ما در حال ایجاد یک صنعت جدید و ا،یستمی هستیم که سرمایه گذاری های بین المللی و محلی را جذب می کند.

  • ،ستان سعودی و فا،کان برای برند Ceer EV شریک هستند
    پلت فرم فا،کان MiH

انواع موتورهای الکتریکی را می توان در هر دو انتها به کار برد، با پیشنهاد اولیه شامل موتورهای جلویی 95 کیلووات، 150 کیلووات و 200 کیلووات، و واحدهای 150 کیلووات، 200 کیلووات، 240 کیلووات و 340 کیلووات برای محور عقب.

بیشتر: فا،ترون خودروهای برقی و شاسی‌بلند را نشان می‌دهد و هدف فروش بالایی را تعیین می‌کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/saudi-arabia-and-foxconn-partner-for-ceer-ev-،nd

ولیعهد می گوید که فشار تولید خودروهای الکتریکی “فرصت های شغلی برای استعدادهای محلی ایجاد می کند، بخش خصوصی را قادر می سازد و به افزایش تولید ناخالص داخلی ،ستان سعودی در دهه آینده کمک می کند، به ،وان بخشی از استراتژی PIF برای هدایت رشد اقتصادی در راستای چشم انداز 2030”. .

این شرکت مجوز برخی از قطعات را از BMW صادر می کند و قول داده است که در “زمینه های سرگرمی اطلاعاتی، اتصال و فناوری های رانندگی خودران” پیشتاز باشد.