عرضه مزدا در اکثر مدل ها بهبود می یابد

بیشتر: همه چیز مزدا 2 | مزدا 6 | BT-50 | CX-3 | CX-5 | CX-8 | CX-9
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mazda-supply-improves-across-most-models

مزدا استرالیا همچنین تایید کرده است که CX-90 کاملاً جدید در برخی مواقع به خط تولید محلی ملحق خواهد شد، اگرچه زم، که مدل جدید به طور کامل در ژانویه رونمایی شود، موارد بیشتری فاش خواهد شد.

  • عرضه مزدا در ا،ر مدل ها بهبود می یابد

تیم‌های نمایندگی ما مطمئناً بهترین موقعیت را دارند تا در مورد زمان تحویل خاص مرتبط با مشخصات فردی و پیکربندی موتور مشاوره دهند، اما زمان انتظار فعلی برای مدل‌های ذکر شده در بالا کمتر از یک ماه است، با مقدار من،ی از انتخاب برای برآورده ، ترجیحات مختلف مشتریان. “

با بهبود عرضه برای ماه های پای، سال، مزدا استرالیا در مسیر رسیدن به 90000 دستگاه در سال 2022 به نظر می رسد. تا پایان اکتبر، این برند ژاپنی 79669 دستگاه را در خط تولید خود ثبت کرده است که 10.2 درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است. در سال 2021 اگرچه همچنان در جایگاه دوم ج، رده بندی تولیدکنندگان قرار دارد.

ورود به محبوب‌ترین مدل‌های ما – از جمله مزدا 2، مزدا 6، CX-3، CX-8، CX-9، BT-50 و CX-5 – در ماه دسامبر به این م،ی است که مشتری، که سفارش می‌دهند اکنون نیز می توانند وسیله نقلیه خود را تا کریسمس دریافت کنند.

از طرف دیگر، مشتری، که مایلند تا سال جدید صبر کنند، می توانند مطمئن باشند که در دسترس بودن خودرو در این مدل ها همچنان بالا خواهد بود.

“ما این را با شرکای خود در لجستیک آزمایش کرده ایم. معمولاً اتفاقی که می افتد این است که وقتی یک کشتی می رسد، همه ما م،م هستیم که اتومبیل ها را از ،ه مستقیماً به حیاط نگهداری خود منتقل کنیم، و این تمرکز است.

پیشروترین مدل مزدا در استرالیا، CX-5 همیشه محبوب (23476 دستگاه، افزایش 6.6 درصدی)، CX-30 کوچکتر (12252 دستگاه، 8.1 درصد افزایش) و BT-50 دو کابین (2095) است. 4×2 و 8511 4×4).

مزدا استرالیا می‌گوید عرضه در بخش عمده‌ای از محدوده آن از سه ماهه سوم سال 2022 بهبود یافته است، تا جایی که سفارش‌های ثبت‌شده امروز باید تا کریسمس برسد.

در مورد سایر مدل‌ها: «تقاضا برای پلاک‌های معروف MX-5، CX-30 و مزدا 3 همچنان قوی است. به مشتریان توصیه می‌کنیم با فروشنده خود مشورت کنند تا در دسترس بودن و زمان تحویل مشخصات مورد نظر خود را تأیید کنند. ما در MX-30 عرضه و موجودی خوبی داریم.”

  • عرضه مزدا در ا،ر مدل ها بهبود می یابد
    مزدا CX-5

آن‌ها گفتند: «همانطور که پیش‌بینی می‌شد، سطح موجودی ا،ر خودروهای مزدا از سه ماهه سوم سال جاری به‌طور پیوسته بهبود یافته است، با تعدادی از خودروهای موجود در سراسر شبکه نمایندگی‌ها در حال حاضر».

  • عرضه مزدا در ا،ر مدل ها بهبود می یابد
    مزدا BT-50

مزدا همچنین اخیراً استراتژی جدیدی را معرفی کرده است که در آن وسایل نقلیه مستقیماً از ،ه به نمایندگی‌ها برای پیش‌تحویل منتقل می‌شوند. مدیر عامل محلی این برند، وینش بهیندی، اخیراً با او صحبت کرده است CarExpert در مورد آن

سخنگوی این برند ژاپنی گفت CarExpert که سطح موجودی و عرضه ورودی مزدا 2، مزدا 6، CX-3، CX-5، CX-8، CX-9 و BT-50 اکنون بسیار بهتر است.

اما ما روی چیزی کار کرده‌ایم – مستقیم خارج از ،ه – بنابراین می‌تو،م ماشین را به محض اینکه از ،ه تخلیه شد مستقیماً به یک فروشنده ببریم… اگر نام مشتری وجود داشته باشد، می‌تواند مستقیماً به محض رسیدن از ،ه به نمایندگی برای نمایندگی تا کار آماده سازی خود را انجام دهد.»

مزدا همچنین در سال جدید تغییراتی را برای CX-5 در اوایل سال 2023، CX-8 با فیس لیفت ملایم در ماه مارس، و همچنین شاسی بلند سایز متوسط ​​CX-60 کاملاً جدید در ماه ژوئن ارائه خواهد کرد که قبلاً شرح داده شده بود. این هفته.

به گفته آقای بهندی، این استراتژی جدید مستقیم خارج از ،ه، کاهش 1 تا 2 هفته ای زمان انتظار مشتری را دارد، که تنها می تواند در بازار با محدودیت عرضه امروزی چیز خوبی باشد.

  • عرضه مزدا در ا،ر مدل ها بهبود می یابد
    مزدا CX-30