عرضه Skoda Octavia، Kamiq، Karoq برای سال 2023 بهبود می یابد

این شرکت قبلاً به دلیل کمبود قطعات نیمه هادی و قطعات با عرضه تعدادی از مدل های خود با مشکل مواجه بوده است. به این دلایل همچنان برخی از ویژگی‌های مدل‌های استرالیایی را حذف می‌کند.

  • عرضه Skoda Octavia، Kamiq، Karoq برای سال 2023 بهبود می یابد
    کامیق

تولید شاسی بلندهای الکتریکی Enyaq iV و Enyaq iV کوپه با مشخصات استرالیایی نیز از سال آینده آغاز خواهد شد. مشخص است که اولین نمونه از این موارد در اواسط سال 2024 وارد بازار خواهند شد.

اشکودا استرالیا اعلام کرده است که در بحبوحه بحران های تولیدی که قبلاً این شرکت را دچار مشکل کرده بود، تعدادی از مدل های خود را «تجدید عرضه» کرده است.

فراتر از این، اشکودا استرالیا تأیید کرده است که به‌روزرس،‌های میانسالی اسکالا، اکتاویا و کامیک در سال 2024 وارد بازار خواهند شد.

بازوی محلی این خودروساز در حال حاضر رکورد فروش بی سابقه ای را برای سال 2023 از زم، که این برند در تجسم فعلی خود در سال 2007 در اینجا راه اندازی شد – ،یبی از ارائه سفارشات موجود و افزایش پایگاه مشتریان خود پیش بینی می کند.

در حالی که مدیریت اشکودا هدف فروش داخلی خود را در ژانویه سال جاری تایید نکرد، منابع شرکت به ما گفتند که حدود 12000 دستگاه برای سال 2023 هدف بوده است. بهترین سال این برند تا کنون در استرالیا سال 2021 بود که 9185 فروش را به ثبت رساند.

بخش محلی برند چک ادعا می کند که اکنون نمونه هایی از این برند را دارد اکتاویا لیفت بک و واگن، کامیق SUV کوچک و کاروک SUV وارد نمایندگی‌ها می‌شود که هم‌اکنون قابل سفارش هستند.

اشکودا از آگوست سال گذشته پیش‌بینی کرده است که عرضه استرالیا از کارخانه‌های اروپایی خود تا اواسط سال «عادی‌سازی کامل» خواهد داشت.

مایکل ایرمر، مدیر اشکودا استرالیا، گفت: «اطمینان از عرضه طیف اصلی این برند خبری است که مشتریان منتظر آن بودند».

بیشتر: همه چیز اشکودا اکتاویا
بیشتر: همه چیز Skoda Kamiq
بیشتر: همه چیز Skoda Karoq
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/skoda-octavia-kamiq-karoq-supply-improves-for-2023

محدوده لیفت بک و واگن محلی اشکودا اکتاویا در حال حاضر از Style و RS تشکیل شده است که به دنبال تهاتر Ambition سطح پایه برای سال 2023 است. نسخه محدود 140TSI نیز در حال حاضر در فروش نیست.

مجموعه شاسی بلندهای کوچک Kamiq از انواع Style، Monte Carlo و Signature Edition تشکیل شده است. Style از یک موتور 1.0 لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی استفاده می کند، در حالی که بقیه محصولات از یک موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ بهره می برند.

در نهایت، محدوده شاسی‌بلند متوسط ​​Karoq شامل Style با صندلی‌های عقب Varioflex قابل جابجایی است و همچنین Sportline که از یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با چهار چرخ متحرک بهره می‌برد.

  • عرضه Skoda Octavia، Kamiq، Karoq برای سال 2023 بهبود می یابد
    کاروک