علائم تجاری انرژی ساده 12 نام

اسکوتر برقی Simple One نوید زیادی را می دهد. هنگامی که Simple One در مقابل رقبا قرار می گیرد، با بزرگترین باتری در ک، و بالاترین گشتاور در ک، خود پیشی می گیرد که طول، ترین محدوده ک، را با یک بار شارژ نوید می دهد.

Simple Energy برای تعداد زیادی از محصولات از جمله Simple Two، Simple Three، Simple Four، Simple Five، Simple Six، Simple Seven، Simple Eight، Simple Nine و Simple Ten علائم تجاری اعمال کرده است. Simple Vision، Simple Vision 25 و Simple Galaxy نیز دارای علامت تجاری هستند.

12 علامت تجاری جدید اعمال شده است. ا،ر این علائم تجاری هنوز تایید نشده اند. با این حال، علائم تجاری Simple Six، Simple Eight و Simple Nine اخیرا پذیرفته شده اند. هنوز مشخص نیست که Simple Energy محصولاتی را در مجاورت آن آماده می کند که این نام ها را به خود اختصاص دهد.

علائم تجاری انرژی ساده چند نام جدید
علائم تجاری انرژی ساده چند نام جدید

Simple One یک باتری ثابت 3.3 کیلووات ساعتی و همچنین یک باتری 1.5 کیلووات ساعتی قابل تعویض اختیاری دارد. این راه حل نوآورانه ظرفیت کل باتری آن را به 4.8 کیلووات ساعت می رساند. باتری او یک موتور الکتریکی است که 8.5 کیلووات حدا،ر توان و 4.5 کیلووات توان مداوم دارد. برد 236 کیلومتر از باتری ثابت و 300 کیلومتر از باتری قابل تعویض اختیاری (ادعا شده) است.

تحویل ساده یک

Simple Energy سال گذشته اولین اسکوتر برقی خود را به نام Simple One عرضه کرد – تحویل هنوز شروع نشده است

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان

هند در گذشته اخیر شاهد تولیدکنندگان بسیاری از خودروهای برقی بوده است. ما اولا الکتریک را داریم که پیشرو همه آنها در ،ده فروشی برای سپتامبر 2022 است. به جز Ola، اخیرا شاهد ورود Hero MotoCorp به این بخش با اسکوترهای الکتریکی سری ویدا V1 بودیم.

استارتاپ اسکوتر برقی حتی در اکتبر 2022 نیز نتوانسته است تحویل را آغاز کند. در اصل، ج، زم، تحویل Simple One برای ژوئیه 2022 وعده داده شده بود. که به سپتامبر 2022 موکول شد. این امر برای شرکت محقق نشد و عرضه به اکتبر 2022 موکول شد. .

علائم تجاری انرژی ساده چند نام جدید
علائم تجاری انرژی ساده چند نام جدید

ما همچنین شرکت های Ather، TVS، Bajaj، Hero Electric، Okinawa و بسیاری دیگر را داریم. یک استارت آپ مستقر در بنگلور به نام Simple Energy اسکوتر برقی Simple One خود را برای مق، با رقبای فوق الذکر در هند راه اندازی کرده است. تحویل Simple One هنوز شروع نشده است.

علائم تجاری انرژی ساده نام های جدید

این اکتبر 2022 است و اکنون، ج، زم، تحویل بیشتر به سه ماهه اول سال 2023 (ژانویه تا مارس) کشیده شده است. آ،ین تعویق به به‌روزرس،‌های مختلف مربوط به ایمنی باتری که توسط MoRTH (و، حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری) تنظیم شده است، نسبت داده می‌شود. این دستورالعمل‌ها برای تولیدکنندگان خودروهای برقی با توجه به آتش‌سوزی‌های متعدد خودروهای برقی در سراسر کشور ارائه می‌شوند. Simple One رقیب Ola S1 Pro، TVS iQube، Bajaj Chetak، Hero Vida V1 Pro، Ather 450X و موارد مشابه است.


منبع: https://www.rushlane.com/simple-energy-trademarks-12-names-new-electric-s،s-12451748.html