علاقه فراری Purosangue با معرفی V12 افزایش یافت

به عبارت دیگر این یک پرنده کمیاب خواهد بود.

  • علاقه فراری Purosangue با معرفی V12 افزایش یافت
  • علاقه فراری Purosangue با معرفی V12 افزایش یافت

فضای صندوق بار 473 لیتر است، اگرچه به لطف صندلی های عقب تاشو می توان این حجم را افزایش داد.

او گفت: “ما در معرض خطر ناتو، در برآوردن تقاضا هستیم و شاید به زودی نیاز داشته باشیم که دریافت سفارش را ببندیم.” گالیرا گزارش شده که گفته است در پیش نمایش رسانه ای مارانلو

فراری Purosangue جدید با چهار در و بدنه کراس اوور، سنت شکنی بزرگی است.

بیشتر: فراری Purosangue 2023 رونمایی شد

  • علاقه فراری Purosangue با معرفی V12 افزایش یافت

Purosangue با ابعاد 4973 میلی‌متر طول، 2028 میلی‌متر عرض، 1589 میلی‌متر ارتفاع، و سوار بر فاصله بین دو محور طول، 3018 میلی‌متر، به راحتی بزرگترین خودروی تولید فراری در تمام دوران است.

  • علاقه فراری Purosangue با معرفی V12 افزایش یافت

در زیر کاپوت، یک م،ن خشک 6.5 لیتری V12 با تنفس طبیعی با فاصله 65 درجه بین دو طرف قرار دارد. این موتور 533 کیلووات در دور 7750 دور در دقیقه و 716 نیوتن متر در 6250 دور در دقیقه تولید می کند.

گفته می شود ،مت راننده کابین از SF90 Stradale الهام گرفته شده است. در سمت سرنشین جلو، شکل داشبورد تقریباً یک کپی آینه ای از راننده است، با این تفاوت که فرمان و جعبه ابزار دقیق با یک صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی 10.2 اینچی جایگزین شده اند.

  • علاقه فراری Purosangue با معرفی V12 افزایش یافت

این شرکت قبلا گفته بود که تولید Purosangue حدود 20 درصد از تولید سالانه فراری است که بر اساس ظرفیت نصب شده سالانه 15000 دستگاه، معادل حدود 3000 دستگاه در سال است.

وقتی فهمیدیم اشتهای زیادی برای این ماشین وجود دارد، تصمیم گرفتیم به مشتریان فعلی خود اولویت بدهیم تا به آنها برای وفاداریشان پاداش دهیم. آنها فراری را به آنچه امروز است ساختند.

پس زمینه فراری Purosangue

سایر کمک های هندلینگ شامل فرمان چهار چرخ مستقل، سیستم تعلیق فعال 48 ولتی جدید از Multimatic و سقف فیبر کربن برای پایین نگه داشتن مرکز ثقل است.

فراری اعلام کرد که امسال قصد ندارد Purosangue بر ،یب فروش خود مسلط شود، علیرغم اینکه برای گروه وسیع‌تری از ،یداران جذاب است و آماده است تا از رونق شاسی‌بلندها سود کند.

“بنابراین در حال حاضر ما یک لیست طول، از درخواست های مشتریان غیر موجود و همچنین مشتریان فعلی داریم. اما ما انتظار نداریم خودروهای اولیه به مشتری، که وجود ندارند تحویل داده شوند.

در مصاحبه ای جداگانه با اتوموبیل، گالیرا اضافه کرد که تخصیص اولویت به آن دسته از افراد ثروتمندی که مجموعه‌های فراری دارند تعلق می‌گیرد: بسیاری از آنها به وضوح از انتخاب استفاده از یک پیشرانه V12 به جای یک پیشرانه هیب، یا تمام الکتریکی خوشحال بودند.

بیشتر: فراری Purosangue 2023 رونمایی شد
بیشتر: فراری قصد دارد تا سال 2026 15 خودروی جدید از جمله یک خودروی الکتریکی تولید کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ferrari-purosangue-interest-،ed-when-v12-was-announced

اگرچه موتور V12 در جلو قرار گرفته است، اما به خوبی پشت محور جلو در یک مکان وسط جلو قرار گرفته است. با گیرب، واقع در عقب و “واحد انتقال نیرو” سیستم چهار چرخ محرک که جلوتر از موتور قرار گرفته بود، فراری توانست به توزیع وزن 49:51 از جلو به عقب دست یابد.

او در این مصاحبه ادعا کرد: «به محض اینکه سیستم انتقال قدرت V12 را معرفی کردیم، علاقه‌مندی‌ها افزایش یافت.

اگرچه وزن خشک آن 2033 کیلوگرم است، اما Purosangue قادر است استاندارد 0-100 کیلومتر در ساعت را در 3.3 ث،ه از بین ببرد، در 10.6 ث،ه به سرعت 200 کیلومتر در ساعت برسد و گفته می شود حدا،ر سرعت آن بیش از 310 کیلومتر در ساعت است. .

تقاضا در میان علاقه مندان و مالکان فراری برای کراس اوور Purosangue که در این هفته فاش شد به قدری داغ است که پرنسینگ هورس می گوید ممکن است نیاز به بستن سفارش داشته باشد.

علاوه بر این، انریکو گالیرا، مدیر ارشد تجاری و بازاریابی فراری، می‌گوید که وقتی یک V12 به ،وان پیشرانه انتخابی معرفی شد، علاقه مشتریان واقعاً افزایش یافت.

در زمان راه اندازی، Purosangue به صورت چهار نفره با صندلی های سطلی مجزا برای همه مسافران عرضه می شود. ورود و ،وج از صندلی‌های عقب با کمک درب‌های عقب دارای لولایی مع، انجام می‌شود که معمولاً به ،وان درب‌های انتحاری از آن یاد می‌شود، اما فراری آن را به ،وان «درهای خوش‌آمدگویی» توصیف می‌کند.

فراری مشتاق است اشاره کند که سابقه طول، در خودروهای راحت 2+2 GT دارد و می‌گوید Purosangue صرفاً فضای بیشتری و موقعیت صندلی بالاتری نسبت به قبل فراهم می‌کند.

تا حدی به دلیل عدم القای اجباری، دور موتور V12 تا 8250 دور در دقیقه می‌چرخد. V12 هر چهار چرخ را از طریق یک جعبه دنده هشت سرعته دو کلاچه به حرکت در می آورد.