عملیات شیفت سوم تویوتا آغاز شد

TKM از آغاز عملیات سه شیفتی در کارخانه تولیدی خود در بیدادی خبر داد. این حرکت استراتژیک به شرکت اجازه می دهد تا تولید را بهینه کند و تولید را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. عملیات شیفت سوم تویوتا تولید شبانه روزی را تضمین می کند و گردش کار یکپارچه و تحویل سریع تر وسایل نقلیه به مشتریان را امکان پذیر می کند.

TKM افزایش قابل توجهی در تقاضا برای سبد محصولات موجود خود مشاهده کرده است. با هدف ارضای انتظارات و ترجیحات مشتری، TKM فعالانه به این افزایش تقاضا پاسخ می دهد. با افزایش تولید، این شرکت عرضه ثابت وسایل نقلیه را برای پاسخگویی به تقاضا تضمین می کند. ظرفیت تولید افزایش یافته شرکت را قادر می سازد تا فرآیند تحویل را تسریع کند و زمان انتظار مشتریان را کاهش دهد.

انتظار می رود اجرای عملیات سه شیفتی نتایج چشمگیری به همراه داشته باشد. TKM افزایش بیش از 30 درصدی تولید را در مقایسه با 2 شیفت قبلی پیش بینی می کند. این افزایش بهره وری نه تنها به پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای وسایل نقلیه TKM کمک می کند، بلکه به گسترش کلی صنعت خودرو در منطقه نیز کمک می کند.

ارائه خدمات به مشتریان: TKM با تولید شیفت سوم با افزایش تقاضا سازگار می شود

اعضای تیم ما بزرگترین دارایی ما هستند و ما خوشحالیم که شیفت سوم اعضای جدیدی را به خانواده تویوتا وارد می کند، ما از طریق یک سری اقدامات رفاهی برای رفاه کلی اطمینان حاصل کرده ایم که همه اعضای تیم ما در شیفت اضافه شده احساس امنیت و راحتی می کنند. . همانطور که به جلو نگاه می کنیم، در ماموریت خود برای ساخت خودروهای بهتر و سبزتر ثابت قدم می م،م و به چشم انداز هند در مورد «ساخت هند» و تحرک پایدار کمک می کنیم. ما با هم تلاش می کنیم تا شادی انبوه را به همه برس،م.»


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-3rd-،ft-operations-begin-tkm-plant-12469970.html

Sudeep Dalvi، SVP و مدیر ارشد ارتباطات تویوتا Kirloskar Motor گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم بازار به کل خط تولید ما پاسخ مثبت می دهد. همانطور که ما نسبت به بازار خوشبین هستیم، فلسفه “اول مشتری” ما در تمام تصمیمات تجاری ما تجلی خواهد کرد – یکی از آنها شروع عملیات شیفت سوم است که شاهدی بر پاسخ قاطع دریافت شده توسط پیشنهادات ما است و بنابراین ما را قادر می سازد. برای انجام تعهدات تحویل به مشتریان خود.

رزرو Toyota Innova HyCross Hybrid متوقف شد
تصویر – ماشین جیگیاسو

موتور تویوتا کرلوسکار: عملیات سه شیفت در کارخانه بیدادی – تولید بهینه و افزایش تولید

برای حمایت از افزایش تولید و اطمینان از نیروی کار ماهر، TKM از موسسه آموزش فنی تویوتا (TTTI) استفاده می کند. TTTI واقع در کارخانه بیدادی، آموزش و آموزش فنی را به افراد مشتاق ارائه می دهد. ظرفیت تولید افزایش یافته به TKM اجازه می دهد تا جذب خود را از TTTI افزایش دهد و توسعه متخصصان ماهری را تقویت کند که می توانند در صنعت خودرو مشارکت کنند.

افزایش تولید و برآورده ، انتظارات رو به رشد بازار

TKM تضمین می کند که مجموعه محصولاتش با بازار هدف همخو، دارد. این امر نتایج مثبتی را به همراه داشته است. کل خط تولید با استقبال پرشور مشتریان مواجه شده است. و عملیات شیفت 3 تویوتا به رفع به موقع نیازهای این پایگاه مشتری رو به رشد کمک می کند.

تویوتا TKM حرفه ای های ماهر را توانمند می کند: آموزش در TTTI برای تولید شیفت سوم

اجرای عملیات سه شیفتی در کارخانه تولیدی TKM، بیدادی، افزایش قابل توجهی در فرصت های شغلی به همراه دارد. با گسترش ظرفیت تولید، این شرکت انتظار دارد تا حدود 25 درصد فرصت های شغلی بیشتری ایجاد کند. این توسعه نه تنها به نفع نیروی کار محلی است بلکه به رشد اقتصادی منطقه نیز کمک می کند.