عکس های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر

از نظر ظاهری، Super Meteor 650 دارای چراغ جلو و آینه های دید عقب گرد، م،ن سوخت، صندلی ت،یم شده، لوله اگزوز بلند و گلگیر عقب پهن است. صندلی سوار با فوم ضخیم ارائه می شود که باید راحتی کافی را در طول تورهای طول، مدت تضمین کند. دسته در ارتفاعی بلند قرار گرفته و گیره ها به جلو تنظیم شده اند.

مشخصات Super Meteor 650

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-650cc-cruiser-debut-next-month-expected-12451358.html

شاخک های USD مزایای متعددی مانند پایداری بهبود یافته، سرعت بالاتر در پیچ ها و ترمز ایمن تر را ارائه می دهند. در عقب، Super Meteor دارای شوک های دوقلو است، مشابه شوک هایی که در 650 دوقلو استفاده می شود. این دوچرخه در دو انتها دارای ترمز دیسکی است و ABS دو کاناله به صورت استاندارد ارائه خواهد شد. چرخ جلو کمی بزرگتر است، در حالی که چرخ عقب دارای یک تایر پهن برای کشش مطلوب است.

ع، های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر
ع، های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر

خوشه ابزار می تواند شبیه به Meteor 350 باشد. دوچرخه دارای یک صفحه نیمه دیجیتال بزرگتر در سمت چپ و صفحه نمایش ناوبری تریپر کوچکتر در سمت راست است. با توجه به اولویت رو به رشد فناوری اتصال، Super Meteor 650 می تواند برخی از ویژگی های اتصال جدید را دریافت کند.

ع، های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر
ع، های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر

زم، که Super Meteor 650 عرضه شود، احتمالاً دوچرخه پرچمدار جدید رویال انفیلد خواهد بود. بازارهای داخلی و بین المللی به ویژه اروپا را هدف قرار خواهد داد. انتظار می رود قیمت راه اندازی حدود 3.5 میلیون روپیه باشد که آن را به گران ترین رویال انفیلد تا به امروز تبدیل می کند. با این حال، هنوز هم تقریباً نصف قیمت سایر رزمناوهای ظرفیت مشابه مانند Kawasaki Vulcan S (6.40 میلیون روپیه) خواهد بود.

ویژگی های Super Meteor 650

در حالی که هیچ رقیب مستقیمی نخواهد داشت، Royal Enfield Super Meteor 650 می تواند به ،وان یک گزینه مقرون به صرفه در مقایسه با Kawasaki Vulcan S کار کند.

ع، های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر
ع، های جاسوسی جدید رویال انفیلد 650 سی سی کروزر

موتور قدرتمند Royal Enfield Super Meteor 650 همان موتوری خواهد بود که با 650 دوقلو استفاده می شود. موتور 648 سی سی دوقلو موازی و روغن خنک کننده هوا دارای حدا،ر قدرت 47.6 ، بخار و حدا،ر گشتاور 52 نیوتن متر است. به گیرب، 6 سرعته مش ثابت متصل می شود. انتظار می‌رود که Super Meteor 650 به کمک کلاچ و دمپایی مجهز شود. برای مرجع، موتور دوقلوی موازی 649 سی‌سی خنک‌شونده مایع روی کاوازاکی ولکان S قدرت 61 ، بخار و 62.4 نیوتن متر تولید می‌کند.

Royal Enfield Super Meteor 650 بار دیگر در آزمایش‌های جاده‌ای مشاهده شد و حضور برجسته‌اش در خیابان، استایل رترو و ارگونومی آرام خود را به نمایش گذاشت. حتی زم، که دوچرخه از نظر ابعاد بزرگ است، حال و هوای دوستانه ای دارد. طراحی روان با صفحات منحنی کاملاً شبیه یک اثر هنری است که با اشتیاق و ظرافت زیادی ایجاد شده است. این چیزی است که فوراً شما را به خود جذب می کند و باعث می شود که بخواهید آن را برای یک چرخش بیرون بکشید.

Super Meteor 650 که یک محصول برتر از سازنده مستقر در چنای است، سخت‌افزار ممتازی را دریافت خواهد کرد. کلید در میان آنها چنگال USD در جلو است. Super Meteor یکی از اولین دوچرخه های رویال انفیلد خواهد بود که چنگال دلاری دریافت می کند. در حال حاضر، 650 دوقلو Continental GT و Interceptor دارای چنگال های تلسکوپی استاندارد در جلو هستند.

به غیر از Super Meteor 650، رویال انفیلد روی چند دوچرخه 650 سی سی دیگر نیز کار می کند. اینها به شرکت کمک می کند تا تسلط خود را در بخش میان وزن حفظ کند. در بخش موتورسیکلت 500 سی سی پ،، 650 دوقلو در حال حاضر سهم بازار بیش از 80 درصد را در اختیار دارند. انتظار می‌رود کروزر جدید رویال انفیلد 650 سی‌سی برای اولین بار در نمایشگاه EICMA 2022 در میلان ماه آینده به نمایش درآید.