عکس های فیس لیفت هوندا سیتی 2023 لو رفت

هوندا سیتی کنونی در 9 نوع عرضه می شود و قیمت آن از 100 روپیه است. 11.87 لک به روپیه 15.62 Lakh (نمایشگاه سابق) در حالی که هیب، در ،ده فروشی 19.89 Lakh، ex-sh. فیس لیفت سیتی در مقایسه با قیمت بالاتری خواهد داشت.

ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023
ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023

به روز رس، موتورها برای مطابقت با هنجارهای آلایندگی جدید همه خودروهای هند را گران می کند. هوندا سیتی جدید هم همینطور خواهد بود. پس از عرضه، به رقابت با اشکودا اسلاویا، فول، واگن ویرتوس، ماروتی سوزوکی سیاز و هیوندای ورنا ادامه خواهد داد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-city-facelift-p،tos-leak-new-12460727.html

در جلو یک جلوپنجره جدید در طراحی جمع و جورتر با الگوی لانه زنبوری، رینگ های آلیاژی جدید، ،اصر رنگی بدنه و سپرهای جلو و عقب اصلاح شده قرار دارد. فضای داخلی نیز بازنگری شده است. انتظار می رود بسیاری از ویژگی های جدید اضافه شود – صندلی های دارای تهویه، سیستم اطلاعات سرگرمی جدید، Apple Carplay بی سیم / Android Auto و غیره.

ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023
ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023

موتورهای به روز شده برای مطابقت با هنجارهای RDE

فیس لیفت جدید هوندا سیتی فقط با موتور بنزینی در دسترس خواهد بود – دیزل عرضه نخواهد شد

ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023 لو رفت
ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023 لو رفت

هوندا سیتی پرفروش‌ترین سدان در این بخش است. این سدان در سال 2022 پیشتاز فروش سدان‌های سایز متوسط ​​بود و با اختلاف قابل توجهی نسبت به رقبای اشکودا اسلاویا، هیوندای ورنا، ماروتی سیاز و فول،‌واگن ویرتوس افزایش یافت. اما موقعیت شماره 1 هوندا سیتی ممکن است در سال 2023 با ورود نسل جدید Verna در 21 مارس تهدید شود.

هوندا کار هند تصمیم گرفته است نسل چهارم City، WR-V و J، را از خط تولید خود حذف کند. این به دلیل هنجارهای جدید و سخت‌گیرانه‌تر RDE آینده است که از اول آوریل 2023 اجرایی می‌شود. پس از ارسال آن، هوندا فقط City و Amaze را در فروش خواهد داشت.

هوندا موتور 1.5 لیتری دیزلی را کنار خواهد گذاشت و منحصراً به ،وان یک سدان بنزینی عرضه خواهد شد. سیتی 2023 به یک موتور 1.5 لیتری بنزینی با قدرت 121 ، بخار مجهز می شود که به گیرب، 6 سرعته دستی یا اتوماتیک CVT متصل می شود. این خودرو همچنین دارای یک موتور 1.5 لیتری هیب، بنزینی با قدرت 126 ، بخار از طریق گیرب، e-CVT خواهد بود.

ماه آینده، هوندا سدان سیتی را با فیس لیفت به روز خواهد کرد. پیش از آن، اولین ع، های فیس لیفت جدید هوندا سیتی 2023 به صورت آنلاین به بیرون درز کرد. همانطور که انتظار می رفت، این یک فیس لیفت جزئی است و نه بزرگ. هدف تغییرات ظریف این است که هوندا سیتی را حتی بیشتر خواستنی کند.

ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023 لو رفت

پیش از آن هوندا قصد دارد یک سیتی فیس لیفت شده را عرضه کند. این به روز رس، ویژگی های بیرونی و داخلی را دریافت خواهد کرد. از ع، ها می توان فهمید که فیس لیفت سیتی 2023 ظاهر ک،یک خود را حفظ کرده است. نوع بالا با چراغ های جلو LED دیده می شود، در حالی که نوع متوسط ​​دارای واحدهای پروژکتور است.

ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023
ع، های فیس لیفت هوندا سیتی 2023