فراخوان ماشین ماروتی دسامبر 2022

این خودروساز این بار در اخبار است زیرا بیش از 9000 خودرو از جمله Grand Vitara، Ciaz، Ertiga، XL6 را که اخیراً راه اندازی شده اند فراخوان کرده است. همین موضوع که باعث فراخوان گرند ویتارا شده، باعث فراخوان تویوتا اوربان کروزر هایریدر نیز شده است.

فراخوان ماشین ماروتی دسامبر 2022

فراخوان ماروتی سوزوکی برای مدل‌های فوق‌الذکر است که بین 2 نوامبر 2022 تا 28 نوامبر 2022 تولید شده‌اند. فراخوان قبلی توسط ماروتی سوزوکی برای حدود 20000 دستگاه Eeco صادر شده بود و در فراخو، دیگر، 116 دستگاه از Dzire Tour S تحت تأثیر قرار گرفتند. .

ماروتی سوزوکی 9125 دستگاه از سیاز، گرند ویتارا، ارتیگا و XL6 را به دلیل نقص احتمالی در مونتاژ کمربند ایمنی فراخوان می‌کند.

فراخوان Maruti Grand Vitara
تصویر برای هدف تصویرسازی اعتبار – دنده ک،یک

در مقایسه با فراخوان‌های متعدد در سال‌های 2021 و 2020 که بر میلیون‌ها خودرو تأثیر گذاشت، این فراخو، که 9125 دستگاه را تحت تأثیر قرار می‌دهد، از نظر قدر زیاد نیست. آ،ین فراخوان خودروی Maruti مربوط به کمربند ایمنی است و قرار است توسط این شرکت بدون هزینه و با کمترین دردسر برای مشتریان رفع شود.

ماروتی ارتیگا جدید
ماروتی ارتیگا

این شرکت مجموعه تنظیم کننده ارتفاع کمربند ایمنی را برای کمربندهای ایمنی جلو جایگزین خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود تویوتا فراخو، جداگانه‌ای را برای همین موضوع در مورد شاسی‌بلند Urban Cruiser Hyryder که در همان مدت تولید شده بود، فراخوان خواهد داد. تویوتا 994 دستگاه HyRyder را فراخوان کرده است.

در بحث فروش خودرو، ماروتی سوزوکی قهرمان برتر است. ماروتی سوزوکی با بسیاری از خودروهای مقرون به صرفه و مقرون به صرفه در کارنامه خود، برای ا،ر ،یداران خودرو در هند بسیار جذاب است. اگر بخواهیم به آن بپردازیم، فروش سوزوکی ماروتی تقریباً سه برابر برند شماره 2 خودرو در کشور است.

ماروتی سوزوکی بیان می کند که یکی از قطعات کودک که در ناحیه مجموعه تنظیم کننده ارتفاع شانه قرار می گیرد، دارای نقص احتمالی است که به دلیل آن ممکن است کمربند ایمنی جدا شود. این نقص فقط به مجموعه های تنظیم کننده ارتفاع کمربند ایمنی جلو در Ciaz، Ertiga، XL6 و Grand Vitara / Urban Cruiser Hyryder که بین 2 نوامبر تا 28 نوامبر 2022 تولید شده است، محدود می شود.

مراکز خدمات

تمامی خودروهای فوق از همان موتور 1.5 لیتری بنزینی استفاده می کنند. Grand Vitara و HyRyder نیز با یک سیستم هیب، قوی ارائه می شوند. راه اندازی HyRyder CNG قبلاً اعلام شده است. انتظار می رود به زودی Grand Vitara CNG عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-car-recall-dec-2022-grand-vitara-ciaz-ertiga-xl6-12454624.html

ماروتی سوزوکی فراخو، برای 9125 خودروی مشکوک به این نقص صادر کرده است. صاحبان این خودروهای آسیب دیده توسط نمایندگی ها و پرسنل مرکز خدمات تماس خواهند گرفت. ماروتی سوزوکی یک سکه دریافت نخواهد کرد و تمام هزینه ها را تقبل خواهد کرد.