فراری KC23 به عنوان یک مسابقه‌ای آینده‌نگر معرفی شد

فراری KC23 قرار است اولین حضور عمومی خود را در جشنواره سرعت گودوود 2023 در بریت،ا از 13 تا 16 جولای انجام دهد.

تک تک خطوط 488 GT3 Evo 2020 و همچنین سطوح شیشه ای و خوشه های نور دوباره طراحی شده اند.

  • فراری KC23 به ،وان یک مسابقه‌ای آینده‌نگر معرفی شد

ویژگی های برجسته بیرونی شامل ورودی های هوای موتوری، بال عقب بزرگ قابل جابجایی، کاپوت تاشو و درهای پروانه ای است.

برای گا،ی کامل روی تصویر کلیک کنید
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ferrari-kc23-revealed-as-futuristic-one-off-racer

دوبله شد فراری KC23، این ماشین یکباره توسط “یکی از کل،یونرهای برجسته ، پرانسینگ” سفارش داده شده است. بیش از سه سال طول کشید تا توسعه یابد.

KC23 با چرخ های 21 اینچی جلو و 22 اینچی در عقب نمایش داده می شود، اما چرخ های 18 اینچی نیز برای رانندگی در پیست عرضه می شوند.

  • فراری KC23 به ،وان یک مسابقه‌ای آینده‌نگر معرفی شد

در داخل، این جدیدترین خودروی یکباره کاملاً شبیه به 488 GT3 Evo 2020 است. تنها تفاوت‌ها در پانل‌های درها و نمای داشبورد در سمت سرنشین است.

این محصول با رنگ آلومینیومی چهار لایه ای به نام گلد مرکوری لیری ارائه می شود. بسته به جهت و شدت نور، به نظر می رسد رنگ تغییر می کند.

سپس از اول اوت تا دوم اکتبر در موزه فراری در مارانلو، ایتالیا به نمایش گذاشته خواهد شد.

  • فراری KC23 به ،وان یک مسابقه‌ای آینده‌نگر معرفی شد

KC23 از فراری 488 GT3 Evo 2020 بسیار موفق به‌،وان پایه استفاده می‌کند و خودروی مسابقه‌ای را که در ،مت عقب نصب شده است، حفظ می‌کند. موتور 4.0 لیتری توئین توربو V8.

  • فراری KC23 به ،وان یک مسابقه‌ای آینده‌نگر معرفی شد

فراری KC23 توسط فلاویو مانزونی طراحی شده است که خودروهایی مانند LaFerrari، FXX-K، 812 Superfast، Purosangue و اخیراً SF90 XX را در مرکز طراحی فراری طراحی کرده است.

ماشین فراری جدیدترین در برنامه پروژه های ویژه خود را معرفی کرده است، یک ماشین پیست سفارشی که منحصراً برای استفاده در پیست غیررقابتی طراحی شده است.

صندلی‌های خاصی وجود دارد که در آلکانتارا با آرم جوشکاری الکتریکی تزئین شده‌اند و دوربینی در عقب به ،وان آینه دید عقب عمل می‌کند. فراری می‌گوید آینه‌های جانبی مبتنی بر دوربین را نیز می‌توان برای ظاهری تمیزتر جدا کرد.

فراری میزان ،وجی های KC23 را تایید نکرده است، اما 488 GT3 Evo 2020 تا 441 کیلووات قدرت و حدا،ر 700 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.