فراری Purosangue رونمایی شد – کراس اوور V12 موتوردار

این سیستم تعلیق فعال به قدری پیشرفته است که نیاز به میله های ضد رول را نفی می کند. آره Purosange میله های ضد رول نمی گیرد. اوروس به دلیل طراحی لامبورگینی و حضور در جاده‌هایش، کلیک کرد. Purosangue در فاصله 180 میلی متری از سطح زمین قرار دارد و امکان بالا بردن آن تا 30 میلی متر بیشتر است. فراری Purosangue شبیه یک سدان شوتینگ بریک به نظر می رسد تا یک SUV خاص/اختصاصی.

دیفیوزر آیرودینامیکی عقب فراری Purosangue
دیفیوزر آیرودینامیکی عقب فراری Purosangue

نمای جانبی یادآور یک کراس اوور است، زیرا به اندازه یک SUV احساس بلندی نمی کند. برای کاهش جرم بصری از روکش چرخ استفاده می کند. درهای عقب کوچکتر از جلو هستند و صندلی های عقب انفرادی هستند. این احتمال وجود دارد که مشتریان به سختی از آنها استفاده کنند. عقب برف پاک کن ندارد زیرا عبور هوا از زیر اسپوی، شیشه را تمیز می کند. همچنین دارای لوله‌های اگزوز چهارگانه و رینگ‌های آلیاژی با ظاهری زیبا است.

فراری Purosangue به صورت استاندارد سقف فیبر کربنی دارد اما مشتریان می توانند سقف شیشه ای الکتروکرومیک را ارتقا دهند. فضای داخلی از روندهای اخیر فراری پیروی می کند. طراحی داشبورد ت،یم شده و سرنشین یک صفحه نمایش مجزا دارد. وضعیت صندلی مانند یک SUV نیست و شبیه یک سدان است.

مشخصات و ویژگی های فراری Purosangue

اما چرا در فضای خودروهای لو، وجود دارد؟ محبوبیت SUV همیشه در حال افزایش است و امروزه تقریباً همه خواهان آن هستند. استون مارتین DBX را راه‌اندازی کرد، بنتلی بنتایگا دارد و حتی رو، رویس نیز از روندهای بازار استفاده کرد و کولینان را ساخت. تقاضای بازار SUV باعث شد که لامبورگینی ابتدا وارد آن شود و Urus را عرضه کند. و اکنون فراری Purosangue را نیز راه اندازی کرده است.

فراری Purosangue کاملاً جدید 2022

اگرچه همه می‌دانند فراری یک SUV ساخته است، اما خود Ferra)ri از نامیدن آن یک SUV خودداری می‌کند. بنابراین، Purosangue چیست؟ فراری آن را “خودروی ۴ درب ۴WD با سرعت بالا سواری” می نامد. به هر حال ما آن را یک SUV می نامیم. فراری اولین بار است که چنین چیزی می سازد.

یک چیز در مورد Purosangue این است که یک فراری من، است. اگر به Urus نگاه کنید، آئودی SQ8 زیر آن است و کت و شلوار لامبورگینی به تن دارد. اینجا اینطور نیست. Purosangue دارای یک موتور V12 تنفس طبیعی 6.5 لیتری با قدرت 725 ، بخار در 7750 RPM و گشتاور 716 نیوتن متر در 6250 RPM است. در صورت ،وم، یک موتور V8 توربوشارژ می‌تواند در تاریخ بعدی تولید شود.

فراری Purosangue داخلی
فراری Purosangue داخلی

Purosangue با حدود 400000 دلار (تقریباً 3.18 کرور در هند قبل از مالیات)، پیشنهاد منحصر به فردی از یک SUV ایتالیایی V12 را ارائه می دهد که Urus در ارائه آن ناکام است. هند نیز ممکن است شاهد مقداری واردات باشد. اما قیمت به دلیل مالیات و گمرک ما احتمالاً بیش از 6 کرور خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/ferrari-purosangue-revealed-v12-powered-crossover-suv-12449271.html

فراری Purosangue به یک جلوپنجره بزرگ نیاز دارد زیرا یک موتور در جلو دارد. این دقیقاً یک خودروی موتور جلو نیست زیرا موتور در پشت محور جلو و نزدیک‌تر به وسط با توزیع وزن 49:51 قرار گرفته است. این گیرب، گیرب، 8 سرعته دوکلاچه آن در عقب است. Purosangue یک 4WD است، اما هر دو محور از نظر فیزیکی به هم متصل نیستند. چرخ‌های جلو دارای گیرب، 2 سرعته جداگانه هستند و از این رو 4WD نمی‌تواند پس از درگیر ، دنده پنجم و به بالا فعال شود.

طراحی SUV کراس اوور فراری Purosangue
طراحی SUV کراس اوور فراری Purosangue
با یک نگاه به آن، اصلا شبیه یک SUV معمولی به نظر نمی رسد. نیازی به گفتن نیست که شبیه هیچ یک از فراری های دیگر نیز نیست. و تعریف UV به طور مداوم در حال تغییر است. طول t تقریبا 5 متر است و دارای دو درب لولایی عقب است. این خودرو دارای چهره ای از یک کراس اوور، چراغ های LED DRL در بالا و چراغ های جلو قرار گرفته در زیر آنها در کنار یک جلوپنجره بزرگ است.

فراری Purosangue با وزن خشک 2033 کیلوگرم و تمام گزینه‌های سبک وزن، سنگین‌ترین خودرویی است که از کارخانه ایتالیایی تولید شده است.

درهای عقب فراری Purosangue
درهای عقب فراری Purosangue

شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.3 ث،ه، 0 تا 200 کیلومتر در ساعت 10.6 ث،ه و حدا،ر سرعت 310 کیلومتر در ساعت است. وزن کمی بالا است و 2033 کیلوگرم خشک است، حتی با وجود تمام گزینه های سبک وزن. یک Quadrifolglio می تواند به سرعت 307 کیلومتر در ساعت برسد در حالی که قیمت آن نسبتاً کمتر از Purosange است. آلفارومئو جولیا Quadrifoglio V6 نیز دارای موتور مشابه فراری V8 کالیفرنیا با حذف دو سیلندر است. همانطور که وجود دارد، Purosangue یک جشنواره فناوری است و از ابتدا به ،وان یک فراری ساخته شده است.