فروش اسکوتر برقی Ather اکتبر 2022 Cross 8k

فروش خودروهای دو چرخ برقی به جایی رسیده است که در پشت اسکوترهای الکترونیکی بوده است. و در صنعت، این پیشنهادات با سرعت بالا هستند که بازار مصرف را به خود جلب کرده است. انرژی Ather خود را در موقعیت پیشرو در مورد سبد محصولات خود می یابد. اگرچه کوچک است، اما سازنده اسکوترهای الکترونیکی را می فروشد که مردم می خواهند ب،ند.


منبع: https://www.rushlane.com/ather-electric-s،-sales-oct-2022-12452404.html

در تلاش خود برای ایجاد زیرساخت شارژ قابل دسترسی برای استفاده سریع از خودروهای برقی، در این ماه به یک نقطه عطف بزرگ در نصب 500 ایستگاه شارژ در سراسر هند دست یافتیم. این احتمالاً ما را به بزرگترین شبکه شارژ سریع برای خودروهای 2 چرخ در کشور تبدیل می کند. ما همچنین هشت فروشگاه ،ده‌فروشی را در این ماه اضافه کرده‌ایم و به شدت سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اسکوترهای ما به راحتی در سراسر کشور در دسترس هستند.

فروش اسکوترهای الکترونیکی باعث رشد صنعت 2W الکتریکی می شود

پس از پرداختن به مسائل زنجیره تامین در چند ماه گذشته، تمرکز ما اکنون بر تامین تقاضای شدیدی است که شاهد آن هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که دوره انتظار را برای مشتریان خود به حداقل ممکن کاهش می دهیم.

این تعداد با نصب 500 شبکه شارژ سریع Ather افزایش یافته است. همزمان با شور و شوق جشن، 250 واحد Ather 450X در یک روز در طول دیوالی در بنگلور تحویل داده شد.

فروش اسکوتر برقی Ather اکتبر 2022

فروش اکتبر 2022 به 8213 دستگاه رسید. رشد فروش از 3699 واحد 122 درصد گزارش شده است. رشد حجم در حدود 4.5 هزار واحد بود. در سپتامبر 2022، این شرکت حجم فروش بالایی را در 7435 دستگاه گزارش کرد. و در اکتبر رفت تا خودش را پشت سر بگذارد. رشد فروش MoM به 10.46 درصد رسید. افزایش حجم به 778 واحد رسید.

با اعلان داستان رشد صنعت e2W در حالی که قبل از اینکه بازار متراکمی به آن تبدیل شود، Ather Energy همچنان از قدرتی به قوت خود ادامه می دهد. در مورد تقاضا، کرالا، ماهاراشترا و کارناتاکا بازارهای کلیدی هستند. در کنار رشد حجم، این شرکت قصد دارد شبکه شارژ سریع خود را گسترش دهد.

فروش Ather همچنان ادامه دارد و بخش قابل توجهی از صنعت رو به رشد e2W را تشکیل می دهد. برای حمایت از رشد فروش خود، Ather Energy به گسترش مراکز تجربه خود ادامه می دهد. حضور ،ده فروشی آن از 8 مرکز جدید بهره می برد. آنها در Pondicherry، Jodhpur، Mumbai، Bangalore، Chennai، Vellore، Ludhiana و Madurai واقع شده اند.

فروش اسکوتر برقی Ather اکتبر 2022
فروش اسکوتر برقی Ather اکتبر 2022

Ravneet Singh P،kela، مدیر ارشد بازرگ، Ather Energy گفت: «ما یک فصل جشن عالی را پشت سر گذاشتیم و طی چند ماه گذشته رکورد فروش را به ثبت رساندیم. در این ماه ما از 8000 ،ده فروشی عبور کردیم که تقاضا از سراسر کشور می آمد. نکته مهم این است که رشد از شهرهای جدید و همچنین شهرهای موجود حاصل شده است و ما انتظار داریم این حرکت در چند ماه آینده قوی‌تر شود.

Ather Energy رشد 3 رقمی را در اکتبر 2022 گزارش می دهد. فروش 8213 دستگاه گزارش شده است

اسکوتر برقی جدید Ather
اسکوتر برقی جدید Ather