فروش باتری یو پی اس لیست قیمت 7 آذر کیان صنعت-مستر انرژی پلاس

یو پی اس‌های آفلاین دارای یک باتری هستند که زمانی که جریان برق در حالت عادی است، در حال شارژ شدن هستند. یک روش معمول برای تشخیص مدل­‌های مختلف باتری‌های یو پی اس لیتیوم یونی توجه به ترکیب بندی‌های کاتد می‌باشد. این باطری یو پی اس در کاربردهای توان بالا در جایی که وزن اهمیت چندانی ندارد یک انتخاب مقرون به صرفه می‌باشد.

باتری‌ یو پی اس ازلحاظ حجم و وزن، با توجه به آمپرساعتی که دائماً دارد، متنوع https://mrenergyplus.com/ هست. ولتاژ‌ این باتری‌ها نیز مقدار استانداردی شبیه 12 ولت است که به‌صورت عمده در حالت نو، ولتاژ (13.2 تا 13.5) را نشان می‌دهد. باطری UPSباعث ذخیره شدن انرژی و ایجاد ثبات در تغذیه انواع دستگاه‌های الکترونیکی می‌شود. به عبارت دیگر یو پی اس به معنای منبع تغذیه بدون وقفه یا باتری ساکن است .

به این صورت که مثلا اگر در کد حمل و نقل باتری UPS چهار رقم اول 1710 باشد، نشان می دهد که این باطری در سال 2017 و در ماه اکتبر تولید شده است. این برند تولیدی باتری های خود را با آمپر های بالا یا به اصطااحا آمپر های سنگین تولید می کند که عبارتند از 30 ، 40، 65، 80، 100، 130، 150، 200 آمپر. مانیتورهای باتری به جای منتظر ماندن برای وقوع یک خرابی اجتناب ناپذیر، یا تعویض زودهنگام باتری ها برای جلوگیری از مشکلات، به اطلاعات لحظه ای در مورد پارامترهای حیاتی باتری دسترسی دارند. شما وضعیت واقعی سلامت باتری را درک خواهید کرد و می توانید با اطمینان بیشتر به استفاده طولانی تر از باتری های خود ادامه دهید. در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

یکی از مهم ترین مسائل در دنیای امروز بحث هزینه است، باتری های یو پی اس نسبت به کارایی و کیفیت قیمت مناسبی دارند، برایخرید باتری یو پی اسعلاوه بر ولت و آمپر باتری مشخصات دستگاه شما و مدت استفاده شما از دستگاه یو پی اس مهم است. یکی از ویژگی هایی که باتری های یو پی اس آسانسور باید داشته باشند سیلد اسید بودن آنها می باشد. این نوع از باتری ها با توجه به طول عمر بالایی که دارند می توانند در هر جهتی نصب شوند. ویژگی منحصر به فرد این باتری ها باعث شده است بتوان از آنها در تجهیزات متحرک یا فضاهایی که محدودیت دارند استفاده کرد. همچنین این دسته از باتری ها در برابر جریان های بالا هنگاز شارژ و دشارژ مقاوم است و قیمت پایین و نیاز به نگهداری و مراقبت کم باعث شده محبوبیت زیادی در صنعت آسانسور داشته باشند. یکی از مهم ترین مسائل در دنیای امروز بحث هزینه است، باتری های یو پی اس نسبت به کارایی و کیفیت قیمت مناسبی دارند، برای خرید باتری یو پی اس علاوه بر ولت و آمپر باتری مشخصات دستگاه شما و مدت استفاده شما از دستگاه یو پی اس مهم است.

  • اساسا سه نوع باتری UPS به کار گرفته می شود و این باتری ها از نظر مواد تشکیل دهنده و عمر و ماندگاری که دارند، دارای ویژگی های و شرایط خاصی هستند.
  • در هنگام خرید این نوع باتری‌ها بهتر است طول عمر آن از 2 سال کمتر نباشد تا بازدهی مناسب را ارائه کند.
  • اصطلاح دریچه تنظیم شده در این نوع نیز به روش انتشار گاز اشاره دارد.
  • باتری یو پی اس نیز به همین دستگاه متصل شده و برق مورد نیاز دستگاه ها را در هنگام قطع شدن برق ها تأمین می نماید؛ بنابراین با این حساب می توانیم به نقش مهم و ارزشمند این قطعه برای تأسیسات و شرکت ها پی ببریم.
  • این باتری‌ها داخل محفظه‌ای هستند دارای دریچه تنظیم است و در صورت افزایش فشار داخلی، گاز را آزاد می‌کند.

این مشکلات باعث شده است تا باتری های یو پی اس هنگام استفاده شارژ شوند و باعث اتلاف وقت و زمان نشوند. کارخانه صبا باتری، بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید باتری صنعتی است، که دارای پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های تولید باتری صنعتی است. تعویض باتری ups صبا و نصب آن دارای نکات اصولی مهمی است که باید حتما توسط یک کارشناس نصب با تجربه صورت گیرد؛ فقط کافیست یکی از قطب های باتری به اشتباه متصل شود و باعث ایجاد آسیب های جبران ناپذیر شود. شما می توانید برای نصب باتری UPS از کارشناسان ما کمک بگیرید و انجام این کار را به آنها بسپارید تا به صحیح ترین شکل، نصب باتری UPS را انجام دهند. نحوه اتصال باتری یو پی اس در مدار به صورت کلی به دو روش سری و موازی تقسیم می شود و هر کدام از این روش ها مزیت های خاص خودشان را دارند. باتری های یو پی اس کره ای بر اساس آخرین تکنولوژی روز ساخته می شوند که این دسته از باتری ها دارای استاندارد های بین المللی ساخته می شوند.

باتری یو پی اس 12 ولت 4.5 آمپر صبا

با وجود این که چرخه مربوط به هر دو نوع باتری یو پی اس اسید سرب و لیتیوم یون به حداکثر تعداد و توان شارژ یا تخلیه آن ها بستگی دارد اما معمولا تعداد چرخه های لیتیوم یون 10 برابر بیشتر از اسید سرب است. به طور کلی وقتی که مواد شیمایی داخل باتری یو پی اس رو به اتمام باشد، باطری نیاز به تعویض پیدا می کند. برند صبا باتری، از انواع باتری یو پی اس ایرانی می باشد و قادر به تولید باتری های سیلد ساکن 12 ولتی می باشد. باتری یو پی اس صباباتری در آمپر های 4.5، 7.5، 18، 28، 42، 65، 145 و 200 آمپر تولید و به بازار ارائه می شود. هر سیستم یو پی اس (منبع برق اضطراری) دارای یک باتری است که با تشخیص قطع شدن برق از منبع اصلی شروع به کار می کند.

میانگین طول عمر باطری ها نیز با توجه به نوع مواد و طراحی باطری ها با هم متفاوت است. به طور کلی میانگین عمر باطری های سرب اسیدی 3 تا 5 سال، لیتیوم یون 10 سال و نیکل کادمیوم 20 سال است. با همه این احوال اما باز هم میانگین عمر این باطری ها به دلایل مختلفی مثل شرایط محیطی، تعداد و عمر چرخه های تخلیه و نگهداری کافی، می تواند با اعداد عنوان شده تفاوت داشته باشد. داشتن یک برنامه منظم نگهداری و نظارت باطری زمان پایان عمر باطری های یو پی اس را به حداکثر میزان ممکن می رساند.

در بسیاری از بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، بانک‌ها، فرودگاه‌ها، آسانسورها، دستگاه‌های خودپرداز، مراکز تجاری و هر کسب‌وکاری که با قطعی ناگهانی برق، مشکلات گسترده و مهمی به وجود می‌آید، استفاده از باتری یو پی اس امری حیاتی تلقی می‌شود. در حقیقت باتری ups برای هر وسیله الکتریکی که بدون برق از حرکت می‌ایستد و موجب اختلال در کارهای روزمره می‌شود، می‌تواند کارآمد باشد. به زبان ساده دستگاهای یو پی اس برای تامین برق مصرف کننده ها در زمان قطع شدن برق شهر، از باتری استفاده میکنند. این باتری ها که عموما از نوع باتری های قابل شارژ میباشند، هنگام وصل بودن برق شهر توسط دستگاه یو پی اس شارژ میشود. شارژر باتری باید به صورت هوشمند عملیات شارژ را انجام دهد تا از آسیب به باتری جلوگیری شود.

باتری یو پی اس پرسو

فروش باتری یو پی اس لیست قیمت 7 آذر کیان صنعت-مستر انرژی پلاس