فروش برتر مرسدس بنز هند در FY22-23: نگاهی دقیق تر

مرسدس بنز هند سالی درخشان با رکوردشکنی سال مالی 2022-23 داشته است و فروش 16497 دستگاهی را با رشد 37 درصدی سالانه گزارش کرده است. فروش از 12071 دستگاه در سال مالی 21-22 افزایش یافته است. این سال قوی‌ترین سال این خودروساز لو، در بازار هند است. موفقیت این برند در سه ماهه اول سال 2023 با فروش ،ده فروشی 4697 دستگاهی، 17 درصد افزایش نسبت به سال قبل ادامه یافت. فروش سه ماهه اول 2022 در 4022 دستگاه گزارش شده است.

یکی از عوامل کلیدی موفقیت مرسدس بنز مدل فروش مستقیم به مشتری – ROTF (،ده فروشی آینده) است. این مدل بر تجربه مشتری تمرکز دارد و به شهرت روزافزون برند در بازار هند کمک می کند. مدل های ک، E LWB و GLS در سه ماهه اول 2023 به حجم قابل توجهی کمک ،د. ک، E LWB پرفروش ترین سدان است. C ک، بعدی است. عملکرد قوی این مدل ها و رشد نمونه کارها TEV، تطبیق پذیری و توانایی برند را برای پاسخگویی به طیف متنوعی از مشتریان برجسته می کند.

مرسدس AMG GT 63 SE Performance امروز در هند معرفی شد
مرسدس AMG GT 63 SE Performance امروز در هند معرفی شد

ارقام فروش سه ماهه اول 2023 منع، کننده روند مداوم رشد چشمگیر مرسدس بنز هند است. مجموعه TEV که شامل مدل هایی مانند GLS، S-Cl، و EQS می شود، رشد قابل توجه 107 درصدی را تجربه کرد.

خودروهای برقی 2 تا 6 ماه دوره انتظار دارند، در حالی که G-Wagon و GLS Maybach طول، ترین دوره انتظار بین 8 تا 16 ماه را دارند. این کاهش زمان انتظار گواهی بر تعهد مرسدس بنز به ارائه بهترین تجربه ممکن برای مشتری است.

فروش مرسدس بنز هند Q1 در طول سالها
فروش مرسدس بنز هند Q1 در طول سالها

پشت صحنه رکوردشکنی مرسدس بنز هند در سال فروش 22-23 سال مالی

این رشد چشمگیر بازتابی از تعهد تز،ل ناپذیر مرسدس بنز برای ارائه وسایل نقلیه لو، درجه یک به مصرف کنندگان هندی است. سیر صعودی ثابت این برند با رویکرد نوآورانه آن در طراحی و خدمات مشتری و همچنین سرمایه گذاری آن در بازار هند تقویت شده است.

فروش مرسدس بنز هند Q1 در طول سالها
فروش مرسدس بنز هند Q1 در طول سالها

از سدان های لو، تا خودروهای برقی: طیف وسیعی از پیشنهادات مرسدس بنز هند

اوایل امروز، مرسدس بنز مرسدس-AMG – GT 63 SE Performance را در هند با قیمت 3.3 کرور روپیه عرضه کرد. این قدرتمندترین خودروی تولیدی است که تاکنون توسط مرسدس AMG ساخته شده است. تمامی ،، که این خودروی جدید را ،یداری می کنند، کلید را از لوئیس همیلتون، قهرمان 7 دوره فرمول 1 تحویل خواهند گرفت.


منبع: https://www.rushlane.com/mercedes-india-sales-q1-2023-highest-ever-record-12466497.html

ارقام فروش قوی مرسدس بنز هند در سه ماهه اول 2023: نشانه ای از تداوم رهبری بازار

مرسدس بنز G63 AMG جدید
تصویر – آشیانه خودرو مرسدس بنز

مرسدس بنز هند بار دیگر با کاهش چشمگیر دوره انتظار برای مدل های محبوب خود، توان خود را در بازار خودروهای لو، ثابت کرد. دوره انتظار فعلی برای ک، A، ک، C و ک، E 0-3 ماه است، در حالی که مدل های GLE، GLS و S-Cl، دارای دوره انتظار 2-6 ماه هستند.

سبد اصلی سدان که شامل ک، C و E ک، LWB می شود نیز رشد قوی 27 درصدی را تجربه کرد و 30 درصد از حجم سه ماهه اول 2023 شرکت را به خود اختصاص داد. سدان ک، A و GLA نیز عملکرد فوق العاده ای داشتند و به رشد کلی برند کمک ،د. با میانگین فروش ماهانه بیش از 1.5 هزار دستگاه در سه ماهه گذشته، واضح است که مرسدس بنز هند در مسیر موفقیت مداوم و رهبری بازار است.

قدرت تطبیق پذیری: مرسدس بنز هند نیازهای متنوع مشتریان را برآورده می کند