فروش موتور MG در نوامبر 2022 سالانه رشد می کند

برای نوامبر 2022، فروش از مرز 4k فراتر رفت. هنگام ،ن داستان فروش MG، ا،ر ماه ها این شرکت توانسته است از آستانه 4k واحد عبور کند. رشد فروش در این ماه 64.41 درصد گزارش شده است. افزایش حجم از 2.5 هزار واحد به 1.6 هزار واحد رسید. فروش MoM از 4367 دستگاه 6.59 درصد کاهش یافت. کاهش حجم به 288 واحد رسید.

MG Hector جدید 2023

در مورد سبد محصولات، MG در نقطه اول قرار دارد. برای شروع، تولید کننده در مورد راه اندازی محصول کوشا بوده و برای برآوردن نیازهای بازار انتخاب کرده است. برای ،، که در بازار یک UV سایز متوسط ​​برای رانندگی روزانه هستند، انتظار می‌رود هکتور جدید موفقیت را درست مانند بار اول تکرار کند. اما بدیهی است که هکتور پ، نیز بازسازی خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا هر دو پرتاب به طور همزمان برنامه ریزی می شوند یا خیر.

در این زمینه، MG ZS EV، تنها خودروی برقی این شرکت در حال حاضر وجود دارد. در حالی که همه چیزهایی که از یک خودروی روزانه به آن نیاز دارید را دارد، اما در قیمتی قرار دارد که برای همه قابل دسترس نیست. و MG باید به زودی بتواند آن را برطرف کند.

فروش خودرو MG نوامبر 2022
فروش خودرو MG نوامبر 2022

بازار خودروهای برقی کوچک در هند

این که چقدر زود باشد تا حد زیادی به بلوغ بازار بستگی دارد. و برای این منظور ایده ای که پس از معرفی به احتمال زیاد باید به اندازه کافی ترشی شود. در حالی که خودروهای برقی چشم‌انداز هزینه‌های اقتصادی را در طول مدت مالکیت خودرو ارائه می‌دهند، با وجود تخفیف‌های موجود، به صرفه‌جویی فوری تبدیل نمی‌شوند. و از این رو کار منطقی معرفی خودروهای الکتریکی با اندازه کوچک است.

MG Motor India رشد فروش سالانه را برای نوامبر 2022 گزارش می دهد. فروش مادر به میزان اندکی کاهش می یابد

MG Gloster جدید
MG Gloster جدید

نکته کلیدی در اینجا دور شدن از این طرز فکر و توسعه خودروهای الکتریکی کوچک از پایه برای بازار انبوه است. و MG با کمک Wuling Air EV آماده است.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-motor-sales-nov-2022-hector-gloster-astor-zs-ev-12454299.html

در حالی که این محتمل ترین الگوی پیشرفت به نظر می رسید، بازار خودروهای برقی کوچک در هند زمین بازی من،ی برای خودروهای الکتریکی کوچک نیست. درعوض، علاقه مندان باید با شگفتی خودروهای الکتریکی لو،ی که برای جیب ما بسیار شیب دار هستند، مبارزه کنند.

MG/Wuling Air EV

با نزدیک شدن به پایان سال 2022، خودروسازان همچنان به عرضه بیشتر خود ادامه می دهند. برای MG Motor India این وظیفه بر روی عرضه هکتور جدید که بسیار مورد انتظار بود، سپرده شده است. با عرضه قریب الوقوع، همه نگاه ها به وسیله نقلیه ای دوخته شده است که به ام جی کمک کرده است نه تنها پایه خود را در اینجا بنا کند بلکه ماه به ماه آن را تقویت کند.

همانطور که به دور این ماده می چرخیم، ما را به احتمال ظهور جدید بازمی گرداند. یکی از مواردی که چند سال پیش زم، که خودروهای برقی واگن Maruti در حال آزمایش مشاهده شدند، مشهود به نظر می رسید. با این حال، این بدان م،است که تلاش‌هایی برای تبدیل یک خودروی ICE موجود به یک EV انجام می‌شد.