فروش BYD Atto 3 EV در استرالیا منتشر شد

ما در حال حاضر اطلاعات فروش برای مدل‌های فروخته شده به ،وان ICE و EV در یک پرچم نداریم، اما درباره فروش ZS EV – تنها رقیبی که Atto 3 را از نظر قیمت پایین‌تر می‌برد، از MG پرس و جو کرده‌ایم.

 • فروش BYD Atto 3 EV در استرالیا منتشر شد
  WORLD Atto 3 v MG ZS EV

توزیع‌کننده استرالیایی BYD EVDirect می‌گوید که قصد دارد سدان BYD Seal (رقیب مدل 3) و دریچه کوچک EA1/Dolphin (به احتمال زیاد زیر 40000 دلار افتتاح شود) را به بازار عرضه کند. این وسیله نقلیه اخیر قبلاً در حال شارژ شدن در سیدنی با استتار سبک دیده شده است.

 • فروش BYD Atto 3 EV در استرالیا منتشر شد
  مهر جهان
 • فروش BYD Atto 3 EV در استرالیا منتشر شد
  BYD EA1 یا دلفین

این شرکت به تازگی سه میلیونمین «خودروی انرژی نو» خود (EV یا PHEV) را تولید کرده است که با سرعتی نمایی در حال گسترش است و به بازارهای جدید در سراسر جهان می رود.

فروش Atto 3 تنها در اواسط نوامبر پس از یک م، چند هفته ای مربوط به یک مشکل انطباق با قو،ن طراحی استرالیا – به ویژه در اطراف نقاط لنگر ISOFIX از سر گرفته شد.

واردکننده استرالیایی BYD، EVDirect، گفت CarExpert از آنجایی که برخی از آنها قبل از توقف تحویل تحویل داده شده اند، فروش سال تا به امروز تا کنون به 1000 دستگاه نزدیکتر بوده است، و علاوه بر این تعداد تحویل بیشتری را برای دسامبر پیش بینی می کند.

بیشتر: مقایسه BYD Atto 3 v MG ZS EV 2023
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-atto-3-australian-sales-posted

BYD برای اولین بار ارقام فروش استرالیا را منتشر کرده است، با داده های ماهانه VFACTS صنعت که 845 واحد از این محصول را نشان می دهد. قانون 3 در ماه نوامبر فروخته شده مح،ه شدند.

تسلا مدل Y با 1805 تحویل ماهانه، بسیار دور و درازترین بازیکن بود، در حالی که مدل 3 ادعای 391 دستگاه را برای نوامبر داشت، ولوو C40 243 فروش داشت و Polestar 2 ادعای فروش 240 را داشت.

13 سال طول کشید تا تامین کننده EV و باتری تحت حمایت وارن بافت، یک میلیون دستگاه NEV بفروشد، یک سال تا دو میلیون دستگاه و تنها 6 ماه طول بکشد تا به سه میلیون برسد.

به این ترتیب از هر پنج خودروی برقی یک نفر فروخته شده است.

فروش کلی خودروهای برقی در این ماه به 4457 دستگاه رسید که معادل 4.7 درصد از کل سهم بازار است. با این حال، این رقم همچنین نشان دهنده 6.5 درصد سهم بازار خودروهای سواری و SUV است.

 • فروش BYD Atto 3 EV در استرالیا منتشر شد
 • فروش BYD Atto 3 EV در استرالیا منتشر شد

این شرکت همچنین تصاویری از نمونه اولیه استتار شده آفرود آفرود آینده خود را منتشر کرده است که با نام تجاری فرعی جدید یانگ وانگ به فروش می رسد. این SUV ممتاز از سه ماهه اول سال 2023 در خارج از کشور عرضه خواهد شد و طبق گزارش ها، اولین مدل دارای پلاک R1 است.

این شرکت ادعا می کند که اگر تقاضا به آن نقطه برسد، می تواند روزانه تا 500 خودروی برقی برای استرالیا تولید کند – که به نظر می رسد کمی پایین تر از مسیر باشد.

با فرض صحت ادعای فروش 845 – VFACTS توسط اتاق فدرال صنایع خودرو گردآوری شده است و ادعا می شود که با داده های ثبت بررسی می شود – Atto 3 مستقیماً به رتبه دوم در نمودارهای خودروهای الکتریکی رسید.

BYD چین با سرعت در حال رشد است و امسال جای پای خود را در سراسر اروپا و بازارهای جدیدی مانند ژاپن گسترش می دهد. اکنون به طور گسترده ای به ،وان یکی از رقبای اصلی تسلا در سطح جه، شناخته می شود.

شایعات دیگری در مورد استفاده قریب الوقوع BYD برقی (و احتمالاً پلاگین هیب،) با یک خودروی آزمایشی استتار شده در حال انجام است. در سایت های مختلف رسانه های چینی.