فصل Top Gear پس از تصادف شدید تبر شد

فیلمبرداری فصل 34 سریال تخت گاز پس از تصادف در دسامبر 2022 که مجری و اسطوره کریکت اندرو “فردی” فلینتوف درگیر شد، دوباره شروع نمی شود.

“این همچنین بر تیم تولید تأثیر گذاشته است که ما همچنان از آنها حمایت می کنیم. در نهایت یک بررسی بهداشتی و ایمنی از نمایشگاه، مطابق با رویه‌های ما انجام خواهد شد.»

  • فصل Top Gear پس از تصادف شدید تبر شد
    فلینتوف، مک گینس و هریس

سخنگو گفت: “ما درک می کنیم که این برای هواداران ناامید کننده خواهد بود، اما این کار درستی است، و ما در مورد بهترین راه برای ادامه در اوا، امسال قضاوت خواهیم کرد.” خورشید.

میزبان، که آ،ین برداشت را ارائه می دهد تخت گاز همراه با پدی مک گینس و کریس هریس، پس از سقوط هواپیما به بیمارستان منتقل شدند.

اولین تولد دوباره کریس ایوانز مجری رادیو و دوستان مت لبلانک در رأس این فیلم، با حمایت کریس هریس، روری رید، سابین اشمیتز و ادی جردن، در راس آن قرار دارد.

خورشید به نقل از سخنگوی بی‌بی‌سی، که گفت: «در این شرایط، ما احساس می‌کنیم که از سرگیری ساخت سریال 34 نامن، است».

تخت گاز از زمان جدایی جرمی کلار،ون، ریچارد هاموند و جیمز می در سال 2015، تعدادی میزبان را دیده است.

  • فصل Top Gear پس از تصادف شدید تبر شد
    فلینتوف

بر اساس گزارش ها، وی علیرغم استفاده از کلاه ایمنی در این تصادف دچار ش،تگی دنده و صورتش شده است. در این حادثه یکی از اعضای گروه فیلمبرداری روی صندلی مسافر نشسته بود و همچنین مجروح شد.

فلینتوف در 13 دسامبر 2022 در حال رانندگی یک مورگان سوپر 3 بود که ماشین در مسیر تاپ گیر در دانسفولد، ،ستان واژگون شد و سر خورد.

در سال 2019، سه نفر ارائه کننده فعلی فرمان را به دست گرفتند.

تخت گاز به طور کلی با تصادفات بزرگ غریبه نیست. ریچارد هاموند پس از تصادف در یک ماشین درگ با موتور جت در حین فیلمبرداری در سال 2006 به سختی جان خود را از دست داد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/latest-top-gear-season-axed-future-uncertain-after-flintoff-crash