فضای داخلی تاتا سیرا 2023 در عکس های رسمی

Tata Sierra آینده دارای 5 در است که در مورد Sierra قدیمی صدق نمی کند. با این 2 درب اضافی، عملی بودن افزایش می یابد و افق مشتریان سیرا را گسترده تر می کند. اینها دسترسی آسان به ردیف دوم را فراهم می کنند. فضای بوت نیز بیش از اندازه کافی خواهد بود.

ویژگی ها و مشخصات

تاتا سیرا آینده را به یک موتور بنزینی مجهز خواهد کرد و یک نسخه EV خالص را نیز تولید خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که تاتا همان موتور دیزلی را ارائه دهد که هریر و سافاری را تامین می کند. ج، زم، عرضه هنوز نهایی نشده است، اما انتظار می رود در سال 2025 به فروش برسد. پس از عرضه، با Thar 5 در و سایر شاسی بلندهای سبک زندگی که تا آن زمان عرضه شده اند رقابت خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-tata-sierra-interiors-revealed-p،tos-new-12458325.html

ما قبلاً یک سیرا آبی در خانواده داشتیم و گفتن این که زیباست، دست کم گرفته شده است. به نظر هیچ چیز دیگری در بازار نبود. در مورد تاتا سیرا جدید 2023 که به ،وان یک کانسپت پیش تولید در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته شد، همینطور است. اکنون اوج دزدکی از فضای داخلی Tata Sierra نشان می دهد که مشتریان در هنگام عرضه چه انتظاراتی می توانند داشته باشند.

تاتا سیرا داخلی 2023

چیدمان داخلی Tata Sierra 2023 منطقی به نظر می رسد و عمدتاً آماده تولید است. صندلی‌ها ممکن است دستخوش تغییرات شوند و حتی فرمان ممکن است به گونه‌ای تغییر کند که در هریر و سافاری یافت می‌شود. با این حال، طرح نمایشگر دوقلو نصب شده بر روی داشبورد با ست شدن بالا احتمالاً در مدل تولیدی باقی خواهد ماند.

تاتا سیرا داخلی 2023
تاتا سیرا داخلی 2023

سیرا یک فرمان آینده نگرانه با ضامن ها و دکمه ها دارد. یک لوگوی نور، در مرکز زیر یک شیشه مشکی پیانو وجود دارد. در کانسپتی که در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته شد، دریچه های AC بلافاصله قابل مشاهده نیستند و احتمالاً دریچه هایی در پشت لهجه های ف،ی افقی پخش می شوند. مدل های تولیدی می توانند دریچه های معمولی داشته باشند.

تاتا سیرا داخلی 2023
تاتا سیرا داخلی 2023

?برخلاف Estate که از بین رفت، برخی از خودروهای قدیمی تاتا مانند سیرا احیا خواهند شد.

تاتا سیرا 2023
تاتا سیرا 2023

تاتا سیرا به ،وان وسیله نقلیه سبک زندگی در نظر گرفته شد. وقتی راه اندازی شد، بازار چندان با آن مهربان نبود و از بین رفت. اکنون که تقاضا برای وسایل نقلیه سبک زندگی در حال افزایش است، تاتا موتورز مشتاق است تا سیرا را از مرگ بازگرداند. فقط این بار، سیرا در حال تغییر از موتور دیزلی به بنزین تمیز و حتی یک نوع EV است.

برخی از افسانه های تاتا در گذشته عبارتند از Estate، Indigo Marina و Sierra. با وجود اینکه احتمال دارد استیت و مارینا برای همیشه کنار گذاشته شوند، سیرا در حال بازگشت است. سیرا را می توان اولین SUV سبک زندگی من، هند نامید. طرح 3 در داشت و بر اساس شاسی قاب نردب، بود و با 4X4 نیز ارائه شد.

در داخل، یک طرح دو صفحه نمایش به صورت افقی وجود دارد. این صفحه نمایش ها در بدنه های مختلف تعبیه شده اند و طراحی مرسدس را در ک، E تقلید نمی کنند. صفحه وسط دارای کنترل های مربوط به سرگرمی اطلاعاتی است و نمایشگر راننده برای ابزار دقیق، ناوبری و موارد دیگر نگهداری می شود.

تاتا سیرا داخلی 2023
تاتا سیرا داخلی 2023