فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد

گام بعدی AMG EQE 43 4Matic است که دارای دو موتور الکتریکی، چهار چرخ متحرک و مجموع ،وجی سیستم 250 کیلووات و 858 نیوتن متر است.

هنوز مشخص نیست که آیا نسل دوم EQC وجود خواهد داشت یا خیر، که می تواند به این م،ی باشد که شاسی بلند EQE ممکن است قبل از عرضه نسل دوم، این کار را انجام دهد.

بیشتر: مرسدس بنز EQE SUV 2023 بدون ظاهر جاسوسی شد
بیشتر: 2023 مرسدس-AMG EQE 53 SUV جاسوسی شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-benz-eqe-suv-interior-revealed

مرسدس بنز شباهت بصری نزدیکی را بین مدل‌های الکتریکی EQ خود حفظ کرده است و این در هیچ کجا به اندازه فضای داخلی آن‌ها مشهود نیست.

EQC اولین خودروی الکتریکی این برند از خانواده EQ است و از GLC ،وجی گرفته شده است.

شاسی بلند EQE قرار است چهارمین مدلی باشد که بر اساس معماری خودروهای الکتریکی اختصاصی مرسدس بنز (EVA) پس از EQS، EQE و EQS SUV ساخته شده است.

از شاسی بلند EQE انتظار برد کمتری داشته باشید زیرا شاسی بلند EQS برد کمتری نسبت به EQS لیفت بک دارد که بخشی از آن به دلیل بدنه ایرودینامیکی تر و عمودی تر است.

همه مدل‌های سدان EQE در حال حاضر با یک بسته باتری لیتیوم یونی 90.6 کیلووات ساعتی عرضه می‌شوند که طبق آزمایش WLTP، بسته به نوع آن، بردی بین 518 تا 660 کیلومتر دارد.

مرسدس بنز می گوید “پنج ،یب رنگ هماهنگ” برای فضای داخلی EQE SUV با طیفی از رنگ های گرم و سرد وجود دارد.

این شامل صفحه نمایش اختیاری MBUX Hyperscreen است که یک صفحه شیشه ای خمیده است که از ستون A تا ستون A را پوشش می دهد.

این افزایش تولید باتری به دنبال اعلام مرسدس بنز مبنی بر اینکه تا سال 2030، هر کجا شرایط بازار اجازه دهد، کاملاً الکتریکی خواهد شد، صورت می گیرد.

این مورد با AMG.EA برای خودروهای پرفورمنس، و VAN.EA که اساس وانت‌ها و خودروهای تجاری سبک را تشکیل می‌دهد، تکمیل خواهد شد.

همچنین دریچه‌های هوای بیرونی توربین مانند، کنسول مرکزی مستقل و یک دسته کنترل شناور برای کنترل صندلی‌ها و دستگیره‌های درها روی پانل درب وجود دارد.

در حال حاضر، سدان برقی سایز متوسط ​​در ظاهر EQE 350 با موتور الکتریکی 215 کیلوواتی که چرخ‌های عقب را به حرکت در می‌آورد، موجود است.

هنوز مشخص نیست که ابعاد شاسی بلند EQE در این مرحله چقدر خواهد بود، اما انتظار می رود طول آن حدود 5 متر باشد، زیرا سدان EQE 4946 میلی متر طول و بزرگتر EQS SUV 5125 میلی متر طول دارد.

مرسدس بنز EQE SUV می تواند به یک مدل حیاتی برای خودروساز آلم، تبدیل شود زیرا تولید EQC فعلی در سال 2023 به پایان می رسد.

این برند آلم، کابین این خودرو را معرفی کرد EQE SUV قبل از عرضه جه، این خودرو در 16 اکتبر، و تقریباً مشابه خودروهای سدان EQE، EQS liftback و EQS SUV است.

انتظار می‌رود شاسی‌بلند EQE منع،‌کننده مشخصات پیشرانه و باتری سدان موجود EQE باشد.

  • فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد
    نمونه اولیه جاسوسی EQE SUV

این خودروساز آلم، از شاسی بلند پنج سرنشین EQE به ،وان «نوع چند منظوره» سدان EQE یاد می‌کند که «یکی از جادارترین» فضای داخلی از نظر فضای سر، پا و فضای آرنج در ک، خود است.

  • فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد

به عبارت ساده تر، شاسی بلند EQE را به ،وان یک جایگزین تمام الکتریکی برای GLE با موتور احتراق داخلی در نظر بگیرید.

مرسدس بنز EQE SUV در کنار شاسی بلند EQS در کارخانه خودروساز آلم، Tuscaloosa در آلاباما در کنار GLS و GLE ساخته خواهد شد و از باتری‌هایی استفاده می‌کند که در یک «کارخانه پیشرفته در Bibb County» تولید می‌شوند.

  • فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد
  • فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد

سدان پرچمدار AMG EQE 53 4Matic+ نیز از یک پیشرانه دو موتوره چهارچرخ متحرک بهره می‌برد، اما با انتخاب بسته AMG Dynamic Plus، مجموع ،وجی‌های سیستم 505 کیلووات و گشتاور 1000 نیوتن‌متر را تولید می‌کند.

همچنین ،اصر چوبی و آلومینیومی و همچنین یک ،صر تزئینی ستاره سه‌پر با برش لیزری روی کنسول مرکزی وجود دارد که دارای نور پس‌زمینه است.

  • فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد

مرسدس بنز همچنین اولین پلتفرم خودروی کوچک MMA “الکتریکی” را در سال 2024 معرفی خواهد کرد.

نسخه‌های AMG با کارایی بالا از شاسی‌بلند EQE انتظار می‌رود و قبلا هم چنین بوده است به شکل نمونه اولیه در نزدیکی نوربرگ رینگ جاسوسی شد.

  • فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد
    نمونه اولیه جاسوسی AMG EQE

اگرچه مرسدس بنز اکنون تصاویر رسمی از فضای داخلی EQE SUV را به نمایش گذاشته است، ما هنوز تصاویری از نمای بیرونی فراتر از ع، های جاسوسی نمونه های اولیه را نخواهیم دید.

این دستگاه با عرض بیش از 141 سانتی متر، دارای یک دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی، صفحه نمایش لمسی مرکزی 17.7 اینچی و یک صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی برای سرنشینان است.

از سال 2025 مرسدس بنز سه معماری تمام الکتریکی را عرضه خواهد کرد. پلتفرم اصلی MB.EA خواهد بود که زیربنای تمامی وسایل نقلیه متوسط ​​تا بزرگ خواهد بود.