فلش فورد؟ علامت تجاری به آینده سریعتر F-150 ute اشاره می کند

فورد یک نسخه قدرتمندتر از F-150 خود را با نام رپتور R ارائه می دهد، البته نسخه ای که موتورهای الکتریکی را با قیمت من،ی مبا، می کند. سوپرشارژر 5.2 لیتری V8 تولید 522 کیلو وات از قدرت و 868 نیوتن متر از گشتاور

در حال حاضر، قدرتمندترین نسخه برقی F-150 Lightning ute دارای راه اندازی دو موتوره است. 420 کیلو وات از قدرت و 1050 نیوتن متر از گشتاور

فورد اخیراً به‌روزرس، مدل 2023 مدل لایتنینگ F-150 را شرح داده است که تغییرات کوچکی از جمله برد بیشتر، بسته خودروی خدمات ویژه فورد پرو و ​​قیمت‌های بالاتر در ایالات متحده را به همراه داشته است.

  • فلش فورد؟  علامت تجاری به آینده سریعتر F-150 ute اشاره می کند

بیشتر: همه چیز فورد F-150
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/flash-ford-trademark-hints-at-faster-future-f-150-ute

این برند هنوز تایید نکرده است که آیا F-150 Lightning به محدوده استرالیایی خود می‌پیوندد یا خیر. ما می د،م که Mustang Mach-E، Puma EV و e-Transit Connect به e-Transit که اخیراً در استرالیا راه اندازی شده است، خواهند پیوست.

در اوایل سال جاری، فورد پرفورمنس فاش کرد که برداشتی با عملکرد بالا از پیکاپ برقی خود ساخته خواهد شد – اما فقط به صورت نمایشی، و گمانه زنی ها برای یک خودروی آماده تولید نیز ممکن است در کارت باشد.

با توجه به وب‌سایت آمریکایی این برند، مشتریان می‌توانند انواع XLT، Lariat و Platinum لایتنینگ را سفارش دهند، اما اسلات‌های ساخت مدل پایه آن Pro دیگر برای سال 2023 در دسترس نیست.

فورد در اوایل سال جاری تولید F-150 Lightning را پس از آتش گرفتن یک پیکاپ در کارخانه تولیدی این شرکت متوقف کرد. تولید در مارس 2023 از سر گرفته شد.

CarBuzz کشف علامت تجاری بایگ، در وب سایت اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO)..

فورد هنوز در مورد ثبت علامت تجاری یا م،ای آن برای خط تولید F-150 اظهار نظر نکرده است.

  • فلش فورد؟  علامت تجاری به آینده سریعتر F-150 ute اشاره می کند

آب کم عمق یک علامت تجاری برای F-150 Flash در ایالات متحده، که می تواند یک نسخه با عملکرد بالاتر از وانت وانت – یا اسپین آف برقی لایتنینگ آن – را پیشنهاد کند.