فورد استرالیا علیرغم اظهارات مدیرعامل جهانی، به سمت قیمت گذاری ثابت حرکت نمی کند

آقای فارلی قبلا اشاره کرده بود که این برند ممکن است به سمت مدلی با قیمت ثابت حرکت کند، با این حال به نظر می‌رسد این بی،ه جدید اعتراف ملموسی است که این برند را در بازار داخلی خود در ایالات متحده انجام خواهد داد.

با وجود این، فورد استرالیا هرگونه برنامه ای برای معرفی چنین مدلی به صورت محلی را رد کرده است.

هنگامی که از او در مورد انتقال فورد به خودروهای الکتریکی و تأثیرات آن بر شبکه فروشندگانش پرسیده شد، او اظهار داشت که مشتریان «واقعاً خواهان شفافیت هستند».

یکی از سخنگویان فورد استرالیا گفت: «ما هیچ برنامه‌ای برای تغییر مدل فروش خود نداریم، اما همیشه در حال بررسی راه‌هایی برای ارائه گزینه‌های بیشتر به مشتریان در ،یدشان هستیم. CarExpert.

این خودروساز هنوز جزئیاتی در مورد تغییر ساختار قیمتی جدید خود و اینکه آیا فراتر از خودروهای الکتریکی خود خواهد بود یا خیر، منتشر نکرده است.

این شرکت قبلاً تأیید کرده است که در حال عرضه یک مدل فروش نمایندگی در اروپا است که از هلند شروع می شود.

وی افزود: “اوایل سال آینده ما به قیمت گذاری بدون مذاکره می رویم” و توضیح داد: “مردم بیشتری می خواهند از راه دور تجارت کنند.”

  • فورد استرالیا علیرغم اظهارات مدیرعامل جه،، به سمت قیمت گذاری ثابت حرکت نمی کند

در اظهارات گزارش شده توسط مطبوعات آزاد دیترویتجیم فارلی، مدیر عامل فورد، اعلام کرد که قیمت گذاری ثابت حداقل برای خودروهای الکتریکی در راه است.

در اطلاعیه خود، به تحقیقات انجام شده اشاره کرد که نشان داد 77 درصد از ،یداران خودرو قیمت های ثابت را ترجیح می دهند.

او گفت: “قیمت های بدون مذاکره بخشی از بهبود تجربه مشتری برای ،یداران خودروهای الکتریکی خواهد بود.”

به ،وان مثال، ما چند هفته پیش رزرو آنلاین موستانگ Mach-E را به ،وان بخشی طبیعی از تکامل دیجیتالی خود و راهی برای مشتریانمان برای ،ید با نمایندگی مجاز فورد EV 24/7 خود باز کردیم.

  • فورد استرالیا علیرغم اظهارات مدیرعامل جه،، به سمت قیمت گذاری ثابت حرکت نمی کند

در محلی، هوندا و مرسدس بنز در حال حاضر یک مدل قیمت ثابت را ارائه می دهند که در آن شرکت ها سهام خود را دارند، هزینه های نمایندگی را تعمیر می کنند و وسایل نقلیه را با قیمت های ثابت می فروشند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ford-australia-not-moving-to-fixed-pricing-despite-global-ceos-remarks

جیم فارلی، مدیرعامل فورد تایید کرده است که این برند در اوایل سال آینده به سمت «قیمت‌گذاری بدون مذاکره» حرکت می‌کند، اگرچه او در جزئیات کوتاهی کرد.