فورد اورست 2023: لوازم جانبی TJM به اشتراک گذاشته شد

بیشتر: همه چیز فورد اورست
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-ford-everest-tjm-accessories-teased

قیمت بسته به نوع آن تا 649 دلار افزایش یافت و فورد یک نسخه جدید اسپرت 4×2 بی توربو را معرفی کرد.

  • فورد اورست 2023: لوازم جانبی TJM به اشتراک گذاشته شد
    لوازم جانبی ARB

این لوازم جانبی با مارک ARB با ضمانت پنج ساله و نامحدود کیلومتر مانند خود SUV تحت پوشش قرار می‌گیرند، مشروط بر اینکه از طریق نمایندگی‌های فورد ،یداری و نصب شوند.

  • فورد اورست 2023: لوازم جانبی TJM به اشتراک گذاشته شد

پرچمدار اورست پلاتینیوم اکنون دارای محافظ فولادی زیر بدنه به همراه سقف مشکی رنگ شده است.

Ironman 4×4، یکی دیگر از برندهای بزرگ لوازم جانبی آفرود، هنوز طیف لوازم جانبی خود را برای فورد اورست جدید فاش نکرده است. این تنها چند ماه پیش لوازم جانبی رنجر خود را معرفی کرد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، فورد با ARB شراکتی دارد که بر اساس آن طیف وسیعی از لوازم جانبی کارخانه ای را برای رنجر و اورست جدید تحت برنامه لوازم جانبی تحت مجوز فورد ارائه می دهد.

این فورد اورست اکنون حدود سه ماه است که SUV در استرالیا به فروش می رسد و شرکت های لوازم جانبی خارج از جاده شروع به اعلام افزونه های سختی برای رقابت با لوازم جانبی ARB تحت حمایت کارخانه کرده اند.

اکنون می تو،د علاقه خود را برای این لوازم جانبی آینده فورد اورست در وب سایت TJM ثبت کنید.

محدوده اورست اکنون از ساعت شروع می شود 53290 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای Ambiente 4×2 Bi-Turbo پنج نفره، و گسترش می یابد 77530 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای پلاتین 4×4 V6.

تورینگ پک اختیاری موجود در مدل‌های Trend 4×4 و Sport 4×4 اکنون دارای ریل‌های سقفی مشکی است و 350 دلار گران‌تر با 2300 دلار است. رنگ پرستیژ در این محدوده نیز 25 دلار گرانتر با 700 دلار است.

اگرچه تنها چند ماه از فروش آن می گذرد، فورد قیمت گذاری جدید و مشخصات اصلاح شده اورست را در ماه اکتبر برای آنچه MY23.5 می نامد اعلام کرد.

تولید MY23.5 فورد اورست در مارس 2023 آغاز خواهد شد. انواع MY22 اورست موجود تا پایان تولید در فوریه سال آینده با قیمت پیش از به‌روزرس، عرضه خواهند شد.

می گوید محدوده اولیه آن شامل میله های ، نر TJM Outback و Venturer، محافظ کامل زیر بدنه و یک غواصی TJM Airtec خواهد بود. لوازم جانبی “بسیاری بیشتر” در تاریخ بعدی در دسترس خواهد بود.

شرکت استرالیایی TJM مجموعه‌ای از لوازم جانبی آتی خود برای شاسی‌بلند اورست را در مجموعه‌ای از تصاویر و ویدیوهای آپلود شده در رسانه‌های اجتماعی قبل از عرضه در سال 2023 به نمایش گذاشته است.