فورد رنجر 2022: روشنایی منطقه کار نمی کند، تعمیر نرم افزار در راه است

مسلم – قطعی فورد رنجرز در حال حاضر به دلیل یک خطای برنامه‌نویسی نرم‌افزار، عملکرد زیبای Zone Lighting خود را ندارند.

رنجر جدید شروع خوبی دارد و با نزدیک به 20000 پیش‌سفارش عرضه می‌شود.

ما با فورد استرالیا تماس گرفته‌ایم تا ببینیم چه تعداد رنجر تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و از کدام محموله‌ها. وقتی داستان در دسترس قرار گرفت، آن را با بی،ه ای به روز می کنیم. این نویسنده عملکرد Zone Lighting را روی یک وسیله نقلیه در هنگام پرتاب آزمایش کرد و همانطور که طراحی شده بود کار کرد.

“به ،وان بخشی از روند عادی قبل از تحویل، نمایندگی های ما در حال انجام تست های جاده ای خودروهای مشتری هستند و با تیم فنی ما برای حل هر گونه نگر، قبل از تحویل به مشتریان کار می کنند.”

Zone Lighting طوری طراحی شده است که از طریق صفحه نمایش لمسی داخل خودرو یا برنامه FordP، کنترل شود. این استاندارد در انواع Wildtrak است، اما گزینه‌ای در ک،‌های 4×4 XLT و Sport به ،وان بخشی از بسته تورینگ 900 دلاری است که کنترل ترمز، دوربین‌های 360 درجه و لامپ‌های گودال را نیز اضافه می‌کند.

تیم‌های ما در حال کار بر روی یک به‌روزرس، نرم‌افزاری هستند که توسط فروشنده اجرا می‌شود، که احتمالاً در ماه‌های آینده در دسترس خواهد بود.»

فورد به فروشندگان خود توصیه کرد: «متاسفانه یک خطای برنامه‌نویسی نرم‌افزار به این م،ی است که در حال حاضر ویژگی Zone Lighting بر روی صفحه SYNC خودرو نمایش داده نمی‌شود و از طریق برنامه FordP، نمی‌توان از آن استفاده کرد.»

  • فورد رنجر 2022: روشنایی منطقه کار نمی کند، تعمیر نرم افزار در راه است

در حالی که فورد استرالیا حدود 10000 دستگاه را برای جولای و آگوست تضمین کرد. این به مشتریان خاصی مشاوره می دهد انتظار می رود 8 تا 9 ماه برای تحویل منتظر بماند که به ویژه بر V6 Wildtraks و Raptors رده بالا تأثیر می گذارد.

  • فورد رنجر 2022: روشنایی منطقه کار نمی کند، تعمیر نرم افزار در راه است
این سیستم به گونه ای طراحی شده است که خودرو را در شب برای بازرسی روشن می کند، یا حتی نور اضافی را در اطراف محل قرار می دهد تا به شما کمک کند، مثلاً یک چادر را برپا کنید.

بیشتر: همه چیز فورد رنجر
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2022-ford-ranger-zone-lighting-not-working-software-fix-comingیک بولتن فروشنده می گوید که فورد رنجرهای منتخب 2022 مجهز به پک تورینگ اختیاری فعلاً اجازه دسترسی به این ویژگی را نمی دهند، اگرچه این شرکت می گوید انتظار دارد طی 6 تا 8 هفته آینده یک به روز رس، نرم افزاری برای رفع مشکل ارائه دهد.

عملکرد Zone Lighting چراغ‌های جلو، لامپ‌های گودالی (آنهایی که از آینه‌های جانبی پایین می‌آیند)، لامپ‌های پلاک شماره و نور جعبه را ،یب می‌کند تا یک منطقه 360 درجه در اطراف ورودی – یا مناطق خاص را روشن کند.

  • فورد رنجر 2022: روشنایی منطقه کار نمی کند، تعمیر نرم افزار در راه است

سخنگوی فورد استرالیا در آن زمان گفت: «ما از تعداد کمی از وسایل نقلیه آگاه هستیم که در زمان‌های خاصی هنگام رانندگی سختی یا ،زش از خود نشان داده‌اند.

در اوا، ژوئیه متوجه شدیم که مشکل دیگری قبلاً آشکار شده است: برخی از مالکان در رسانه های اجتماعی در مورد تجربه ارتعاشات میل عقب در مدل های V6 با سرعت بین 40 تا 80 کیلومتر در ساعت پست کرده اند.