فورد رنجر 2023 برای دستیابی به سیستم قفسه انعطاف پذیر برای بارهای طولانی

مهندس ارشد نیک تیبووان از مهندسی خودروی ویژه فورد استرالیا گفت: «سیستم قفسه انعطاف‌پذیر نحوه استفاده مشتریان از رنجر نسل بعدی خود را بازتعریف می‌کند و نمونه دیگری از ویژگی‌های طراحی مبتکرانه فورد در محصول نسل بعدی است.

انتخاب کنید فورد رنجر 2023 انواع با سیستم قفسه انعطاف پذیر آبی بیضی (FRS) در دسترس خواهند بود.

محدودیت بار استاتیک 250 کیلوگرم است، در حالی که محدودیت بار دینامیکی – چه در جاده و چه در خارج از جاده – 80 کیلوگرم است.

قفسه بار کشویی را می توان توسط یک نفر اداره کرد و در امتداد یک کانال C شکل که در بالای دیواره های وان نصب شده و در یکی از پنج مکان از پیش تعیین شده قفل شده است لغزید.

  • فورد رنجر 2023 برای دستیابی به سیستم قفسه انعطاف پذیر برای بارهای طول،

یک بسته چرخ اختیاری جدید 500 دلاری برای رنجر وایلدتراک وجود دارد که رینگ‌های آلیاژی 20 اینچی را با ،تیک‌های تمام فصول پیچیده می‌کند.

  • فورد رنجر 2023 برای دستیابی به سیستم قفسه انعطاف پذیر برای بارهای طول،

آنها را جمع کن

هر دو را می‌توان به راحتی توسط یک نفر اداره کرد و آزمایش‌های دوام مشابهی با خود رنجر انجام داد.

انواع شاسی کابین XLT همچنین یک گزینه مستقل برای سوئیچ بانک کمکی دریافت می کنند که قیمت آن 250 دلار است.

باز ، قفل آن از یک طرف به طور خودکار آن را از طرف دیگر آزاد می کند و به حلقه اجازه می دهد تا به راحتی در ریل بلغزد.

میله متقاطع پاپ آپ ارتفاع سکوی بارگیری را افزایش می دهد تا با قفسه های سقف تاشو مطابقت داشته باشد، این قفسه ها دارای میله های عرضی هستند که می توانند در دو موقعیت مختلف تنظیم شوند یا زم، که از ریل های سقف استفاده نمی شود، در جای خود قرار گیرند.

بسته به نوع، قیمت تا 1300 دلار افزایش یافته است.

Touring Pack اختیاری که در مدل‌های پیکاپ XLT و اسپورت موجود است، اکنون 395 دلار گران‌تر با قیمت 1295 دلار است و شامل سیستم مدیریت بار و سوئیچ بانک کمکی می‌شود.

فورد می‌گوید FRS را به‌طور گسترده تحت شکنجه آزمایش کرده است و آن را در معرض بسیاری از آزمایش‌های دوام مشابه خود رنجر قرار داده و در عین حال آن را با بارهای شکننده در سطوح مختلف آزمایش کرده است.

پرچمدار رنجر رپتور اکنون یک آپشن جدید 3500 دلاری کرکره برقی و همچنین یک روتختی پ،تیکی دریافت می کند.

این ویژگی از چهار بلبرینگ غلتکی به همراه تثبیت کننده های جمع شونده استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هنگام باز شدن قفل به راحتی حرکت می کند اما در صورت قفل شدن در موقعیت ثابت در جای خود باقی می ماند. سوراخ های تخلیه به این م،ی است که می تو،د آن را با شلنگ تمیز کنید.

این مجموعه که توسط تیمی از مهندسان فورد استرالیا با همکاری JAC Products توسعه یافته است – ثبت اختراعات معلق – می تواند برای حمل همه چیز از چوب گرفته تا تخته موج سواری و دوچرخه استفاده شود.

FRS از یک قفسه بار کشویی و یک قفسه سقف تاشو تشکیل شده است و به صاحبان این امکان را می‌دهد تا اقلامی را به اندازه طول وان و سقف خودرو بارگیری کنند.

بسته اختیاری Wildtrak Premium اکنون 350 دلار گران‌تر با 1850 دلار است، بدون تغییر از نظر مشخصات، و رنگ پرستیژ که 25 دلار بیشتر با 700 دلار است.

همه انواع رنجر XLT و اسپورت اکنون به صورت استاندارد با یک کنتر، ترمز تری، یکپارچه عرضه می شوند، در حالی که انواع شاسی کابین XL مانند بقیه خودروها به صورت استاندارد با دوربین دید عقب عرضه می شوند.

بیشتر: قیمت و مشخصات فورد رنجر 2023
بیشتر: همه چیز فورد رنجر
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-ford-ranger-to-،n-flexible-rack-system-for-long-loads

“ما از مشتریان خود یاد گرفتیم که آنها چیزهایی مانند قایق ر، را در جعبه بار بار می کنند و سپس آنها را قبل از بستن آنها به حلقه ورزشی تکیه می دهند. دنی ترنتین، متخصص برنامه فورد رنجر، می‌گوید: «این کار ناخوشایند بود و به این م،ی بود که جعبه بار را نمی‌توان برای ذخیره هر چیز دیگری که ممکن است مشتری بخواهد با خود حمل کند، استفاده کرد.

  • فورد رنجر 2023 برای دستیابی به سیستم قفسه انعطاف پذیر برای بارهای طول،

فورد تایید نکرده است که کدام رنجرز FRS یا قیمت آن را عرضه خواهد کرد.

  • فورد رنجر 2023 برای دستیابی به سیستم قفسه انعطاف پذیر برای بارهای طول،

ما همچنین از ناامیدی آنها در مورد حمل وسایل با طول بیشتر مطلع شدیم. با محدودیت بار دینامیکی 80 کیلوگرمی، سیستم قفسه انعطاف پذیر این ناامیدی ها را از بین می برد.

فورد می‌گوید زم، که با ،یفی پوشانده شد، مهندسانش بیش از 3500 بار قفسه بار کشویی را چرخاندند تا تقریباً 10 سال استفاده را تکرار کنند.

  • فورد رنجر 2023 برای دستیابی به سیستم قفسه انعطاف پذیر برای بارهای طول،

فورد نیاز به چنین گزینه ای را پس از انجام کلینیک های مشتریان با صاحبان ute شناسایی کرد.

آقای Tribhuvan گفت: «ما سیستم را با گرد و غبار، خاک قرمز، نمک و آب آزمایش کردیم تا از نوعی شن و ،یفی که صاحبان دنیای واقعی با آن مواجه می شوند، تکرار کنیم.

در اوایل این ماه، فورد قیمت و مشخصات خط تولید رنجر 2023 را منتشر کرد.