فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد

یک پرچمدار جدید Dark Horse نیز با نسخه ای با ،وجی بالاتر از Coyote V8 به محدوده محلی خواهد پیوست.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد
  ، سیاه

مدل‌های پریمیوم و بالاتر دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 13.2 اینچی و یک دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی در یک محفظه تکی هستند، در حالی که مدل‌های پایه دارای نمایشگرهای مستقل هستند. صفحه نمایش لمسی جدیدترین سیستم عامل Sync 4 فورد را اجرا می کند.

«به دلیل علاقه زیاد به موستانگ فعلی، بانک سفارش ما اکنون در ظرفیت است. بنابراین، متأسفیم که به مشتریان اطلاع دهیم که دیگر هیچ سفارش جدیدی برای موستانگ فعلی دریافت نمی کنیم.

این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که همچنان در تلاش است تا یک بانک سفارش را تسویه کند و زمان بازگشایی مجدد سفارشات را تأیید نکرد.

موستانگ 2022 به روز شده در سه ماهه دوم سال جاری وارد بازار شد و رنگ های جدید، قفل استاندارد لاین و بسته ظاهری ویژه کالیفرنیا را برای GT به ارمغان آورد.

موستانگ توسط نسخه‌ای از پلتفرم نسل ششم ساخته شده است که فورد می‌گوید بهترین گزینه برای این خودرو است.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد
  EcoBoost

علیرغم مشکلات اخیر در زنجیره تامین، موستانگ همچنان پرفروش‌ترین خودروی اسپورت استرالیا باقی مانده است، موقعیتی که از سال 2016 هر سال از آن برخوردار بوده است.

فورد همچنین یک تم الهام گرفته از دهه 1980 را برای مجموعه ابزار دیجیتال ایجاد کرده است که سازهای موستانگ طول، مدت 1979-1993 را که بر پلتفرم فا، سوار شده بود، شبیه سازی می کند. اعداد حتی در شب به سبک واقعی فورد دهه 1980 سبز می درخشند.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد

مدل های چهار چرخ متحرک و هیب، شایعه شده هنوز به نتیجه نرسیده اند.

فورد می گوید حداقل 373 کیلووات از Dark Horse را هدف قرار داده است. مدل های ،وجی GT و ماخ 1 به ترتیب 339 کیلووات و 345 کیلووات تولید می کنند.

موستانگ آ،ین بار در ژوئن برای سفارش‌های جدید باز شد و فورد استرالیا در وب‌سایت خود اعلامیه‌ای مبنی بر اینکه خودروهای سفارش‌داده‌شده تا سال 2023 وارد نمی‌شوند، منتشر کرد.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد
  موستانگ GT ویژه کالیفرنیا

فورد می‌گوید یک قفسه فرمان جدید و نسبت فرمان سریع‌تر وجود دارد، در حالی که دارای نسل جدیدی از تج،ات ایمنی از جمله کروز کنترل تطبیقی ​​(با توقف/برو در مدل‌های خودکار)، مرکز خط، کمک فرمان فراری و کمک ترمز مع، است.

در مورد موستانگ کاملاً جدید که از اوا، سال 2023 وارد استرالیا می شود، با فروشنده خود صحبت کنید.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد

کنترل‌های آب و هوای فیزیکی از بین رفته‌اند و میان‌برهایی در پایه صفحه‌نمایش لمسی مرکزی جایگزین شده‌اند. یک ردیف سوئیچ فیزیکی، از جمله چراغ‌های خطر وجود دارد، در حالی که در زیر آنها در نهایت یک قفسه ذخیره‌سازی وجود دارد که شامل یک پد شارژ بی‌سیم نیز می‌شود.

نسل ششم جدید را دوست دارید فورد موستانگ? مگر اینکه قبلاً یکی از آن ها را سفارش داده باشید، باید به بخش ماشین دست دوم بروید.

یک 10 سرعته اتوماتیک با هر دو موتور موجود است، با این حال 6 سرعته دستی اکنون منحصر به V8 است.

تا پایان سپتامبر، فورد 1457 فروش را به ثبت رساند و موستانگ را بالاتر از سوبارو BRZ تازه طراحی شده (فروش 810) و ب ام و سری 4 (فروش 770) قرار داد.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد

،وجی ها هنوز فاش نشده اند، اما فورد قول داده است که آنها قدرت بیشتر، راندمان بیشتر و سرعت های سرعت 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته Dark Horse می‌توان به دیفرانسیل لغزش محدود Torsen، ترمزهای برمبو، میله نوس، بزرگ‌تر در عقب، به‌علاوه دمپرهای جلوی جدید و برج بند جدی‌تر اشاره کرد.

فورد استرالیا سفارشات مدل ،وجی را قبل از معرفی نسل هفتم اخیراً معرفی شده در اوا، سال 2023 بسته است.

معماری تعلیق انتقالی وجود دارد، اگرچه برخی به روز رس، ها در اینجا وجود دارد، از جمله بازوهای کنترل پایین آلومینیومی جدید و اتصالات عقب جدید. سیستم میرایی تطبیقی ​​Magneride اختیاری است.

در حالی که تغییرات بیرونی تکاملی هستند، داخلی به طور چشمگیری تغییر کرده است.

 • فورد موستانگ: سفارشات مدل فعلی بسته شد

مدل جدید نسل هفتم به ارائه موتورهای توربوشارژ 2.3 لیتری اکوبوست چهار سیلندر و 5.0 لیتری تنفس طبیعی کویوت V8 ادامه خواهد داد، اگرچه فورد می گوید اینها نسخه های جدید نسل چهارم هستند.

بیشتر: همه چیز فورد موستانگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ford-mustang-orders-for-current-model-closed

«اولویت اول انجام سفارش مشتری، است که سپرده های خود را نزد نمایندگی ها واریز کرده اند. اندرو بیرکیک، رئیس فورد استرالیا گفت: ما فکر می کنیم که این رویکرد محتاطانه و رویکرد درستی است. CarExpert به هنگام.