فورد موستانگ 2024 پیش از رونمایی در سپتامبر منتشر شد

فورد همچنین اخیرا یک نمونه اولیه استتار شده از نسل هفتم موستانگ را در بین هر شش مدل قبلی خود به نمایش گذاشته است.

  • فورد موستانگ 2024 پیش از رونمایی در سپتامبر منتشر شد

گزارش شده است که روی یک نسخه هیب، کار می شود تا بعداً عرضه شود، اگرچه دقیقاً چه شکلی خواهد بود (و چه زم، وارد خواهد شد) مشخص نیست.

“به این ترتیب، ما هرگونه سفارش جدید برای موستانگ را تا زم، که بتو،م از طریق بانک سفارش مشتری موجود دریافت کنیم، متوقف می کنیم.

فورد موستانگ 2024 در 14 سپتامبر در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی در رویدادی به نام The Stampede در هارت پلازا در دیترویت، میشیگان رونمایی خواهد شد.

ما قبلاً تصاویر بیرونی لو رفته از موستانگ جدید را دیده‌ایم که شامل ،مت جلویی بازطراحی شده است.

«چالش‌های پیش روی صنعت سیال هستند و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا سفارشات فعلی مشتریان در موستانگ را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهیم.

این جدیدترین تیزر ویدیویی که در رسانه های اجتماعی آبی بیضی آپلود شده است با ،وان “آماده شدن برای احساس ،” است. نشان موستانگ با موتور V8 روده ای که در پس زمینه می چرخد ​​را نشان می دهد.

موستانگ دیفرانسیل عقب جدید در ظاهر نسل هفتم خود با موتور احتراق داخلی باقی خواهد ماند. موتورهای 2.3 لیتری EcoBoost توربو چهار و 5.0 لیتری V8 تنفس طبیعی موجود احتمالاً عرضه خواهند شد.

درست در انتهای ویدیوی تیزر می‌تو،د صدای بلند شدن موستانگ جدید را با صدای جیغ ،تیک‌ها و ،‌های اگزوز هنگام تعویض دنده دوم بشنوید.

“ما درک می کنیم که این ناامید کننده است و ما در اسرع وقت برای سفارشات باز خواهیم شد.”

فورد از نظر فنی در حال حاضر یک خودروی تمام الکتریکی با نشان موستانگ را در قالب موستانگ Mach-E SUV ارائه کرده است که از نظر مک،کی با خودروی اسپرت موستانگ ارتباطی ندارد.

شاسی بلند فورد موستانگ Mach-E در نهایت به Down Under سفر خواهد کرد و قرار است یکی از پنج فورد برقی باشد که تا سال 2024 به بازار عرضه می شود.

بیشتر: همه چیز فورد موستانگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-ford-mustang-teased-ahead-of-september-reveal-2

فورد همچنین در هنگام بحث در مورد برنامه های تولید سال 2023 آن را “موستنگ کوپه” نامید که ج، زم، مربوط به هر عرضه کانورتیبل را زیر سوال می برد.

  • فورد موستانگ 2024 پیش از رونمایی در سپتامبر منتشر شد

از نظر رقبای نسل آینده موستانگ S650، دوج چلنجر در سال 2024 با یک خودروی الکتریکی جایگزین می شود که توسط چارجر دیتونا SRT کانسپت پیش نمایش شده است. شورلت همچنین در سال 2024 به تولید کامارو پایان می دهد.

  • فورد موستانگ 2024 پیش از رونمایی در سپتامبر منتشر شد
    موستانگ Mach-E

فورد قبلاً گفته است که مجدداً موستانگ جدید را در کارخانه مونتاژ فلت راک خود در میشیگان، مشروط به مجموعه ای از ارتقاء کارخانه چند میلیارد دلاری تولید خواهد کرد.

طبق گزارش ها، S650 دارای چرخه عمر هشت ساله خواهد بود که تقریباً مشابه دو نسل قبلی موستانگ است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، نسل بعدی موستانگ گزینه موتور V8 و گیرب، شش سرعته دستی را حفظ خواهد کرد.

فورد به‌طور موقت سفارش‌های نسل فعلی موستانگ را در استرالیا بسته است زیرا تلاش می‌کند تا تعداد سفارش‌های موجود را انجام دهد.

این نقطه اوج رویدادی به نام The Drive Home خواهد بود که در تاریخ 6 سپتامبر در LeMay – موزه اتومبیل آمریکا در تاکوما، واشنگتن آغاز می شود.

انتظار می‌رود نسل هفتم فورد موستانگ با کد S650 در نیمه اول سال 2023 وارد تولید شود. اگر این موضوع درست باشد، ممکن است اوا، سال 2023 به استرالیا بیاید.

فورد در حال حاضر از صاحبان موستانگ دعوت می کند تا در سفر جاده ای سالانه شرکت کنند، که در آن گله های موستانگ از 9 ایالت عبور می کنند و سپس در مقر جه، فورد در دیربورن، میشیگان جمع می شوند و آ،ین مرحله را با هم به The Stampede در مرکز شهر دیترویت می برند.

در اطلاعیه ای در وب سایت فورد استرالیا آمده است: «کمبود جه، تراشه های نیمه هادی و چالش های زنجیره تامین برای کالاهای مختلف همچنان بر تولید خودرو برای همه خودروسازان تأثیر می گذارد.

  • فورد موستانگ 2024 پیش از رونمایی در سپتامبر منتشر شد
    موستانگ فعلی

آب کم عمق نگاهی کوتاه دیگر به نسل هفتم آینده خود ارائه کرده است موستانگ، قبل از رونمایی آن در 14 سپتامبر.