فورد پوما ST Powershift موتور کوچکتر، قدرت کمتر، اما راحتی بیشتری دارد

گفته می‌شود که پوما ST Power،ft با آرام‌تر حرکت می‌کند و طبق استاندارد WLTP 6.3 لیتر در 100 کیلومتر مصرف می‌کند. این بهتر از رقم 6.6 تا 6.8 لیتر در 100 کیلومتر است که برای دفترچه راهنمای ST ذکر شده است. توقف سوخت باید تقریباً در همان فرکانس باشد، زیرا ST Power،ft دارای م،ن بنزین کمی کوچکتر (42 لیتر) در مقایسه با ST دستی (45 لیتر) است.

سایر ویژگی‌های حمل شده از ST دستی عبارتند از فنرهای بردار نیرو، دمپرهای واکنشی فرکانس ،وله هیتاچی، قفسه فرمان 25 درصد سریع‌تر، بردار گشتاور، رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی و میله‌های ضد غلت در دو انتها – 24 میلی‌متر در جلو و 28 میلی متر در عقب.

برای مسابقات اتومبی،، با چراغ قرمز، ST Power،ft جدید نسبت به نسخه دستی ST 0.7 ث،ه کندتر از قرن گذشته است. حدا،ر سرعت نیز در 210 کیلومتر در ساعت کمتر است، در مقایسه با 220 کیلومتر در ساعت در دستی شش سرعته.

فورد پوما ST پاورشیفت جدید که یک شبه در اروپا رونمایی شد، یک موتور 1.0 لیتری توربو را با گیرب، اتوماتیک هفت سرعته دوکلاچه جفت می کند و مکمل پوما ST موجود است که دارای یک توربو 1.5 لیتری است و منحصراً با گیرب، شش سرعته دستی عرضه می شود. .

  • فورد پوما ST Power،ft موتور کوچکتر، قدرت کمتر، اما راحتی بیشتری دارد

به لطف گیرب، دوکلاچه و سیستم هیب، ملایم، موتور 1.0 لیتری ST Power،ft (1394 کیلوگرم) 36 کیلوگرم سنگین تر از ST دستی است.

  • فورد پوما ST Power،ft موتور کوچکتر، قدرت کمتر، اما راحتی بیشتری دارد

شش رنگ رنگ موجود است که اکنون شامل یک رنگ آبی جدید Azura است که مختص مدل‌های ST است.

  • فورد پوما ST Power،ft موتور کوچکتر، قدرت کمتر، اما راحتی بیشتری دارد

Puma ST Power،ft مجهز به گیرب، هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه که چرخ های جلو را به حرکت در می آورد، می تواند شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 7.4 ث،ه طی کند.

ویژگی های موجود عبارتند از صفحه نمایش لمسی 8.0 اینچی با سیستم اطلاعات سرگرمی Sync 3 که از Apple CarPlay و Android Auto پشتیب، می کند، صفحه نمایش ابزار دقیق 12.0 اینچی، شیفترهای پدال، شیشه جلوی گرم شونده، تودوزی چرم مصنوعی Sensico، شارژ بی سیم تلفن هوشمند، سقف شیشه ای پانوراما قابل باز شدن، عقربه ها -درب عقب رایگان و سیستم صوتی Bang & Olufsen.

رتبه در 125 کیلو وات در 5750 دور در دقیقه و 248 نیوتن متر در 3000 دور در دقیقه، به طور قابل توجهی درخشنده تر از نوع موتور 92 کیلووات/170 نیوتن متر است که در Pumas به استرالیا یافت می شود.

زیر کاپوت ST Power،ft یک نسخه هیب، ملایم 48 ولتی از موتور 1.0 لیتری سه سیلندر توربوشارژ Ecoboost قرار دارد که در سایر خودروهای فورد استفاده می شود.

ما نمی د،م که آیا فورد قصد دارد پوما ST Power،ft را به استرالیا برساند یا خیر. در حال حاضر، مجموعه محلی پوما در سه تریم (استاندارد، ST-Line، و ST-Line V)، همه با دیفرانسیل جلو و 1.0 لیتری توربو 92 کیلووات/170 نیوتن متر در دسترس است.

اکنون یک وجود دارد فورد پوما ST نوع برای ،یدار، که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند دنده‌های خود را عوض کنند.

بیشتر: همه چیز فورد پوما
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ford-puma-st-power،ft-has-smaller-engine-less-power-but-more-convenience

گفته می شود، قدرت و گشتاور کمتری نسبت به Puma ST دستی دارد که دارای یک توربو 1.5 لیتری سه سیلندر با قدرت 147 کیلووات در 6000 دور در دقیقه و گشتاور 320 نیوتن متر بین 2500 تا 3500 دور در دقیقه است.

  • فورد پوما ST Power،ft موتور کوچکتر، قدرت کمتر، اما راحتی بیشتری دارد

مانند ST دستی، ST Power،ft دارای یک دریچه اگزوز فعال برای بهبود عملکرد و ویژگی های صوتی موتور است.

همچنین سپرهای مخصوص ST با جلوپنجره های بهینه شده و دیفیوزر عقب نیز وجود دارد. جلوپنجره، درپوش آینه‌های بال و بال‌های بزرگ عقب به رنگ مشکی براق ساخته شده‌اند.

در بخش ایمنی ST Power،ft را می توان با ترمز اضطراری خودکار با تشخیص ترافیک متقاطع، کروز کنترل تطبیقی، هشدار حفظ خطوط، نظارت بر نقاط کور و تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی استفاده کرد.