فورد F-150 تحت آزمایش RHD قرار می گیرد و هزاران استرالیایی در صف قرار می گیرند

در همان دوره، شورولت رقیب – که توسط خودروهای ویژه جنرال موتورز (GMSV) فروخته شد و در یکی دیگر از تأسیسات تازه افتتاح شده Walkinshaw در ملبورن تبدیل شد – 2045 سیلورادو را تحویل داد.

باب گراکزیک، رئیس رام اینترنشنال، که اخیراً برای دیدن تأسیسات تولیدی توسعه یافته از ملبورن بازدید کرد، گفت که تقاضا “کاملاً فراتر از انتظارات ما بوده است”.

هنگامی که F-150 به نمایشگاه های استرالیا وارد می شود، مشتریان می توانند مطمئن باشند که از همان برنامه دوام محلی مانند نسل بعدی رنجر و اورست استفاده شده است، که البته، همان برنامه ای است که F-150 فرمان چپ در ایالات متحده انجام داده است. دیو برن، مهندس ارشد برنامه عملکرد و سفارشی سازی فورد استرالیا گفت.

نسخه ای از پیکاپ F-150 که از سمت چپ به سمت راست ساخته شده است، باید تا اواسط سال 2023 در نمایشگاه های محلی فورد عرضه شود، در این مرحله آن را به خودروهای مهندسی شده محلی (به سمت راست فرمان) تبدیل خواهد کرد. رم 1500 و شورولت سیلورادو 1500.

GMSV پس از دو سال 5000 تبدیل شورلت سیلورادو فرمان راست را برای ،یداران استرالیایی و نیوزلندی به ثبت رسانده است – و انتظار دارد با افزایش تقاضا برای پیکاپ های آمریکایی “افزایش قابل توجهی” در توان تولید در آینده افزایش یابد.

با توجه به موفقیت Ram و Chevy و برنامه های بزرگ فورد، سایر رقبا در حال جهش هستند. تویوتا استرالیا برنامه ای برای فروش توندراهای مهندسی شده محلی در آینده نزدیک در اینجا دارد که نقطه تفاوت آنها موتور هیب، است.

فورد در مورد این واقعیت که فروش قوی Silverado و Ram پشت تصمیمش برای بازگرداندن سری F به استرالیا پس از تقریباً دو دهه است، چیزی نمی گوید. فروش پیکاپ‌های بزرگ آمریکایی از سال 2018 افزایش یافته است و بیضی آبی نمی‌خواهد این اکشن را از دست بدهد.

فورد استرالیا یک عملیات تحقیق و توسعه بزرگ در استرالیا دارد که بر پروژه های جه، رنجر و اورست نظارت می کند. میدان آزمایش یو یانگ در غرب ویکتوریا، نزدیک شهر جیلونگ است.

رقبا

Ram Trucks استرالیا یک ماه رکورد شکنی دیگر را در نوامبر ثبت کرد – هم از نظر بازسازی محلی فرمان راست و هم فروش ،ده فروشی.

فورد استرالیا می گوید آن را قرار داده است F-150 از طریق سرعت بیش از 135000 کیلومتر آزمایش دوام عذاب آور در اینجا، پیش از راه اندازی محلی کامیون بازسازی شده در سال 2023.

این دکل بزرگ همچنین صدها بار در مسیر دوام Silver Creek Road فورد رانده شده است، در حالی که تعداد بیشتری از «تنبیه‌کننده‌ترین جاده‌های جهان» در آزمایشگاه فورد استرالیا در You Yangs Proving Ground تکرار شده‌اند – با خط محرکه F-150، فرمان، چرخ ها و سیستم تعلیق بر روی یک دکل کینماتیک و سازگاری تنبیه شده است.

F-150 توسط RMA Automotive در کارخانه ای در Mickleham، ویکتوریا به صورت دست راست ساخته خواهد شد. این خودرو دارای گارانتی پنج ساله و نامحدود کیلومتر خواهد بود و از طریق شبکه نمایندگی فورد استرالیا فروخته و سرویس خواهد شد.

بیشتر: فورد F-150 رسما وارد استرالیا می شود
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ford-f-150-undergoes-rhd-testing-t،usands-of-aussies-lining-up

از سال تا به امروز، کامیون‌های Ram 5520 دستگاه خودرو فروخته‌اند (افزایش 54.3 درصدی) که آن را در مسیر ،وف ، 6000 دستگاه برای سال قرار داده است. این آمار YTD آن را جلوتر از شرکت هایی مانند هینو و لندرور قرار می دهد، در حالی که نتیجه نوامبر آن را از جیپ، یک برند دیگر استلانتیس، بالاتر می برد.

 • فورد F-150 تحت آزمایش RHD قرار می گیرد و هزاران استرالیایی در صف قرار می گیرند
  تسهیلات تبدیل Ram Trucks استرالیا

تأسیسات تولید ملبورن که به تازگی توسعه یافته است – توسط Walkinshaw اداره می شود – که وظیفه مهندسی مجدد Rams به سمت راست را دارد، 900 پیکاپ این برند را در نوامبر تولید کرد.

پروژه مهندسی مجدد محلی تاندراها به سمت راست فرمان (آنها فقط در کارخانه آمریکایی با فرمان چپ ساخته می شوند) اولین پروژه تویوتا در جهان است و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، به بخش محلی این شرکت کمک می کند. برای نشستن بالای HiLux و LandCruiser 300 Series.

فورد به وضوح از گزینه های F-150 Hybrid، Raptor، V8 و Lightning الکتریکی آگاه است. این شرکت احتمال آوردن آنها به استرالیا را رد نکرده است، اما تنها زم، که فرآیند تولید مجدد ایجاد شود و تقاضا برای EcoBoost ثابت شود.

 • فورد F-150 تحت آزمایش RHD قرار می گیرد و هزاران استرالیایی در صف قرار می گیرند
  شور سیلورادو
 • فورد F-150 تحت آزمایش RHD قرار می گیرد و هزاران استرالیایی در صف قرار می گیرند
  تویوتا توندرا
 • فورد F-150 تحت آزمایش RHD قرار می گیرد و هزاران استرالیایی در صف قرار می گیرند
  رام 1500

ما F-150 فرمان راست را تحت شکنجه آزمایش، تنظیم و دوباره کار کرده ایم تا مشتریان استرالیایی بدانند که تجربه کامل F-150 کارخانه را دارند. ما همه چیز را انجام می دهیم تا مطمئن شویم که کامیون درست در خانه اینجا در استرالیا خواهد بود.”

پایگاه Aussie برند Blue Oval می گوید که نسخه های آزمایشی F-150 اکنون با دمای بین -40 تا +50 درجه سانتیگراد، یدک کشی تری،، گل و لای، شن و ماسه بسیار ریز، عبور از آب و تست های خوردگی مواجه شده اند.

زمینه

از زم، که برنامه‌هایی برای آوردن F-150 به استرالیا در ماه مه امسال اعلام شد، فورد می‌گوید که با بیش از 8000 ابراز علاقه مواجه شده است و «هزاران» سفارش‌های احتمالی را از طریق نمایندگی‌ها دریافت کرده است – علیرغم اینکه قیمت‌ها مخفی مانده است.

پرفروش‌ترین خودروی ایالات متحده در استرالیا در سطوح مشخصات XLT و Lariat با استفاده از یک توربوشارژر 3.5 لیتری EcoBoost V6 (،وجی‌های ایالات متحده 294 کیلووات و گشتاور 680 نیوتن‌متر) با یک خودروی 10 سرعته، در بدنه شاسی‌های کوتاه و بلند عرضه خواهد شد. سبک ها