فورس رندر وانت گورکا

اما برای نشان دادن به درستی در این بخش خاص، Force آن را با گزینه‌هایی بمباران می‌کند. شما یک SUV 3 در با طرح 4 نفره، یا یک SUV 5 در با طرح 6 نفره، یک SUV 5 در با طرح 9 نفره، یا یک SUV پسر دراز 5 در با طرح بندی 13 نفره می خواهید. چیدمان صندلی؟ Force در آینده نزدیک پشت شما خواهد بود.

وانت فورس موتورز گورکا

Force Motors به ​​سختی می تواند در بخش PV علامت گذاری کند، احتمالاً به این دلیل که آنها یک تولید کننده اصلی خودرو نیستند. آنها به ساخت اتوبوس، ون، جابجایی افراد شهرت دارند و همچنین یک وانت تجاری تک کابین دارند. از آنجایی که هدف قرار دادن مخاطبان جریان اصلی دشوار است، به نظر می رسد استراتژی فورس موتورز یک بازار خاص را هدف قرار می دهد.

البته، فورس بخش سبک زندگی آفرود را هدف قرار داده و SUV گورکا را در هند عرضه کرده است. اما با ش،ت حزب فورس موتورز، ماهیندرا Thar کاملاً جدید را قبل از گورکا روانه بازار کرد و به ،وان یک محصول برتر، این بازار خاص را کاملاً مجذوب خود کرد. برای تاکید بر عملی بودن، فورس می خواهد گورکای 5 دری را قبل از ثار و جیمنی 5 دری راه اندازی کند.

6X6 دارای 6 چرخ بود و بسیار بزرگتر از Trax Cruiser بود. بنابراین، از نظر ابعاد، پیکاپ مبتنی بر Trax Cruiser نزدیک به G ک، Landaulet خواهد بود. برای فورس موتورز سخت نیست که از Trax Cruiser یک وانت بسازد، زیرا بر اساس یک چارچوب نردب، ساخته شده است و فورس در حال حاضر تخت‌های تخت برای پیکاپ تجاری تک کابین Kargo King خود ساخته است.

هک آره اجازه نده ،ی چیز دیگری به شما بگوید. وانت بارها متنوع ترین نوع وسیله نقلیه در جهان هستند. با من دعوا نکن هند تاتا زنون XT زیبا را داشت که قهرمان مسابقات رالی کراس کانتری در ماه می 2021 در آمریکای ج،ی برگزار شد. اما ا،ر ،یداران خودرو در هند حتی نمی دانند زنون چیست. برخی احتمالاً فکر می کنند که من هنگام ذکر Nexon، که پرفروش ترین SUV است، اشتباه تایپی کردم.

فقط پر ، افراد بیشتر در یک وسیله نقلیه یک وسیله نقلیه سبک زندگی نیست. بنابراین، چه وسیله نقلیه دیگری بیشتر از یک وانت بار، بخش سبک زندگی را تعریف می کند؟ در این منظر، اگر به گورکای ۱۳ نفره اخیراً بر اساس Trax Cruiser نگاه کنیم و ردیف سوم را برای قرار دادن یک تخت مسطح برداریم، یک وانت پیکاپ مرسدس بنز G ک، 6X6 با الهام از Force Gurkha در دست داریم.

وانت فورس گورکا 2023
وانت فورس گورکا 2023

سخت افزار آفرود قبلاً برای گورکاهای 13 نفره توسعه یافته است و همه آنها را می توان به راحتی با این پیکاپ جدید همراه کرد. آنچه ما اساساً می گوییم این است که فورس موتورز در حال حاضر تمام اجزای مورد نیاز برای ساخت یک پیکاپ گورکا را دارد و هزینه های توسعه و زمان را کاهش می دهد. رندر تصاویر در این پست توسط فورس موتورز سفارش داده نشده است. اینها به صورت دیجیتالی توسط Pratyush Rout ایجاد شده اند.

آیا وانت بارها قابل اجرا هستند؟

فورس موتورز یک تولید کننده ون و اتوبوس معروف در هند است – آنها همچنین موتورها، پیشرانه ها و محورها را برای مرسدس بنز و بی ام و می سازند.

وانت فورس گورکا 2023
وانت فورس گورکا 2023 – رندر

وانت فورس گورکا همان موتور 2.6 لیتری مشتق از مرسدس بنز را به همراه سیستم 4X4 و قفل مک،کی دیفرانسیل جلو و عقب خواهد داشت. اگر فورس پیکاپ گورکا را به واقعیت تبدیل کند، زندگی جدیدی به این سبک زندگی آفرود می‌آورد. زیرا یک پیکاپ مبتنی بر گورکا 13 نفره بسیار بهتر از خود SUV به نظر می رسد. آنقدر که خودم یکی می،م (البته اگر رئیسم حقوقم را افزایش دهد).


منبع: https://www.rushlane.com/force-gurkha-pickup-truck-render-based-on-13-seater-version-12445882.html

چرا وانت بار در هند چیزی نیست؟ به خاطر ماست. وقتی واقعاً در حال فروش بودند آنها را ن،یدیم. ما Bolero Camper Gold، Scorpio Getaway و Xenon XT بسیار برتر را با قیمتی در حدود روپیه داشتیم. 8-11 میلیون اما در عوض، ما Marutis و Hyundais را به دلیل نگرش “kitna deti hai” انتخاب کردیم. اکنون ما V-Cross و Hilux را داریم که قیمت بسیار بالایی دارند. شاید تا الان متوجه شده باشید که من عاشق وانت بارها هستم.