فورس گورکا 5 در، SUV 7 سرنشین به طور کامل لو رفت


گورکا 5 در به همان موتور 2596 سی سی FM CR مجهز می شود که 90 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور به همراه سیستم 5 سرعته MT و 4X4 دارد.

SUV 5 دری 7 نفره فورس گورکا 2023
SUV 5 دری 7 نفره فورس گورکا 2023

در حال حاضر، فورس موتورز گورکای 3 در را در کارنامه خود ارائه می دهد که به طور مستقیم رقیب ماهیندرا تار است. به نظر می رسد Force Gurkha 5 در برای جذابیت خود برای طیف گسترده تری از مخاطبان، پرچمدار جدید این شرکت باشد. راه اندازی نزدیک است و شرکت آموزش کارکنان نمایندگی را نیز آغاز کرده است.

5-Dor Force Gurkha مطمئناً محتوای بسیار و کاربردی زیادی نسبت به یک Thar 3 در دارد. همانطور که در گورکای 3 در دیده می شود، فورس موتورز از نظر ظرافت کوتاهی می کند. برای شروع، فضای داخلی آن مشابه Trax Cruiser است که یک جابجایی تجاری تجاری است. به ویدیوی چارو گوخاله در زیر نگاه کنید.

5-درب نیروی گورکا به زودی راه اندازی می شود

مهم نیست که موتور آن چقدر توانایی دارد، این همان موتور 2.6 لیتری مرسدس بنز است که هر وسیله نقلیه تجاری دیگری در مجموعه فورس موتورز را نیز تامین می کند. اگر نسل بعدی گورکا وجود داشته باشد، اینجاست که فورس موتورز باید بر ظرافت و تمایز از CV های خود تاکید کند. با نگاهی به این ناهنجاری خیره کننده، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد.

برای شروع، فورس گورکا 5 در با طراحی الهام گرفته از ک، G ارائه می شود که چشم های زیادی را به خود جلب می کند. به دلیل ارتفاع زیاد، حضور جاده ای گسترده ای دارد. ممکن است به دلیل وجود دیفرانسیل‌های قفل‌شونده مک،کی در جلو و عقب، نسبت به Thar در خارج از جاده‌ها برتری کمی داشته باشد. گورکا با انبوهی از لوازم جانبی ارائه می شود که می توان آنها را در نمایندگی نصب کرد.

فضای داخلی جاسوسی

ع،‌های جاسوسی جدید گزارش‌شده همان طرح‌بندی 3-Door’s را نشان می‌دهد. تغییرات شامل دکمه های شیشه برقی برای شیشه های عقب است که اکنون روی درهای عقب قرار دارد. کنترل های پنجره درب جلو هنوز در کنسول مرکزی است. دریچه های AC عقب که با Cruiser MUV 13 نفره ارائه می شوند، در فورس گورکا 5 در وجود ندارند.

5-در فورس گورکا احتمالاً با طرح 6 نفره با صندلی های کاپیتان در هر دو ردیف 2 و 3، چیدمان 7 نفره با نیمکت در ردیف دوم و صندلی های کاپیتان در ردیف 3 (همانطور که در ویدیو بالا مشاهده می شود) ارائه می شود. در نهایت یک 9 نفره با صندلی های پرش در ردیف سوم.

همه این تغییرات جاسوسی شده اند و احتمالا راه اندازی می شوند. اگر این چیدمان‌های صندلی مورد توجه شما نیست، نگران نباشید. یک گورکه غول پیکر با ظرفیت 13 صندلی نیز در حال ساخت است. فورس موتورز چرخ های فولادی را برای تریم های پایین تر و آلیاژهای 18 اینچی را برای تریم های بالا ارائه می دهد. بعید است که انواع پایه تج،ات 4X4 را برای تعیین قیمت تهاجمی دریافت کنند.

SUV 5 دری 7 نفره فورس گورکا 2023
SUV 5 دری 7 نفره فورس گورکا 2023

در حال حاضر، گورکای 3 درب 300 روپیه هزینه دارد. 14.75 میلیون قیمت گورکای 5 در با مشخصات پایین تر ممکن است در همان نزدیکی گورکای 3 در یا حتی پایین تر باشد. گورکا 5 در با مشخصات بالا ممکن است قیمتی معادل روپیه داشته باشد. 15.5 تا 16 لک (همه قیمت ها بدون ش). این رقیب ماهیندرا ثار 5 در و سوزوکی جیمنی 5 در ماروتی است.


منبع: https://www.rushlane.com/new-force-gurkha-5-door-7-seater-suv-fully-leaked-walkaround-12451923.html