فولکس واگن استرالیا خواهان خودروهای الکتریکی Scout است، اما RHD هنوز اعلام نشده است

ریویان در حال حاضر شاسی بلندهای R1S و پیکاپ R1T را دارد، جیپ پیش‌نمایش Recon آینده‌اش را در اواسط دهه جاری میلادی ارائه کرده است، و مرسدس بنز یک ک، G الکتریکی در دست توسعه دارد.

پیشاهنگ آمریکایی متمرکز است، فقط در این مرحله فرمان چپ است. رایان دیویس، مدیر خودروهای تجاری فول، واگن در استرالیا، گفت: اگر آنها تصمیم بگیرند که می خواهند یک نوع فرمان راست بسازند، من تضمین می کنم که مستقیماً در هواپیما خواهم بود تا پرونده استرالیا را بررسی کنم.

بیشتر: پلاک های فراموش شده: پیشاهنگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-australia-wants-scout-evs-but-rhd-plans-yet-to-be-announced

این خودرو که در ایالت ایندیانا ایالات متحده تولید شد، با طیف وسیعی از سبک‌های بدنه سخت و نرم در دسترس بود و دارای گزینه پیکاپ بود.

فول، واگن استرالیا می خواهد یک Jamboree برای آن پرتاب کند دیده ب، نام تجاری، دست خود را برای طیف ناهموار الکتریکی و شاسی بلندهای شاسی بلند بالا می کشد.

در چین، BYD در حال تاسیس یک نام تجاری برتر به نام Yang، با آزمایش جاسوسی SUV جعبه‌ای است. چری همچنین در حال معرفی Jetour T-1 است که شباهت زیادی به لندروور دیفندر دارد.

“این یک محصول بسیار هیجان انگیز است. من فکر می کنم دامنه زیادی وجود دارد [for Scout].

من هیچ بینش یا اطلاعات دیگری در مورد آن ندارم [Scout models] اما از آن‌چه که می‌بینیم، آن‌ها اینجا در استرالیا کاربرد خوبی خواهند داشت و اگر تصمیم بگیرند به سمت راست بروند، فکر می‌کنم گروه فول،‌واگن استرالیا فوق‌العاده علاقه‌مند خواهد بود.»

  • فول، واگن استرالیا خواهان خودروهای الکتریکی Scout است، اما RHD هنوز اعلام نشده است

با نگاهی گسترده تر به وانت های برقی، به زودی تعداد زیادی گزینه در بازار آمریکای شمالی وجود خواهد داشت. ریوین R1T و فورد F-150 لایتنینگ در سال های آینده به شورولت سیلورادو EV، Ram 1500 BEV، GMC Sierra EV و Tesla Cybertruck خواهند پیوست.

  • فول، واگن استرالیا خواهان خودروهای الکتریکی Scout است، اما RHD هنوز اعلام نشده است

اگر فول، واگن تصمیم به همراهی فا، کان بگیرد، از تولید آمریکایی Scout سود خواهد برد. طبق قو،ن لایحه زیرساختی اخیراً تصویب شده توسط ،ت بایدن، خودروهای الکتریکی ساخت آمریکا با اجزای محلی کافی می توانند با اعتبار مالیاتی فدرال فروخته شوند که قیمت ،ید را تا 7500 دلار آمریکا (11500 دلار) کاهش می دهد.

این شرکت فروش سالانه 250000 خودرو را پیش‌بینی می‌کند، اگرچه از حضور این برند در خارج از آمریکای شمالی صحبتی نکرده است.

Scout طرح‌ها و تیزری از اولین خودروهای خود را منتشر کرده است که نسخه‌های مفهومی هر دو در سال 2023 معرفی می‌شوند و تولید آن در سال 2026 آغاز می‌شود.

فول، واگن تنها شرکتی نیست که یک آفرود جعبه ای و برقی تولید می کند.

  • فول، واگن استرالیا خواهان خودروهای الکتریکی Scout است، اما RHD هنوز اعلام نشده است
    جیپ ری،
  • فول، واگن استرالیا خواهان خودروهای الکتریکی Scout است، اما RHD هنوز اعلام نشده است
    ریوین R1S

منابع گفته اند هفته خودرو این خودروساز آلم، در حال مذاکره با فا،کان – سازنده قراردادی است که بیشتر به خاطر تولید آیفون اپل مشهور است – درباره تولید سری Scout.

آفرودهای جدید نسخه‌های جدید سایر محصولات گروه فول، واگن نخواهند بود. فول،‌واگن می‌گوید این شرکت برای «طراحی، مهندسی و تولید مدل‌های پیک‌آپ و مقاوم» برای بازار ایالات متحده تشکیل شده است.

به جای استفاده از پلت فرم MEB برای خودروهایی مانند ID.3 و ID.4، محدوده R-SUV (همانطور که فول،‌واگن آن را نامگذاری کرده است) بر اساس “مفهوم پلت فرم فنی جدید” ساخته خواهد شد.

  • فول، واگن استرالیا خواهان خودروهای الکتریکی Scout است، اما RHD هنوز اعلام نشده است

فول، واگن در سال 2021 زم، که بخش کامیون تراتون آن، ناویستار، شرکت مادر International Harvester را ،یداری کرد، نام Scout را در اختیار گرفت، شرکتی که از سال 1961 تا 1980 Scout به سبک جیپ را ساخت.