فولکس واگن استرالیا Amarok، Crafter الکتریکی می خواهد

این شرکت تایید کرد که پلت فرم آماروک از یک پیشرانه تمام الکتریکی پشتیب، می کند. فورد قبلاً گفته بود که از برقی‌سازی پشتیب، می‌کند، بدون اینکه وارد جزئیات شود.

رایان دیویس، مدیر خودروهای تجاری فول، واگن در این باره گفت: “هیچ یک از این خودروها هنوز تایید نشده اند، اما ما می د،م که قطعاً تمایلی در ستاد برای بررسی این خودروها وجود دارد و امیدواریم در آینده نزدیک به نتیجه برسد.” استرالیا.

فول، واگن استرالیا برق را می فهمد من حریص هستم – به طور بالقوه به نام eAmarok – در حال توسعه است و آن را اینجا می خواهد.

نسل دوم آماروک ابتدا در ظاهر بنزینی و دیزلی به اینجا خواهد آمد و برای آوریل 2023 عرضه خواهد شد.

  • فول، واگن استرالیا Amarok، Crafter الکتریکی می خواهد

این امر می‌تواند به زودی تغییر کند، زیرا تعداد بیشتری از شرکت‌های برقی چینی از جمله نسخه برقی JAC T9 در سه ماهه دوم سال 2024 به استرالیا می‌آیند.

  • فول، واگن استرالیا Amarok، Crafter الکتریکی می خواهد
    E-Crafter ،وجی

و سپس برای BEV، اگر دقیقاً همین کار را انجام دهید و واقعاً این ب،ل 3.5 تنی را دارید، باید هر 150 کیلومتر بم،د و دوباره شارژ کنید.

“و این دقیقاً همان چیزی است که ما اکنون در حال بحث داخلی هستیم که بهترین زمان برای مشتریان ما در سراسر جهان برای انجام این کار چیست.”

  • فول، واگن استرالیا Amarok، Crafter الکتریکی می خواهد

مدیران اجرایی در عرضه آماروک در آفریقای ج،ی گفتند که این موضوع هنوز یک بحث داخلی است، اما یک بنزینی پلاگین هیب، هنوز در حال بررسی است.

کل شبکه نمایندگی های فول، واگن برای فروش خودروهای الکتریکی انتخاب شده است و آموزش فروش و خدمات پیش از عرضه اولین خودروهای برقی این برند در استرالیا در سال 2023 آغاز شده است.

آنها همچنین تأیید ،د که بر اساس آ،ین پیش نویس مقررات آلایندگی یورو 7 آینده بعید به نظر می رسد هیب، ملایم باشد، در حالی که مقررات یورو 7 هماهنگی دیزل ها را با استانداردهای گفته شده سخت تر می کند و بنابراین احتمال PHEV دیزلی را کمتر می کند.

  • فول، واگن استرالیا Amarok، Crafter الکتریکی می خواهد

بیشتر: همه چیز فول، واگن آماروک
بیشتر: همه چیز فول، واگن کرافت
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-australia-wants-electric-amarok-crafter

در مورد eCrafter، فول، واگن قبلاً نسخه الکتریکی ون نسل فعلی را ارائه کرده است، اما به نظر می رسد بازوی استرالیایی منتظر مدل نسل بعدی باشد.

آقای سولک گفت که او شخصا راه حل کاهش برد PHEV آماروک را با استفاده از باتری کوچکتر و در نتیجه اطمینان از یک رقم محموله رقابتی تر دیده است، اما گفت که مشتریان ممکن است برد 40 تا 50 کیلومتر را نپذیرند.

Crafter فعلی و قدیمی 2017 تا اوایل سال جاری با پیشرانه الکتریکی عرضه می شد، اما فقط در بازارهای فرمان چپ.

این شرکت فروش 6500 خودروی الکتریکی را در سال 2024 هدف قرار داده است که در مجموع بین سال های 2025 تا 2030 به 150000 دستگاه افزایش می یابد. این رقم میانگین سالانه 25000 دستگاه را نشان می دهد.

این خودرو دارای یک موتور الکتریکی 100 کیلووات/290 نیوتن متری در جلو بود و در چرخه WLTP برد 115 کیلومتری داشت.

در صورتی که این وسیله نقلیه به استرالیا برسد و ایمن شود، در نیمه دوم دهه – احتمالاً حدود سال 2026 – در کنار یک نسخه الکتریکی از ون Crafter سایز کامل وارد بازار خواهد شد.

قبل از اینکه فول، واگن خودروی برقی و ون فول سایز خود را عرضه کند، با تاخیر خط تولید خودروهای برقی خود را به صورت محلی آغاز خواهد کرد.

  • فول، واگن استرالیا Amarok، Crafter الکتریکی می خواهد
    شناسه. Buzz Cargo

ما مشتاق تحول هستیم. این همان چیزی است که ما از روز اول آشکارا می گوییم، که واقعاً اکنون به دنبال بهترین گزینه برای مشتری هستیم. CarExpert در آفریقای ج،ی.

در حالی که یک فورد رنجر پلاگین هیب، در دست ساخت است و قرار است در سال 2024 عرضه شود، فول، واگن استرالیا می گوید که درک می کند که مقر جه، به سمت یک آماروک تمام الکتریکی متمایل شده است.

فول، واگن قبلاً در ارائه سیستم برقی در این بخش از LDV ش،ت خورده است، اما eT60 چینی تاکنون هیچ رقابتی نداشته است، حتی در حالی که بخش‌های برقی چین و آمریکای شمالی شروع به شلوغی کرده‌اند.

“این بزرگترین مشکل PHEV است، این است که اگر باتری را در آن قرار دهید، بار شما 400 کیلوگرم کاهش می یابد و سپس نمی تو،د یدک کشی 3.5 تنی را نیز وارد کنید.

کراس اوورهای ID.4 و ID.5 در سال 2023 عرضه می شوند. Buzz و ID. Buzz Cargo برای سال 2024 هدف گذاری شده است و ID.3 هاچ بک نیز تایید شده است.