فولکس واگن تیگوان 2024 دوباره جاسوسی کرد

همانطور که قبلاً توضیح داده شد، فول، واگن استرالیا همچنین در حال برنامه ریزی برای عرضه فول، واگن تیگوان eHybrid و Golf GTE PHEV به صورت محلی در مدت 12 تا 18 ماه است.

بیشتر: همه چیز فول، واگن تیگوان
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-volkswagen-tiguan-spied-a،n

عکاسان جاسوس ما این نمونه اولیه فول، واگن تیگوان چرخ فولادی را در جریان آزمایش هوای سرد در سوئد ثبت ،د.

فول، واگن در حال معرفی تعدادی از مدل های تیگوان نسخه ویژه است، از جمله تیگوان مونوکروم و تیگوان R Grid. این مکمل نسخه ویژه Tiguan All،e Adventure است که به مدت دو ماه در فروش بوده است.

  • فول، واگن تیگوان 2024 دوباره جاسوسی کرد

فول، واگن انتظار می رود نسل سوم آینده خود را معرفی کند تیگوان SUV متوسط ​​در سال 2023، با ظاهری که از پرچمدار Touareg و ID.4 تمام الکتریکی الهام گرفته شده است.

قابل توجه ترین تغییر داخلی صفحه نمایش لمسی مرکزی بزرگ مانند یک تبلت ،بیده روی داشبورد است.

انتظار می رود که نسل جدید فول، واگن تیگوان به آ،ین نسخه پلت فرم MQB Evo گروه فول، واگن مانند گلف Mk8 و اشکودا اکتاویا مهاجرت کند.

  • فول، واگن تیگوان 2024 دوباره جاسوسی کرد

در این مرحله، ما انتظار داریم که نسل جدید تیگوان در سال 2023 در یکی از نمایشگاه‌های بزرگ موتور اروپا رونمایی شود و در سال 2024 به بازار عرضه شود.

این موضوع در جلوپنجره، چراغ‌های جلو و چراغ‌های عقب آشکارتر است. حتی لوله‌های اگزوز چهارتایی تقلبی روی سپر عقب وجود دارد که از نوار سفید ساخته شده‌اند.

پیش‌بینی می‌شود پیشرانه‌های احتراق داخلی، هیب، ملایم و پلاگین هیب، ارائه شوند و احتمال وجود تیگوان R داغ با دنده‌های حرکتی از گلف R تقریباً قطعی است.

اینها پس از عرضه پرچمدار Touareg R PHEV که در اوایل سال 2023 عرضه می شود، خواهد بود.

در حالی که عکاسان جاسوس ما قادر به گرفتن هیچ تصویری از داخل نمونه اولیه تیگوان نبودند، آنها قبلاً داخل نمونه اولیه قبلی را شکار کرده بودند.

  • فول، واگن تیگوان 2024 دوباره جاسوسی کرد
    نمونه اولیه تیگوان که قبلا جاسوسی شده بود

این نسل سوم تیگوان دارای مشخصات منحنی‌تری نسبت به مدل موجود است، با مجسمه‌سازی بالای بدنه که یادآور خواهر و برادر بزرگ‌تر آن است.

  • فول، واگن تیگوان 2024 دوباره جاسوسی کرد

فول، واگن تمام تلاش خود را کرده است تا این نمونه اولیه را با استفاده گسترده از نوار سفید و بخش‌های استتار شده مشکی شبیه تیگوان فعلی کند.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

مدل نسل کنونی از سال 2016 تولید شده است و چرخه عمر خودرو معمولی هفت تا هشت سال طول می کشد.

همچنین لغزنده های کنترل صدا و تهویه مطبوع زیر صفحه نمایش لمسی وجود دارد که به نظر نمی رسد روشن شوند.

نسخه تمام الکتریکی تیگوان به دلیل وجود شاسی بلند ID.4 با اندازه مشابه و فقط برای خودروهای برقی بعید به نظر می رسد.

سیستم اطلاعات سرگرمی مشابهی در حال حاضر در شاسی بلندهای برقی فول، واگن ID.4 و ID.5 و همچنین Cupra Leon و Formentor وجود دارد. همچنین قبلاً از نمونه های اولیه گلف و پاسات جاسوسی شده بود.

  • فول، واگن تیگوان 2024 دوباره جاسوسی کرد