فولکس واگن تیگوان 2024: نسل جدید SUV در حین آزمایش دوباره دستگیر شد

بیشتر: فول، واگن فرمان دکمه‌ای را باز می‌گرداند
بیشتر: اخبار، بررسی ها و مقایسه های فول، واگن تیگوان
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-volkswagen-tiguan-new-gen-suv-caught-while-testing-a،n

نسل سوم فول، واگن تیگوان هنوز به طور رسمی فاش نشده است، اما زم، که این اتفاق بیفتد، شگفتی های کمی وجود خواهد داشت.

مدل نسل فعلی از سال 2016 تولید شده است و چرخه عمر خودرو معمولی 7 تا 8 سال طول می کشد.

در حالی که عکاسان جاسوس ما قادر به گرفتن هیچ تصویری از داخل نمونه اولیه تیگوان نبودند، آنها قبلاً داخل نمونه اولیه قبلی را شکار کرده بودند.

  • فول، واگن تیگوان 2024: نسل جدید SUV در حین آزمایش دوباره دستگیر شد

یک تیگوان R داغ با چرخ دنده‌های حرکتی که از گلف R بلند شده است نیز تقریباً قطعی است، اگرچه یک مدل تمام الکتریکی با توجه به وجود ID.4 فقط برای خودروهای الکتریکی با اندازه مشابه، احتمال کمتری دارد.

با نگاهی اجمالی به داخل، یک صفحه نمایش لمسی وسط ظاهر جدید، عدم وجود دکمه ها و شماره گیری ها و طراحی خوشه ای ساده تر را نشان می دهد.

انتظار می رود تیگوان جدید به آ،ین پلت فرم MQB Evo مانند گلف 8 و اشکودا اکتاویا – با گزینه های بنزینی، هیب، و پلاگین هیب، – مهاجرت کند.

نسل سوم تیگوان به وضوح نمای انحنای بیشتری را ارائه می‌کند و مجسمه‌سازی ،مت بالایی بدنه که یادآور خواهر و برادر بزرگ‌تر آن است.

  • فول، واگن تیگوان 2024: نسل جدید SUV در حین آزمایش دوباره دستگیر شد

عکاسان جاسوس ما در اروپا، این شاسی بلند سایز متوسط ​​جدید را در حین آزمایش دوباره، این بار با رنگ سفید به جای مشکی، ثبت ،د. در یک روز آفتابی با دمای تند -23 درجه گرفته شد.

ما انتظار داریم که تیگوان جدید در سال 2023 در یکی از نمایشگاه های بزرگ موتور اروپا با عرضه در بازار برای سال 2024 ظاهر شود.