فولکس واگن رشد 20 درصدی فروش در استرالیا در سال 2023 را هدف قرار داده است

این شرکت می‌گوید با ورود به سال 2023، همچنان با مشکلات عرضه برای سری‌های گلف و تیگوان مواجه خواهد بود، به طوری که فروش مدل قبلی – در پوشش هاچ بک – به دلیل مشکل عرضه، در سه ماهه اول سال تقریباً به صفر خواهد رسید.

و این بسیار ناامید کننده است که ما نمی تو،م این تقاضا را برآورده کنیم و به مردم نشان دهیم که آن ماشین چقدر موفق است. اما ما می‌تو،م بقیه مجموعه‌های SUV را با تعداد من،ی بدست آوریم.»

و تیگوان، حداقل در پوشش دو ردیفه، هنوز هم نقطه دردناکی برای این برند است که عرضه آن از کارخانه ولفسبورگ همسترنگ خارج شده است.

  • فول، واگن رشد 20 درصدی فروش در استرالیا در سال 2023 را هدف قرار داده است

به طور کلی، فول، واگن در سال 2021، 40770 دستگاه خودرو فروخت که 3.8 درصد نسبت به سال 2020 خود افزایش داشت. اما حتی این آمارها در همین چند سال پیش به خوبی کاهش یافته است، به طوری که فول، واگن 60225 دستگاه خودرو در سال 2015 و حدود 56 تا 58000 خودرو در سال بین سال های 2016 تا 2018 فروخته است.

در حالی که فول، واگن واردات خودروهای بدون دوربین مع، را رد کرده است و باعث شده تا تایید کند که فروش هاچ بک گلف در سه ماهه اول سال 2023 نزدیک به صفر خواهد بود، در غیر این صورت خلاقانه در آوردن وسایل نقلیه به کشور در میان کمبود زنجیره تامین عمل می کند.

این شرکت قصد دارد در 18 ماه آینده هفت مدل جدید از جمله یک پلاگین هیب، (Touareg R) و دو خودروی الکتریکی (کراس اوور ID.4 و ID.5) معرفی کند.

  • فول، واگن رشد 20 درصدی فروش در استرالیا در سال 2023 را هدف قرار داده است

در حالی که اه، حجم کلی برای سال 2024 را اعلام نکرده است، این برند همچنین می گوید که در آن سال انتظار دارد 6500 وسیله نقلیه الکتریکی در استرالیا بفروشد. در مجموع بین سال‌های 2025 و 2030 به 150000 واحد افزایش می‌یابد. این رقم میانگین سالانه 25000 واحد را نشان می‌دهد.

ما به سختی روی یافتن راه حل های مشتری مدار برای افزایش عرضه کار کرده ایم. ما به سادگی تج،ات را حذف نمی کنیم و یک بر،ب اضافه نمی کنیم.

بر ،ی پوشیده نیست که فول، واگن امسال روزهای سختی را پشت سر گذاشته است و فروش این برند نسبت به سال گذشته 27.2 درصد کاهش داشته است. در 11 ماهه نخست سال جاری، فول، واگن 27887 دستگاه خودرو فروخته است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 38325 دستگاه بوده است.

«هدف‌های ما هنوز در حال تعدیل هستند، اما امیدواریم با بازگشت عادی بودن زنجیره تأمین، فروش 20 درصد یا بیشتر در سال آینده افزایش یابد.

  • فول، واگن رشد 20 درصدی فروش در استرالیا در سال 2023 را هدف قرار داده است

اینکه آیا برند چک فروش خود را از برادرش قطع می‌کند یا نه، مشخص نیست، هرچند شایان ذکر است که مدل‌های عملکردی فول،‌واگن مانند گلف GTI و R و T-Roc R اکنون رقابت داخلی بیشتری در خط تولید Cupra خواهند داشت.

  • فول، واگن رشد 20 درصدی فروش در استرالیا در سال 2023 را هدف قرار داده است

«متاسفانه، در برخی از مدل‌های حیاتی ما مانند تیگوان، ما در مقایسه با تقاضا با کمبود عرضه مواجه هستیم. بنابراین آن ارقامی که من ارائه کردم کاملا محافظه کارانه بود، ما هنوز در حال برنامه ریزی هستیم، ما هنوز با کارخانه و آنچه که آنها می توانند وارد کنند کار می کنیم.

ما واقعاً باید از طریق محدودیت زنجیره تامین به کار خود ادامه دهیم. بنابراین موضوع محصول و عدم توانایی فروش آن نیست، ما تقاضا را در آنجا داریم.

این کاهش قابل توجه در سال 2019 به 49,928 رسید.

در مقابل، برند همکار گروه فول، واگن اشکودا، تقریباً هر سال از سال 2015 شاهد افزایش فروش خود بوده است – جدا از یک افت جزئی در سال 2020 – و رکورد فروش 9185 در سال 2021 را به ثبت رساند.

ما به اجزای محدودی که مانع عرضه می‌شوند نگاه می‌کنیم و ویژگی‌های اضافه‌شده‌ای را که می‌د،م مشتریان ما دوست دارند، مانند بسته‌بندی مشکی روی Tiguan و Tiguan All،e Monochrome ما بررسی می‌کنیم.»
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-targeting-20-per-cent-sales-growth-in-australia-in-2023

از سال تا به امروز، تقریباً همه مدل‌ها دو رقمی کاهش یافته‌اند، با نورهای کم نور از جمله تیگوان (افت 34.9 درصدی)، T-Roc (افت 27.4 درصدی) و پولو (افت 67 درصدی).

  • فول، واگن رشد 20 درصدی فروش در استرالیا در سال 2023 را هدف قرار داده است

میشل رونی، رئیس محصولات خودروهای مسافربری فول، واگن در استرالیا گفت: «همه ما یک سال بزرگ دیگر را برای محصولات جدید سپری کرده‌ایم و صعود به آن سخت خواهد بود، اما من فکر می‌کنم که این کار را خواهیم کرد.

این شامل ارائه اعتبار و تحویل سریع‌تر برای ویژگی‌های از دست رفته، یا آوردن مدل‌های نسخه ویژه مشخص‌شده متفاوت است.

فول، واگن هنوز با مسائل زنجیره تامین سروکار دارد، اما می‌گوید عرضه قوی برخی از خودروها به علاوه معرفی مدل‌های جدید باید شاهد افزایش فروش آن در سال 2023 باشد.

این شرکت قصد دارد راه اندازی ID.4 و ID.5 در سال 2023 را با یک هاچ بک فیس لیفت شده ID.3 و شناسه جدید دنبال کند. وزوز افراد جابجایی و شناسه. ون باربری Buzz در سال 2024.

عرضه Tiguan All،e قوی‌تر شده است، زیرا از کارخانه دیگری در پوئبلا، مکزیک تامین می‌شود. این برند عرضه قوی این مدل را در سال 2023 و همچنین گلف واگن، تی کراس، تی راک، پاسات، آرتئون و توارگ را پیش بینی کرده است.

ما هر کاری که بتو،م انجام خواهیم داد تا عرضه تیگوان را به جایی که لازم است برس،م. خانم رونی می‌گوید از آنجایی که آن ماشین می‌تواند خیلی بیشتر بفروشد، تقاضا بسیار بیشتر است.