فولکس واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

هفت نوع «تبدیل» – یا تایید شده برای استرالیا یا در حال ارزیابی و آزمایش – هفته گذشته در دفتر جدید گروه فول، واگن استرالیا و مرکز آموزشی در Essendon Fields رونمایی شد تا این بخش را ارتقا بخشد و علاقه بازار را ایجاد کند.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند
  کرافتر کامپروان
 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند
  Amarok W580X توسط Walkinshaw

کار تبدیل توسط اشخاص ثالث مورد تایید فول، واگن (سطح OEM) در اروپا و بریت،ا با معاملات قدیمی فول،‌واگن یا توسط سازمان‌های شریک در استرالیا مانند Jayco، Walkinshaw و ARB انجام می‌شود.

فول،‌واگن می‌گوید «تقاضای بالقوه بازار» وجود دارد.

Crafter با bullbar پلی کربنات Smartbar SpartanBar

همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد 4Motion است و 150440 دلار به علاوه هزینه در جاده با رینگ های آلیاژی و رنگ دو رنگ هزینه دارد. به جای تجزیه همه چیز در اینجا، داستان جزئیات جداگانه ما را اینجا بخو،د.

این دستگاه از یک سیستم خنک‌کننده یوتکتیک استفاده می‌کند که برای سرد نگه داشتن بدنه در حین دویدن نیازی به نیروی موتور ندارد – فقط یک دوشاخه سه فاز در پایه و شش ساعت زمان “کشش به پایین”. تا زم، که درها را برای مدت طول، باز نگذارید، برای حفظ دما تا 13 ساعت طراحی شده است.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

هیچ انتشار گازهای گلخانه ای از تبرید یوتکتیک، هیچ صدای عملیاتی و “خنک کننده مداوم” حتی زم، که موتور خودرو خاموش است وجود ندارد. دارای تاییدیه نوع کامل اروپایی و استرالیایی است.

رایان دیویس، مدیر این پروژه می‌گوید: «ما از موفقیت Walkinshaw Amarok و Crafter Kampervan با مهندسی استرالیا می‌د،م که فرصت‌های بسیار خوبی برای خودروهای تجاری فول، واگن وجود دارد تا راه‌حل‌های من،‌تری برای انواع نیازهای تفریحی و تخصصی ارائه دهند.

اسمارت بار به دلیل توسعه سیستم‌های حفاظت از جلو برای ناوگان، خدمات اضطراری و معدن شناخته شده است و این محصول در استرالیا طراحی و ساخته شده است.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

این هفت وسیله نقلیه نشان می دهد که قصد واضح خودروهای تجاری فول، واگن برای گسترش فراتر از خودروهای تولید سری موجود در نمایشگاه هاست.

فول، واگن تجاری در حال عرضه طیف وسیعی از وسایل نقلیه تخصصی “کلید در دست” مانند Caddy آماده برای ویلچر، و تخلیه کننده های مبتنی بر Crafter، کامیون های سردخانه، و موتورخانه های لو، است.

«از ناوگان آمبولانس گرفته تا وسایل نقلیه با ویلچر، از حمل‌ونقل یخچال‌دار تا بدنه‌های تخلیه‌کننده سخت، Caddy و Crafter به‌ویژه پایه‌ای عالی برای ارائه راه‌حل‌های همه‌کاره و یکپارچه فراهم می‌کنند – کارخانه‌ای با گارانتی و راه‌حل‌های کلید در دست آماده کار هستند.

قیمت Crafter 35 MWB با تبدیل Smartbar ARB اکنون از 3658 دلار فراتر از هزینه Crafter 35 MWB در فروش است.

بدنه جعبه از قبل برای نصب بالابرهای ستونی یا کنسولی با اعضای متقاطع عقب و باتری دوم از پیش نصب شده خود آماده شده است. سیستم کرکره در سقف یکپارچه شده است.

طراحی توخالی و پلی اتیلن، محافظت از جلو و همچنین قابلیت خم شدن و جذب در اثر ضربه و سپس بازگشت به شکل را فراهم می کند. وزن آن 53 کیلوگرم است.

بدنه نمایش داده شده برای ارائه داده های آزمایشی در دنیای واقعی در آب و هوای استرالیا استفاده می شود. برای ارائه بازخورد از طریق سیستم ردیابی GPS با سنسورهای دما، به یک توزیع کننده کالاهای سرد فرستاده می شود.

این وسیله نقلیه توسط یک شرکت 400 نفره به نام AMF-Bruns GmbH که مقر آن در نیدرزا،ن است، تبدیل شده است که به ،وان رهبر اروپا در ساخت وسایل نقلیه برای افراد کم تحرک شناخته می شود.

کابین تک Crafter با بدنه جعبه

ویژگی‌ها عبارتند از رمپ «Easyflex» با کف بریده‌شده که در زیر خودرو قرار می‌گیرد، سر و پشتی تاشو برای سرنشین ویلچر با سیستم مهار تست تصادف تا 20 گرم (نیروها)، و کمربندهای ویلچر بسیار بلند.

به ،وان دمای عملیاتی -33 درجه سانتیگراد تا -20 درجه سانتیگراد گزارش شده است و برای مهندسان ما دارای مقدار K ≤ 0.27 W/m²K است.

Crafter Kampervan توسط Jayco

طبق گفته فول، واگن، بدنه خود تقریباً نیم تن سبک تر از هر بدنه مشابهی است، و بدون در نظر گرفتن بالابر دم اضافی، به حدا،ر می رسد.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

این موتورخانه لو، 6.8 متری ساخته شده توسط Jayco در Dandenong، ملبورن، دارای سه تخت، ،مت غذاخوری و نشیمن، حمام داخلی، آشپزخانه با اجاق گاز، سینک، باتری لیتیومی خانه با خورشیدی، سایبان خارجی و غیره است.

به جای نیاز به ،ید وسایل نقلیه پایه و بردن آنها به یک مبدل متخصص، این آگهی‌های تبلیغاتی هدفمند به صورت آماده از نمایندگی‌های فول،‌واگن – با ضمانت‌نامه – در دسترس هستند (یا خواهند بود).

این با تمام سیستم های کمک راننده و لوازم جانبی رایج خودروهای اضطراری استرالیا سازگار است

در حالی که یک مزیت مهم ماهیت کلید در دست این دستگاه است، فول،‌واگن می‌گوید که می‌تواند برای سازمان‌هایی که به آن نیاز دارند، مانند NDIS ،تی، صورت‌حساب خودرو و تبدیل را به طور جداگانه صادر کند.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند
وسایل نقلیه

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

محصولی از Carlsen Baltic UAB Lithuania، پیشرو در بازار برای تبدیل کامیون های یخچال دار در اروپا و شریک اولویت شناخته شده VW.

شرکت محلی اسمارت بار (مارک لوازم جانبی ARB 4×4) چیزی که “نامه بدون اعتراض” نامیده می شود را از فول، واگن AG در آلمان دریافت کرده است، به این م،ی که به ،وان یک تامین کننده معتبر در نظر گرفته می شود.

این اولین حضور در استرالیا از یک وسیله نقلیه از “به زودی در دسترس” Caddy Wheelchair Accessible Conversion، بر اساس Caddy Maxi است.

ویژگی ها عبارتند از ساخت پانل فولادی برجسته تمام ارتفاع، سکوی فولادی با کشش بالا با پوشش الکترونیکی شیب دار در یک فرآیند شش مرحله ای، بوفه های آلومینیومی دو پوسته، تخته عقب با قفل های جانبی، اتصال بار در سه سطح و ظرفیت زیر بشکهای 400 کیلوگرمی.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

می توان آن را با گواهینامه خودرو با GVM زیر 4.5 تن رانندگی کرد و دارای محموله 1.75 تنی در ک، خود است.

کابین تک Crafter با بدنه وسایل سرد یوتکتیک

بدنه جعبه Crafter در حال حاضر به فروش می رسد، با 22 وسیله نقلیه که قرار است تا کریسمس – و تعداد بیشتری در سال 2023 – با قیمت 79990 دلار به اضافه هزینه های جاده ای در شبکه فروش قرار گیرند.

Caddy Maxi Life با تبدیل دسترسی به صندلی چرخدار

این توسط شرکتی به نام Ingimex ایجاد شده است که خود را بزرگترین تولید کننده بدنه خودروهای تجاری سبک در بریت،ا می داند.

کابین دوگانه کرافتر با بدنه تخلیه

این اصلاح Crafter بر اساس درخواست مستقیم خدمات اضطراری برای استفاده در آمبولانس‌هایشان ایجاد شده است، زیرا فول، واگن تلاش می‌کند تا روی چمن‌هایی که به طور سنتی توسط مرسدس بنز اسپرینتر نگهداری می‌شود، حرکت کند.

بخش خودروهای تجاری فول، واگن که در حال حاضر تمرکز اصلی این شرکت در داخل است، می گوید که این بخش بزرگی از آینده خود در استرالیا و یک تمایز کلیدی است.

این خودرو دارای سه صندلی از جمله صندلی راننده ErgoComfort با ماساژور، اتوماتیک هشت سرعته، دیفرانسیل عقب با ،تیک دوگانه عقب و سیستم مهار بار چهار طبقه است.

 • فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند

فول،‌واگن می‌گوید که قیمت‌های ،نی، «اگر تصمیم گرفته شود با تاریخ فروش استرالیایی پیش برود» حدوداً 130000 دلار به اضافه هزینه‌های جاده‌ای خواهد بود.

فول، واگن ادعا می کند که در مشخصات شش صندلی نمایش داده شده حدود 25000 دلار بیشتر از Caddy Maxi که بر اساس آن ساخته شده است، قیمتی حدود 80000 دلار دارد. طرح بندی پنج و هفت صندلی در دسترس است.

خودرو را می توان در هر نمایندگی فول، واگن سرویس کرد و تعمیر و نگهداری تبدیل (مثلاً برای بالابر هیدرولیک) با پشتیب، AMF-Bruns به نمایندگی ها آموزش داده می شود.

بیشتر: فول، واگن Crafter Kampervan توسط Jayco را معرفی کرد
بیشتر: فول، واگن و والکینشاو در حال مذاکره بر سر پرچمدار جدید آماروک هستند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-rolling-out-specialist-conversion-models-with-factory-backing

یکی دیگر از ساخته های Ingimex، بدنه جعبه کرافتر است که برای مق، با کامیون کابوور غالب سری N ایسوزو طراحی شده است.

Caddy Wheelchair Accessible Conversion اکنون برای بازار استرالیا با تاریخ عرضه هدف اوا، سال 2023 تایید شده است. در حال حاضر دارای تاییدیه تایپ کامل اروپایی است و بیش از 350 دستگاه قبلا در نیوزلند فروخته شده است.