فولکس واگن پاسات 2024 جاسوسی | CarExpert

فضای داخلی بیشتر از یک تغییر خبر می دهد، فول، واگن بعدی است که به سمت کنترل های لمسی خازنی با تنظیمات آب و هوا صرفاً از طریق صفحه نمایش لمسی حرکت می کند.

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

در حالی که آ،ین پاسات در بازار چین که در سال 2019 عرضه شد، به ،وان یک سدان عرضه می شود، طبق گزارش ها، پاسات جدید جه، فقط واگن خواهد بود. سدان جه، پاسات در حال حاضر از تولید خارج شده است.

این خودرو در حال حاضر به ،وان پرچمدار پاسات در بازارهایی مانند بریت،ا عمل می کند که گزینه های موتور بنزینی قوی تر استرالیا را ندارند.

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

اوایل امسال به صورت مفهومی به ،وان ID معرفی شد. Aero، از سال 2023 در Emden تولید می شود.

واگن فعلی پاسات دارای 4777 میلی متر طول، 1832 میلی متر عرض و 1477 میلی متر ارتفاع (1506 میلی متر در ،راک) با فاصله بین دو محور 2791 میلی متر است.

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

انتظار می رود این مدل در سال 2023 به ،وان مدل 2024 معرفی شود و ممکن است آ،ین پاسات با موتورهای احتراقی باشد.

پاسات در کنار نسل بعدی اشکودا سوپرب در حال توسعه است و در کنار آن در اسلواکی به جای Emden آلمان مانند هر نسل قبلی ساخته خواهد شد.

پروانه هاوک برای جلوگیری از شکارچیان از استتار استفاده می کند تا خود را به شکل مار درآورد. نمونه های اولیه فول، واگن به همین دلیل به ،وان مدل های قدیمی تر ظاهر می شوند.

کل ،وجی سیستم هیب، پلاگین پاسات GTE 160 کیلووات و 400 نیوتن متر و 59.5 کیلومتر برد ادعا شده تحت چرخه WLTP است.

بزرگترین شکارچیان برای فول، واگن پاسات 2024 نمونه های اولیه عکاسان جاسوسی هستند، اگرچه همانطور که این مجموعه ع، ها ثابت می کند فریب این استتار را نخوردند.

به نظر می رسد کاپوت پایین تر و سپر جلو تهاجمی تر باشد، اما اگر ظاهر واگن فعلی پاسات را دوست دارید، بعید است که در اینجا چیز قابل اعتراضی پیدا کنید.

در انتشار اخیر رسانه های اروپایی، فول، واگن نشان داد که سیستم PHEV تا 200 کیلووات “امکان پذیر خواهد بود”، در حالی که کوپرا گفته است شاسی بلند پلاگین هیب، Terramar آینده اش – احتمالاً بر روی همان پایه ها ساخته می شود – 100 کیلومتر خودرو الکتریکی را ارائه خواهد کرد. محدوده رانندگی.

Alltrack از ابعاد واگن مش، است به جز اینکه 1506 میلی متر ارتفاع دارد. همه مدل ها دارای 650 لیتر فضای صندوق بار هستند که با تا شدن صندلی های عقب به 1780 لیتر افزایش می یابد.

انتظار می رود اندازه آن افزایش یابد و از نظر ابعاد با Superb مطابقت داشته باشد.

هنوز یک واگن فاش نشده است، اما شناسه قبلی. Vizzion و ID. کانسپت های Space Vizzion یک سدان و واگن برقی سایز متوسط ​​را مورد آزار قرار دادند.

آقای Szaniecki گفت: «ما در حال بررسی بخش P،at برای توسعه هیب، پلاگین خود هستیم، این امری طبیعی است که انجام دهیم، احتمالاً ما را خسته خواهد کرد. [plug-in hybrid] محدوده، حداقل برای آینده قابل پیش‌بینی.»

هنوز یک چروک تیز در کنار خودرو وجود دارد، هرچند که گلخانه در ستون D کمی تغییر کرده است.

بر اساس آ،ین پلت فرم MQB (موسوم به MQB Evo)، انتظار می رود پاسات جدید در بیشتر ابعاد رشد کند و مجموعه ای از پیشرانه های برقی تر، از جمله موتورهای 48 ولتی هیب، ملایم بنزینی و دیزلی و همچنین پلاگین نسل بعدی این برند را ارائه دهد. -در سیستم هیب،

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

در مقابل، واگن فعلی اشکودا سوپرب 79 میلی‌متر طول،‌تر و 32 میلی‌متر پهن‌تر با فاصله بین دو محور 50 میلی‌متری است و 10 لیتر فضای صندوق بار اضافی یا 170 لیتر با نشستن صندلی‌های عقب دارد.

گفته شد که پیشرانه PHEV بر اساس آ،ین موتور بنزینی 1.5 TSI evo2 توربوشارژ فول،‌واگن است که اخیراً در کراس اوور T-Roc در بازارهای خارج از کشور عرضه شده است. موتور جدید به گونه‌ای طراحی شده است که «با سوخت‌های حاوی ،یبات تولید شده از منابع انرژی تجدیدپذیر» و همچنین «سطوح هیبریداسیون مختلف» سازگار باشد.

بیشتر: همه چیز فول، واگن پاسات
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-volkswagen-p،at-spied

صفحه لمسی گفته شده، طبق ع،‌های جاسوسی قبلی، بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و از داشبورد بیرون زده است.

استتار جلو و عقب را که شبیه چراغ‌های جلو و عقب مدل قبلی طراحی شده است جدا کنید و می‌تو،م خطوط کمی تکامل‌یافته پاسات را ببینیم.

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

این شرکت می گوید که در سراسر جهان عرضه خواهد شد، به طور خاص به بازارهای اروپا، چین و آمریکای شمالی اشاره می کند، و همچنین در چین ساخته خواهد شد.

انتظار می‌رود یک Alltrack سواری بالا بازگردد، همانطور که یک پلاگین هیب، نیز وجود دارد – و فول، واگن استرالیا می‌گوید که به دنبال این است که بالا،ه یک پاسات برقی را به اینجا بیاورد.

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

همانطور که ID.3 و ID.4 به ترتیب جایگزین های الکتریکی برای گلف و تیگوان هستند، فول، واگن در حال کار بر روی خودروی دیگری بر روی معماری اختصاصی MEB خود برای رقابت در بخش سایز متوسط ​​است.

  • فول، واگن پاسات 2024 جاسوسی شد

رئیس خودروهای سواری فول،‌واگن استرالیا، میکال سازینسکی اخیراً به این موضوع گفت CarExpert یک پاسات پلاگین می‌تواند به گلف GTE و تیگوان eHybrid PHEV بپیوندد که در راه راه‌اندازی استرالیا در سال 2023 هستند. یک Touareg R هیب، پلاگین نیز در حال پیوستن به محدوده محلی است.