فولکس واگن پولو GTI Edition 25 در اروپا رونمایی شد

در داخل، Edition 25 با صندلی‌های چرمی سوراخ‌دار استاندارد در رنگ‌های قرمز و مشکی با نشان‌های GTI دوخته شده متمایز می‌شود.

همانند سایر Polo GTI، نسخه 25 دارای الگوی لانه زنبوری برای جلوپنجره و ورودی‌های هوا، قطعات تزئینی قرمز برجسته، کالیپرهای ترمز قرمز و لوله‌های اگزوز کرومی است.

اقلام انحصاری عبارتند از بر،ب های “25” روی درها، نشان “25” در سومین پره فرمان روکش چرمی و صفحات رک با عبارت “یکی از 2500”. متأسفانه به نظر نمی رسد که پلاکی با شماره جداگانه در هیچ کجای خودرو وجود داشته باشد.

  • فول، واگن پولو GTI Edition 25 در اروپا رونمایی شد
  • فول، واگن پولو GTI Edition 25 در اروپا رونمایی شد

آسکوت خا،تری به رنگ‌های خارجی اضافه شده است و به رنگ‌های استاندارد Polo GTI سفید خالص، Kings Red Metallic، Reef Blue Metallic، Smoke Grey Metallic و Deep Black Pearl Effect پیوسته است.

تولید Polo GTI Edition 25 به 2500 محدود شده است و اکنون در سراسر اروپا برای سفارش در دسترس است.

برای جشن گرفتن 25 سالگی، فول، واگن یک را آماده کرده است نسخه 25 نسخه شهر پسند آن پولو جی تی آی هات هچ

بیشتر: همه چیز فول، واگن پولو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-polo-gti-edition-25-unveiled-in-europe

هنوز مشخص نیست که نسخه 25 به نمایشگاه های استرالیا راه پیدا کند یا خیر، اما اگر این کار را انجام دهد، احتمالا موتور 147 کیلووات و گیرب، شش سرعته دوکلاچه را که به دلیل کیفیت پایین ما روی پولو GTI های معمولی استرالیایی نصب می شود، حفظ خواهد کرد. سوخت

برای نسخه 25، موتور بدون تغییر است. چرخ‌های جلو را از طریق یک گیرب، اتوماتیک هفت سرعته دوکلاچه به حرکت در می‌آورد و محور جلو به صورت استاندارد دارای قفل دیفرانسیل الکترونیکی (XDS) است.

نسخه 25 به کابینت تج،ات موجود Polo GTI حمله می کند و به همین دلیل به بسته تعلیق اسپرت مجهز شده است که ارتفاع سواری را 15 میلی متر کاهش می دهد و رینگ های آلیاژی 18 اینچی مشکی براق آدلاید.

  • فول، واگن پولو GTI Edition 25 در اروپا رونمایی شد

نشان GTI برای اولین بار در سال 1998 با تعداد محدودی از 3000 خودروی فرمان چپ در پولو استفاده شد. این خودروها از یک موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری 16 سوپاپ 88 کیلوواتی بهره می بردند که برای شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 9.1 ث،ه من، است.

پولو GTI امروزی با خود یک جانور بسیار تندتر است موتور 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی تولید می کند 152 کیلو وات و 320 نیوتن مترو خودرو را در 6.5 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رساند.

  • فول، واگن پولو GTI Edition 25 در اروپا رونمایی شد

همچنین با سقف مشکی و کلاهک‌های آینه بال سیاه پوشیده شده است. نورپردازی از آرایه چراغ های جلو ماتریس LED برخوردار است.